szczeniak

szczeniak

(60 wyników)
  • Witam!! Kupiłam wczoraj szczeniaka 8 tyg labradorka...suczke:)... Czy jest budowa jest prawidłowa proszę o ocenę... labradory.info/viewtopic.php?t=12266 pod linkiem umieszczone sa zdjecia.
  • Witam! właśnie zaniepokoiło mnie szybkie oddychanie, a raczej takie jak by dyszenie Roniego, teraz śpi i też bardzo szybko oddycha, aż cały się rusza... czy to u szczeniaków jest normalne??? a może coś mu dolega?
  • Sprzedam szczeniaki labradora z rodowodem 1200 zł . Czarne i biszkoptowe ,bardzo masywne ,piękne głowy . mirafeel@op.pl
  • Mam do wyboru zakup suni 7-tygodniowej lub 3-miesięcznej i nie wiem ktorego pieska wybrac. Obydwie wychowuja sie w podobnych warunkach- dom z ogrodem a ja mieszkam w mieście i to w blokach.
  • Pytanie ile razy mały labek powinien dostawac jesc i czy mu urozmaicac od małego ? ile razy bym mu nie dal to ciagle jest glodny, ale nie chce go utuczyc, wiec pytam was :) prosze o pomoc ! Pozdrawiam
  • goldolab

(5)
    Od dawna szukam własciwego szczeniaka:) Obdzwoniłam wiele hodowli, przeszukiwałam ogłoszenia.. i natknęłam się na ogłoszenie Pana z Warszawy. : "Witam:) mam do zaoferowania 9 szczeniaków spłodzonych przy pomocy mojej suczki(rasa golden retriver) oraz psa przyjaciela(labrador). (...)" co Wy o tym myślicie?? Kocham labradory tak samo jak goldeny! Mają bardzo zbliżony charakter i usposobienie. Ryzykować? Doradźcie mi proszę Pieski są do odebrania w pierwszych tygodniach lutego, więc mam...
  • Kupię suczkę labradora , kremową lub biszkoptową , po rodzicach rodowodowych . Mieszkam na podkarpaciu.
  • Dzień dobry. Od dwóch dni jestem szczęśliwą-nieszczęśliwą właścicielką czekoladowej suczki. Chyba totalnie mi odbiło że kupiłam szczeniaka od takiego "badzieja". Ale cóż stało się. Teraz trzeba myśleć o biednej psince. W pierwszym dniu zauważyłam krew w kupie. Zadzwoniłam od razu do faceta na co on powiedział że pewnie piesek jest w stresie, zmiana domu a może coś zjadł? Normalnie szlag mnie chciał trafić. Zadzwoniłam do weterynarza. Wizytę mamy jutro po południu. Trochę mnie uspokoił p...
  • po pierwsze witam, bo jestem tu po raz pierwszy :) Jesteśmy (całą rodzinką) od kilku dni szczęśliwymi posiadaczami 7 tygodniowej suczki. Kilknaście spacerów już za nami (dzisiaj byliśmy 5 razy ). I w związku z tym mam pytanie bo nie wiem czy to normalna reakcja a może to ja źle interpretuję. Sunia wogóle nie jest zainteresowana spacerami, najchętniej by wracała zaraz po wyjściu do domu. Sprawia wrażenie jakby nie wiedziała o co z tymi spacerami nam chodzi. Zupełnie nie łączy ...
  • Witam! Wreszcie udało nam sie mieć wspanialego labradora! Suczka urodziła sie 31.03.10 i mieszka z nami od 23.maja. Jak mozna powiedzieć to ona nas wybrała ze wszystkich szczeniąt to ona tuliła sie i zaiskrzyło miedzy naszymi chłopakami a nia tzw. chemia. Jest wspaniała, czasem skacze i dostaje ataku radości szczeniecej, uwielbia pływac ( we wszystkim co mokre nawet we własnej misce)i świetnie sobie z tym radzi! Jestesmy poczatkujący dlatego czekamy na rady. NP. Kiedy szkolenie i co m...
  • Witam serdecznie wszystkich, Chciałbym kupic na poczatku września szczeniaka Labradora około 8mio tygodniowego. Ile miesięcy będe potyrzebował na jego wykształcenie i czy zima jest dużą przeszkodą ? czy mogę założyć że na wiosnę/lato (wiek 8-11 miesięcy) nie będzie potzrzebował juz ciągłej uwagi i doglądania ?
  • Poradzcie cos kochani,mialam juz 2 pieski w zyciu ale nigdy labka. Miszka z nami od 2 dni.Czy to normalne u tych psiakow,ze robia kupke co 2h w dodatku rzadka,ze nie mozna jej posprzatac za jednym zamachem?Wybaczcie takie pytanie,ale zastanawiam sie czy moze byc to spowodowane stresem zmiany domu (ma 12tyg) albo moze co innego? Je 3 razy dziennie sucha karme dla szczeniat i pije wode.Mimo to w nocy robi okolo 2-3 razy i w dzien 3-4.Pozdrawiam i dziekuje z gory za odpowiedzi.
  • szczeniak

(11)
    mam 2,5 miesięczną suczkę i mam parę pytań (pewnie pojawi się więcej problemów ale teraz palące są cztery): 1) pozostawiam ją na 8 godzin (gdy wychodzę do pracy)czy to nie będzie miało złego wpływu na jej psychikę, 2) jaką karmę preferujecie i co jaki czas podawać ją takiemu maluchowi, 3) jak oduczyć załatwiania się w domu (na razie nie ma wszystkich szczepień więc pozostaje w domu...), 4) od jakiego wieku zacząć szkolić psiaka.
  • Witam! Wiem,ze juz tu ktos kiedys dyskutował o wadze labków, ale specjalnie załozyłem ten wątek, aby porównac wagi szczeniaków.Powodem dyskusji jest fakt, iz mój vet. stwierdził dzisiaj,ze Max, który ma 3 miesiące i wazy 13.300 jest za cięzki.Według niego nie powinien wazyc więcej niz 10-11 kg. Doczepił sie jakis fałdek na brzuszku i stwierdził, aby Maxa odchudzać.Max dostaje Royala i to w dawce nawet mniejszej niz zalecana przez producenta.Ruchu tez moim zdanim ma dosyc, prakty...
  • wizyty kontrolne, szczepienia do ukończenia 8 tygodni, ew. udział lekarza przy porodzie? I czy łatwo sprzedać takie brzdące w duzym mieście? Rodzice rodowodowi, ale bez papierów hodowlanych.
  • Witam, szukam szczeniaka... I tu zaczyna się masz problem: nie możemy się zdecydować czy na labradora czy goldena, a może jeszcze coś innego. Miesiąc temu wyprowadziłem się z Wrocławia, z małego mieszkania, na wieś do wymarzonego domku. Mamy ogród, a przede wszystkim 1,5 letniego synka, który uwielbia psy. Trochę poczytaliśmy i z żoną nie możemy się zdecydować. Może ktoś doradzi, który będzie lepszy dla naszych dzieci (zamierzamy mieć jeszcze jedno dziecko). I gdzie we Wrocła...
  • Witam tak jak zapowiadalam sa do kupienia szczeniaki labradora. Nie mam jeszcze zdjec szczeniakow ale tu sa zdjecia rodzicow. Matka caqła Złota ojciec zlocisty biszkopt. PIeski sa bezrodowodów aczkolwiek rodzice posiadaja rodowody. (dla nie zorientowanych o co chodzi - rodzice posiadaja rodowody ale nie byli wystawiani w zwiazku z tym szczeniaki nie posiadaja dokumentow) Matka pochodzi z hodowlli psow typowo wykorzystywanych w mysliwstwie, ojciec szkolony na ratownika (czyli heneralnie sa...
  • Witam, potrzebuje porady.Posiadam labradora, suczkę ktora ma obecnie 3-mce.Problem tkwi w tym iz nie potrafi przesłąc calej nocy, wczeniej budzila sie tylko o godzinie 5, ale w chwili obecnej budzi sie ok 2 w nocy i 4- zaczyna drapac w drzwi i strasznie piszczec.Wychodzę z nia wtedy na dwor:siusiu, kupka i wraca dalej spac do nastepnego przebudzenia, Czasem nie uda mi sie szybkoz nia wyjsc wiec wtedy pozostaje mi tylko posprzatac.Mam pytanko?czy moze to oznaczac iz zaczyna nam ...
  • Mój labrador ma 3 miesiące, a już próbuje "wykorzystywać nasze nogi" do niecnych celów. I czasami jest bardzo uparty i nie chce przestać. Czy to normalne u tak młodego psiaka?
  • Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony z pieskami www.labradory.pdg.pl/
« poprzednie 1 2 3

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.