Forum Zdrowie Borelioza
ZMIEŃ
      szumy

szumy

(5 wyników)
    • Błagam napiszcie o czym świadczą szumy w głowie....jestem nimi tak bardzo przerażona że już nie wiem co robić... Z tego co tu przeczytałam to nie jest to typowy objaw borelki... szumy mam z tyłu głowu ..to takie jakby huczenie i wtedy też czyję jakby mną zachwiało... to nie są szumy w uszach - bo te też mam ale mnie tak bardzo nie przerażją...... boję się tego bardzo PROSZĘO POMOC!!!!
    • Mam powazny problem jak rozpoznac zatrucie organizmu chemia.Biore abx 8 mies non stop,dokuczaja mi buczenie i szumy ktorych nigdy nie mialem.Moze ktos madry ma cos do powiedzenia,pewnie nie jednemu watek sie przyda.
    • Co pomaga na szumy w uszach.Mam tabletki betahistine ale nie pomagają.Zwariuje zaraz z tych szumów!!!!!
    • Od pewnego czasu nasilily mi sie bardzo dudniace szumy w uszach - od czego dostaje paranoi zwlaszcza jak szumi mi w obu cala noc i nie ma szans na zasniecie. Od czego sa te szumy, w jaki sposob sie tworza? Czy istnieja jakies leki (nie mam na mysli abx - bo takie leczenie moze trwac lata i nie przynosic skutku, raczej chodzi mi o cos co dziala jak tablety przeciwbolowe, tyle ze wycisza :) ucho)ktore sa w stanie zmniejszyc ten objaw?
    • Witam i mam pytanie do weteranow,przegladalem watek forum i nic konkretnego nie znalazlem odnosnie moich objawow,a mianowicie.Lecze sie od 25 maja br.w tej chwili jestem 2x2 zamur ,1x azibiot ,tyni 2xdzien.przerwa 14 dni oczywiscie suplementy.Samopoczucie jak i zdrowie w coraz lepszej kondycji wiekszosc objawow ustapila,ale od 2 tyg. pojawilo sie buczenie w głowie w uchu jest to bardzo dziwne i mam pytanie czy moze byc to z powodowane od brania długo abx czy po prostu w lazlo bb do ucha.Bylem...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się