Forum Regionalne Śląskie Częstochowa
ZMIEŃ
    szpitale

  szpitale

  (616 wyników)
  • Cała prawda o rządowym programie ochrony zdrowia- zarząd wojewdztwa ze Śląska wybrał człowieka(patrz jego dutychczasowe osiągnięcia) , który tylko może skonfiktować całe środowisko w Częstochowie, gdyż oczywiście bedzie realizował wizję likwidacji a co ze zdrowiem mieszkańców Częstochowy i okolicy? Śląsk z naszym kochanym rządem kolejny raz lekceważąco trakuje mieszkańców naszego regionu. Wystawia czewona płachtę na byka. My mu to zapamietamy przy najbliższycvh wyborach .
  • Można lubić Ruch Palikota lub nie, ale nie ulega wątpliwości, że poseł Bramora to jedyny częstochowski poseł, który ma ochotę zajmować się codziennymi problemami częstochowskich wyborców, najpierw dzieci z ośrodka preadopcyjnego, teraz szpital, brawo panie pośle!
  • Ciekawe kiedy nowy dyrektor szpitala na Parkitce zajmie się sytuacją w zakładzie radioterapii. Obie maszyny do naświetlań stoją zepsute. W poprzednim tygodniu kazali mi przychodzić co drugi dzień. Od piątku nie jestem leczony wcale. Niby od jutra mają ruszyć, ale kazali dzwonić i się dowiadywać, czyli nic pewnego. Jeżeli mi jutro powiedzą, że nadal nie będę miał zabiegów, dzwonię do NFZ.
  • Pan dyrektor zwiększył zadłużenie szpitala, doprowadził do zwolnienia około 200 pielęgniarek, pozwolił na urywanie klamek do gabinetów lekarskich na oddziałach (żeby nikt nie warzył się doctorom przeszkadzać), tolerował notoryczny brak lekarzy na izbie przyjęć podczas ostrych dyżurów. To był dobry gospodarz tak trzymać!
  • Nad Częstochową ciąży fatum. Tylko spadochroniarze z partyjnej nomenklatury mają dobrze - pobędą, wydoją i odchodzą. Ale może ten "menedżer" okaże się dla częstochowskiego szpitala zbawieniem? -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- "Szok! Nad wsią ciąży fatum. Powiesiło się już osiem osób."
  • ale to wszystko dziwne???!!! Witkowska odeszla na parkitkę-tam rozwala dokładnie caly szpital a Pakulski o dziwo najpierw byl na Mickiewicza , teraz jest zastępcą prezesa NFZ i dziwnym trafem zniszczone zostały odzdział połozniczy na PCK i św.Łukasz(koledzy z dawnej pracy) a zostaje praktycznie tylko Parkitka na całą Częstochowę i moze Mickiewicz chociaż chodzą słuchy ,że już niedługo. O co tu chodzi i komu?
  • Korzystam z Naszej Przychodni i TAK MA POZOSTAĆ !!! Wyobrażam sobie tą z łaski obsługę w szpitalach i szlajanie się po nocy na Parkitkę czy Zawodzie PRECZ MI Z TAKIMI PLANAMI !
  • A czy Pan Marszałek odpowiedział, po co szpitalowi tylu dyrektorów? Czy może skłonił obu dyrektorów lekarzy do rezygnazcji z dodatkowych połówek etatów? Za chwilę Pan Pankiewicz i Pan Morawiecki zostaną jedynymi lekarzami w tym szpitalu. Koszty się zoptymalizują! Nie jestem tylko pewien, czy obaj Panowie podołają zadaniu...
  • Wygrał konkurs ?? BUhahaha :) śmiech na sali !! Już dawno było wiadomo że to on będzie dyrektorem bo przecież jest z ramienia SLD czyt. "czerwonej zarazy" która rządzi u nas w mieście !!! Teraz jeszcze tylko następnego kolesia-komucha upchnąć na stanowisko dyrektora pogotowia i już kumple mają stołeczki !!!
  • Jesień... Za chwilę świat zapadnie w zimowy sen. Chociaż zima w Szpitalu na Parkitce moze być dość upalna. Podsumujmy zatem odchodzacy powoli rok. 1/ Wiosną Dyrektor pozbył się Ordynatora Oddziału Chirurgii Ogólnej, dra Sławomira Strzelczyka. Facet wygrał z Pankiewiczem wszystkie sprawy w sądzie i odszedł na Zawodzie, a WIELKA CHIRURGIA poszła za nim... Każdy przeciętnie inteligentny dyrektor uważałby za zaszczyt posiadanie w swoim szpitalu najlepszego chirurga w regionie i okolicach. Ale ...
  • ..."Przez lata utrzymywaliśmy stałe, wysokie zatrudnienie, pogarszając tym samym - ze względu na wysoki fundusz płac - nasze wyniki finansowe." - ręce opadają,a może by tak przyjrzeć się kontraktom lekarzy,może bardziej przez to szpital nie jest rentowny a nie przez personel średni.W końcu miesięczne wynagrodzenie lekarza to minimum pensja 10 pielęgniarek.Wszyscy dobrze wiedzą że wahają się one w granicach od 20 do 30 tys. złotych w zależności od specjalizacji i ilości dyżurów.
  • Dla mnie całe to zamieszanie od początku było jednym wielkim cyrkiem. Jak każdy człowiek korzystam ze służby zdrowia i zauważając w innych większych miastach Polski lub nawet zagranicą jeśli w jakimś mieście jest więcej szpitali to każdy zaczyna w czymś się specjalizować i dany oddział jest tym podstawowym i najbardziej dotowanym . Ja przyglądając się na nasze szpitale , to tak Hutniczy jest szpitalem wewnętrznym ale w każdym szpitalu w Cz-wie jest odział chirurgi wewnętrznej (niezłe). Na Mir...
  • A taki to miał być sukces powiatu, takie wspaniałe rezultaty i co? kicha. Ciekawe , czy za to całe zamieszanie z dzierżawą ktoś z władz powiatu w ogóle odpowie ????
  • Czy ktoś coś słyszał? Podobno po cichu zaczęli zwalniać pielęgniarki. Czy to prawda??
  • Co robi salowa? Porządkuje pokoje chorych, myje łóżka i baseny, wynosi śmieci, sprząta sale operacyjne i zabiegowe... Do tego - co zaznaczono w umowie - "obowiązuje ją życzliwy, taktowny i pełen wyrozumiałości stosunek do chorych, zwierzchników i współpracowników". Ja bym dodała jeszcze,że opróżnia mocz z worków. W zeszłym roku miałam ''przyjemność'' przebywać w szpitalu. I za każdym razem widziałam ,że robią to salowe a nie pielęgniarki. Mało tego, widziałam jak oddziałowa kazała salowej...
  • Zadbają o to by nie powstał oddziały konkurencyjne? O co chodzi? Powinny powstać te oddziały na które jest zapotrzebowanie. Podstawowym kryterium powinna być jakość a nie jakoś!
  • Witam. Co spakować do tzw. wyprawki do szpitala, żeby mieć pewność, że niczego nie zabraknie mnie i mojemu maluszkowi w czasie porodu i tuż po nim?
  • To jest dramat, co się tam dzieje!!! NFZ można sobie darować, nie ma po co się im żalić, bo oni będą kryli swoich. No, chyba że chcemy mieć dowód, że złożyliśmy zażalenie, tylko dla zasady. Rzecznik Praw Pacjenta jak najbardziej i przede wszystkim to nagłaśniać! Takiego dziadostwa nie można kryć! Tu chodzi przecież o ludzkie zdrowie, a niekiedy i życie! Lokalna prasa i telewizja, a jak nie pomoże, to programy typu Uwaga. Mam cichą nadzieję, że oddział personelu szpitala z tamtego dy...
  • Ale na parkitce nikt nie chce rodzić... Ja ne jestem ekspertem ale jak na oddziale bedzie jakaś bakteria i trzeba bedzie zamknąć oddział ??? to co kobiety bedą jeździć do Katowic...
  • Podobno to cierpienie jest dobre na zbawienie?

  Nie pamiętasz hasła lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

  Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.