Forum   szerzyny

szerzyny

(4 wyniki)
  • Oto artykuł z dzisiejszego Dziennika Polskiego: " Gmina Szerzyny nie ustaje w staraniach o wyłączenie jej z powiatu jasielskiego i przyłączenia do powiatu tarnowskiego. Nie zamierza ułatwiać jej tego Urząd Marszałkowski. Departament organizacyjny urzędu przygotował na najbliższą sesję sejmiku samorządowego uchwałę negatywnie opiniującą zmiany na mapie administracyjnej Podkarpacia. Gmina Szerzyny przed wejściem w życie reformy administracyjnej należała do województwa tarnowski...
  • wyborcza.gazeta.pl/info/artykul.jsp?xx=896824&dzial=rzr0003 Wczoraj zapadła bardzo korzystna decyzja dla naszego regionu - gmina Szerzyny przejdzie od 1.01.2003 do województwa małopolskiego i powiatu tarnowskiego. W przeprowadzonym wcześniej gminnym referendum 67 % uczestników opowiedziało się za tą opcją. A więc jednak zmiany administracyjne są możliwe. Mieszkańcy Żywca, BB i Jaworzna - do roboty :)
  • Widzieliscie artykuł w GwRz o Szerzynach??? Hehehe...;) wyborcza.gazeta.pl/info/artykul.jsp?xx=877991&dzial=rzr0003
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.