szwagierka

(2 wyniki)
  • dzisiaj moja szwagierka urodziła córeczkę - Julię. Przyznam że trochę się rozczarowałam. Oczywiście nie mam nic do tego imienia ale u nich chyba zadziałało "osłuchanie". Od początku miała być Milena, Ola (Aleksandra) i pod uwagę brane było jeszcze kilka innych imion mniej lub bardziej popularnych, ale nigdy nie słyszałam, że zastanawiają się nad Julią, aż tu nagle w 8 m-cu szwagierka oznajmiła, ze będzie Julia. Miałam nadzieję, ze może to chwilowa decyzja, jednak tak juz zostało. Przypu...
  • u nas nie i mam teraz mały dylemat :) już niebawem u mojego brata urodzi się mały Marcel. My nie mamy pomysłu na imię dla chłopca, a mój maż uparł się na Marcela. W zasadzie nie wiem jeszcze czy będziemy mieć syna czy córkę, ale już intensywnie rozmyślamy nad imionami. No i sama nie wiem :)czy drugi Marcel to dobry pomysł. Żadne z imion dla chłopców nie podoba mi się na tyle, aby tak nazwać swoje dziecko, lol :)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.