Forum eDziecko Porozmawiajmy Poronienie
ZMIEŃ
      szwagierka

szwagierka

(2 wyniki)
    • Kurcze jaki ten świat niesprawiedliwy!!!Nie chcieli dziecka bo jeszcze nie,zdażyło się i jest w 9 tyg,Teściowa lata zadowolona bo "będzie mieć pierwszego wnuczka".Ja bym była w 13tc.To boli, że ktoś nie chce i bach jest w ciąży a ja co 2 lata starań 3 ciąże i 3 poronienia....Oj znów dół...
    • To był najgorszy dzień od czasu poronienia, a ja muszę to z siebie wyrzucić. Uprzedzam z góry abyście mogły sobie darować ten wątek i ominąć go, po prostu nie mam do kogo sie wyżalić. Siostrzenic mojego męża miał dziś pierwszą Komunię Świętą - oczywiście cała rodzinka w komplecie (w tym dwie ciężarne). Ale nic to - wszystko było dobrze do czasu kiedy jedna z nich rzuciła refleksje że tak się składa, że na każdej komunii w rodzinie ktos jest w ciąży - i zaczęły się wspominki kto ...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.