Forum Turystyka Polska BIESZCZADY
ZMIEŃ
      szlaki

szlaki

(13 wyniki)
    • Czesc, wybieram sie do Cisnej 8-11 wrzesnia i chcialbym Was zapytac, gdzie polecilibyscie mi nocleg (3 nocki). Zaznaczam, ze bede sam, wiec pokoj 1-os. wchodzi w gre. Przejrzalem troche oferty, ale moze Wy mi cos podpowiecie. To najwazniejsze. A poza tym jakies ciekawe szlaki na sobote i niedziele? Dzieki.
    • czy jest taki szlak? bo kiedyś, będąc u koleżanki, zaplanowałyśmy sobie taką oszczędnośc na busie, wyszło nam około 10-12 godz, więc stwierdziłyśmy, że to w sam raz, że świetnie, super i w ogóle.. ale właśnie kupiłam nową mapę i na niej tego szlaku nie ma.. a jak to wygląda w rzeczywistości? - chodzi mi oczywiście o szlak górami, a nie asfaltem;)
    • są jakieś żrudełka gdzie zaopatrywac sie w wode
    • to dobry punkt wypadowy czy lepsze Ustrzyki Górne?
    • wyaczcie, że przeklejam wątek ale nie do konca wiem, gdzie go umieścić forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=26619&w=81340690 chodzi mi o trasy na wrzesień, ciekawe zarówno przyrodniczo do fotografowania jak i obecnosc na szlakach jakis placow zabaw czy atrakcji w postaci np ciuchci ktora zainteresuje sie dwulatek pozdrawiam Agata
    • witam. wybieram sie w sierpniu na wekkend w bieszczady. nigdy tam nie byłem wiec nie wiem jaki rejon wybrać aby w tak krótkim czasie cos tam pozwiedzać i połazić po górach.znalazłem ciekawą ofertę w miejscowosci Łukowe ,około 10 km od leska, ale nie jestem pewien czy z tej miejscowosci bedzie blisko do ciekawych miejsc i szlaków turystycznych. w sumie to nawet nie wiem czy ta miejscowosc to bieszczady ,czy okolica bieszczad. :-).nie chciał bym aby okazało się z w góry to musze jes...
    • Potrzebuje porady :) Zamierzamy wybrać się w 3 osoby po raz 1 w te piękne rejony. I mam prośbę o polecenie mi dokąd? Chcemy pojechac tylko na 4 dni, trochę pozwiedzać skansenów, starych cerkwi a trochę pochodzić po szlakach i górach, przejechac się kolejką lesna. W której miejscowości się zabukować? Nie będziemy wędrować tylko chcemy wynająć pokoje. Zalezy mi aby to nie była dziura tylko trochę większe miasteczko, aby się coś działo, było gdzie zjeść, posiedzieć itp. Ale w miarę blisko ...
    • Witam szystkich milosnikow bieszczad jestesmy studentami i we wrzesniu wybieramy sie na 3dni cala grupa w bieszczady, chcemy pochodzic po gorach, ale nie jestesmy zaprawieni w zdobywaniu wysokich szczytow, poziom poszczegolnych uczestnikow jest zroznicowany(niektorzy chodza troche po tatrach inni tylko kilka razy w zyciu byli w gorach i nie sa szczegolnie wysportowani),dlatego interesuja nas wzglednie latwe szlaki z ladnymi widokami, bedziemy mieszkac w schronisku studenckim "pod ...
    • ten który najlepiej wspominacie, najczęściej wracacie do niego myślami - pewnie każdy z was ma taki szczyt którego zdobycie czy widoki jakie tam zobaczyliście zapadły wam głeboko w pamięć.
    • będziemy przez kilka dni w Wetlinie - na jakie góry warto się wdrapać oprócz obowiązkowej Tarnicy? :)
    • Witam;) Wybieram się w bieszczady w połowie września. Będzie to w zasadzie mój pierwszy raz, bo te wcześniejsze wypady na spacer po tamie w Solinie to nie odpoczynek. A teraz chcę odpocząć i stąd moje pytanie...gdzie pojechać, żeby nie było tłoku, piękne widoki i niemęczące szlaki (za dużo nie mogę się wspinać, bo jestem po operacji kręgosłupa). Myślałam o Ustrzykach Górnych, ale nie wiem czy to dobry pomysł. Może ktoś ma lepszy i coś mi doradzi? Z góry dziękuję:-)
    • Planuje w te wakacje pojezdzic troche na jednosladzie po bieszczadach. NIe bylam jeszcze nigdy na takim wypadzie w bieszczadach i nie bardzo sie orientuje gdzie najlepiej sie zatrzymac by miec dobra baze wyadowa na rowerowe przejazdzki. interesuja mnie trasy amatorskie takie lajtowe i przyjemne. Mozecie mi polecic jakas miejscowosc na taka baze z ktorej to bedzie wiele sciezek rowerowych. Nie chce wiekszosci czasu przeznaczac na samochowe dojazdy do tras:) pozdrowiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com