Forum eDziecko eRodzice emama
ZMIEŃ
      szlaki

szlaki

(12 wyniki)
    • Piszę się SZLAG mnie trafi, a nie SZLAK. Jest spora różnica. Czy to tak trudno zapamiętać?
    • Szanowne współforumowiczki! Uprasza się o prawidłow stosowanie słowa "szlag" w sformułowaniu "szlag mnie trafia". W prawie co drugim poście widzę "szlak mnie trafia" i szlag mnie trafia. Rekomenduję sprawdzenie znaczenia i etymologii obydwu słów, a stanie się jasne, dlaczego "szlak" nie może trafiać, a jedynie na niego można trafić.
    • Hotel w Austrii zabukowany, sprzęt na ferraty w drodze, a w wolnym czasie z przyjaciółmi oglądamy filmy z różnych ferrat i "nakręcamy się" ;) Sami jesteśmy ciekawi konfrontacji, wciągniemy się i będziemy szukać kolejnych ferrat w następne wakacje, czy też zniechęcimy. Jak to było z wami? Które z tych które przeszłyście uważacie za najciekawsze? Zabrałyście ze sobą dzieci? Oczywiście wiem, ze trzeba się zastosować do ograniczeń wiekowych, tam gdzie jedziemy są dozwolone od lat 10. Póki co sprz...
    • Mam dosyć - w skrócie-moja wielmożna teściowa zadzwoniła dziś (piątek!!!)żeby zakomunikować że jutro wpadną do nas w drodze na wiochę a my mamy przyjechać do nich w Lany Poniedziałek na obiad (pominę fakt że ustaliła to z moim mężem- swoim synkiem-i fakt że zawsze przyjeżdzaliśmy do nich na obiad Wielkanocny, a w Lany Poniedziałek spotykaliśmy sie ze znajomymi)Ale oczywiście mój mężulek uważa że rodzice są ważniejsi od znajomych i nie widzi problemu w tym że jego rodzice nas (i nas...
    • błagam zróbcie cos aby ten dzień sie skończył juz, od rana jest tak: niepotrzebnie szłam [wstawałam] do szkoły z dziecmi bo szkoła zamknieta [po drodze powiedziały mi o tym 2 osoby] snieg pada, ale dzwoniłam do kolezanek i inne szkoły normalnie otwarte [teraz siedza jedna u drugiej na kawce a ja sama z dziecmi] dzieci nawet grzeczne choc zdązyły mi oberwać firankę, chciałam zabrać dziewczyny na podwórko ulepić baławana , to musiałam sie spreżać bo mlodsza jakby nie z tej ziemi ,zamiast ...
    • fakty.interia.pl/news?inf=691573
    • watek tyczy sie glupich narwanych pseudokierowcow.otoz stoje sobie z osiedlowym tzw."Klubem przedszkolanek" na mojej podmiejskiej ulicy gdzie moje dziecko orla robi na szlace(hehe tylko oczy Jej bylo widac taka byla czarna) a tu jedzie prosto na nas jakis narwaniec z 80-tka na liczniku az mu dupe samochodu(pewnie tatusia)zarzuca na wszystkie strony.ledwo wyhamowal.nie wiedzialam ktore z dzieci mam lapac.pod osiedlowym sklepem wysiadl z tego samochodu jakis burak wiec ide do nie...
    • Znowu mieliśmy mała wymiane zdań z teściową. Kupilismy "nowy" samochód (używany 4 letni) Teściowa dowiedziała się przypadkiem, bo od jakiegoś czasu (od wakacji) stosunki między nami a teściami nie sa najlepsze. Naszą sytuacje opisywałm już na forum,więc nie będę sie już rozpisywać. Wczoraj podczas rozmowy telefonicznej zapytała jaki kupiliśmy ( Opel Vectra Combi 2,0 z pełnym wyposażeniem). I stwierdziła ,że napewno był bity,zaraz się nam zepsuje, ze kupiliśmy g... Sami jezdzą 5 letn...
    • Jestem najstarsza z rodzeństwa, mój mąż również jest najstarszy. Razem jesteśmy od 13 lat, 8 lat "chodzenia", 5 lat małżeństwa. Teraz kiedy jesteśmy już po ślubie, i trochę przed nim, jest ok. Wcześniej tak niestety nie było. Na początku naszego związku nasi rodzice traktowali nas (tak myślę) z przymrużeniem oka, nie na poważnie. Kiedy jednak mijały miesiące a my wciąż byliśmy razem, zaczęły się schody. Mniej uśmiechu, więcej podejrzliwości, pytań. Mieliśmy po 18 lat, wiek dla rodz...
    • ...ten wie, że jest taki zwyczaj witania sie z mijanymi osobami, najczęściej zupełnie obcymi. To miłe, choć... Korzenie pewnie takie powitania mają w czasach, gdy na szlaku spotykalo się jedna osobe na 3 godziny - cięzko wtedy przejśc obok drugiej osoby udając, że sie jej nie widzi. Byliśmy wczoraj na takiej małej, lajtowej (bo z dziećmi) wyprawie, trasa prosta, więc i turystów sporo. I mija nas na samym poczatku wycieczka na oko gimnazjalistów, ponad 30 głów rozciągnięte tak na 200 m...
    • fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/Banki_krwi_pępowinowej_działaj±_bez_akredytacji,782386,2943 Zawsze się zastanawiałam czy za tymi bankami nie kryje sie jakiś "niezły numer". Jak myślicie? Doszukują się dziury w całym czy rzeczywiście to ściema?
    • Szukam mam które ze swoimi dziecmi jeżdzą do chatek studenckich i na bacówki. Chętnie poznam Wasze ulubione miejsca wyjazdów.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się