szumy

(5 wyników)
  • Kurcze, wciąż mi szumi w jednym uchu. Od 2 lat z przerwami. Uczucie mam jakby było zatkane? Rano czuję w nim wilgoć. Byłam u lekarza 1 kontaktu, ale ponoć stanu zapalnego nie ma. Podejrzewam albo kręgosłup szyjny, albo jednak stan zapalny. Bo jak kręgosłup, to skąd wilgoć w uchu? A jeśli stan zapalny, to czemu lekarz nic nie widzi? U laryngologa nie byłam, bo nie dostałam skierowania. Co może być przyczyną takiego szumu w jednym tylko uchu?
  • w poniedzialek zaczelo bolec mnie ucho tylko pare godzin rano obudzilam sie i nic na nie nie slyszalam bylam u lekarza przepisal mi antybiotyk.Ucho nie boli mnie w ogole, ale juz od 5 dni nic na nie nieslysze i mam szum w uchu.Miala ktoras co stakiego kiedy to minie????
  • Od wczorajszego wieczora odczuwam jakby szum, pulsowanie w uszach. Nie wiem czym to może być spowodowane - stres?
  • od kilku tygodni mam wrażenie że szumi mi w głowie ,tak jakby coś robiło takie jednostajne szszszsz . w ciągu dnia raczej tego nie odczuwam , natomiast nasila się to wieczorem gdy leżę spokojnie .czy może to być związane z bardzo niskim ciśnieniem (90/50) , a może reakcja po odstawieniu pigułek antykoncepcyjnych (3 m-ce temu) ? przy tym bardzo osłabia mi się słuch (tj.w chwili tych szumów) .może ktoś podpowie mi co to może być i czy jest to powód do niepokoju .mieszkam niestety w ...
  • ?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się