szwagierka

(8 wyników)
  • naprawde staram sie tak nie myslec ale za kazdym razem jak tylko sie o niej czegos dowiaduje to sie strasznie wkurzam. Az mnie glowa boli ;-( Jedno szczescie ze mieszamy teraz tysiace kilometrow od siebie ale to i tak nie wiele pomaga... Wczoraj moj maz dostal sms od swojej siostruni ze wlasnie dostala tytul mgr (no i co z tego!) i ze z tej okazji ma jej kupic prezent Giorgi Armai 'Mania' i jeszcze jakis juz nie pamietam...Ja niedlugo jade do rodzinki wiec by sobie odebrala, no i ...
  • Moja szwagierka jest delikatnie mówiąc "dziwną" osobą. A mianowicie: nie można z nią normalnie pogadać jak z człowiekiem, bo zaraz wciska złośliwe docinki poniżej każdego możliwego poziomu. Nie potrafi ucieszyć się z żadnego ale to żadnego czyjegoś osiągnięcia, poniża i atakuje słownie. Jak tylko jej się coś nie spodoba, reaguje agresją. Wścibia noś w nie swoje sprawy a najgorsze jest to, że obdziela swoimi obowiązkami całą rodzinę, taka jest nieporadna....albo cwana. Spotkania z nią s...
  • Pod wpływem wątku rozpoczętego przez monis23 dotyczącego problemów w kontaktach ze szwagierką dochodzę do wniosku, że to zjawisko wacale nie jest sporadyczne, a byłam przekonana, że tylko w moim przypadku jest tak, że zamiast teściowej życie zatruwa mi właśnie szwagierka. Napiszcie jak jest u was, w jakich wy jesteście stosunkach z siostrami swoich mężów, narzeczonych i facetów, przyjaźnicie się czy nienawidzicie?
  • Tak sie składa że mieszkamy obok teściów i szwagierki.ZMORA,stanowczo wszystkim odradzam juz od dawna myśle o postawieniu płota między nami,bo nie mamy prywatnosci.Szwagierka lata za mną całymi dniami a ja nie mam ochoty z nia rozmawiac,mi w zupełności jej obecność wystarczy 1,góra 2 razy w tygodniu ,ale ta kretynka tego nie rozumie ,ja juz ją nawet umikam.Z mężem sie ciągle o to kłóce a to nie wroży nic dobrego naszemu małżeństwu(od 8 lat)Moze ktos ma podobną sytuacje ,niech sie podzi...
  • Witam wszystkie Panie&Panienki :) O teściowych widzę już było mnóstwo, a jak tam za szwagierkami? O mojej można by było książkę napisać, ale o tym później;) pozdrawiam
  • Poradźcie jak sobie radzić z dziewczyną ( niedługo żoną) szwagra, która ciągle mnie obmawia przed przyszłą teściową zyskując jej względy!!! Nie wiem co robić , może ignorować ?
  • właściwie, to nie poroszę o rade, bo sytuacja jest właściwie patowa - jedyne co mogę zrobić, to potraktować to "na luzaka", nie przejmować się, nie załamywać, nie dąć wyprowadzić z równowagi. Męża znam od 2 i pół roku - miłość od pierwszego wejrzenia, na drugiej randce poprosił mnie o rękę, został przyjęty. Jestem bardzo szczęśliwa - czasem tak sobie myślę, że to chyba musi być sen i aż się boję obudzić, budzę się wtedy, gdy odwiedzamy jego rodzinny dom. Problemem nie jest teść, k...
  • Wiecie co dzisiaj szwagierka zadzwoniła do nas bo umówiliśmy się że da znać co mamy kupić jej dzieciom pod choinke.I wymyśliła sobie że jej dzieci chcą konkretne lalki tej i tej firmy i że są one w danym sklepie.Pojechałam je kupić i doznałam szoku bo jedna kosztuje 45 zł. My mamy jedno dziecko i oni kupują naszemu prezent za ok 30 zł. W rodzinie jest więcej dzieci więc prezenty sporo kosztują ale zawsze wszyscy trzymaliśmy się tej granicy 30 zł A ona mi tu wyskakuje z taką ceną ...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się