szwagierka

(3 wyniki)
  • Ciągle tu czytam, że większość z Was męczą ciągłe dopytywania się o dziecko. Ale, czy któraś czuje się jakaś taka, nie wiem jak to nazwać- "niewidzialna", "odepchnięta"... Najbardziej na świecie to wkurza mnie to, że nikogo, NIKOGUŚKO w moim otoczeniu to nie interesuje. Nikt nie zauważa / nie chce zauważyć, że coś jest nie tak. Jesteśmy 4 lata po ślubie. I wyobraźcie sobie, że nikt do tej pory, ani moi rodzice, ani męża, ani rodzeństwo, ani babcie, ani bliskie ciotki- no dosłow...
  • Kobietki doradźcie, dzisiaj jes drugi dzień po terminie @, wczoraj i dzisiaj rano na teście było widać cień drugiej kreski, po południu miałam iść zrobić betę a w tej chwili właśnie zobaczyłam plamienie takie jasno czerwone i nie jest to zabarwiony śluz tylko plamienie :( czy jest sen iść po południu na betę...czy już po wszystkim ...
  • Proszę aby wpisywały się dziewczyny które mają w normie prolaktynę a mimo to mają brązowe plamienia na dzień lub dwa przed spodziewaną @.U mnie to palmienie zaczęło się wczoraj a dziś zawitała pani @.Mam zamiar w przyszłym tygodniu zbadać sobie prolaktynę dla własnego spokoju.Z góry dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam cieplutko :)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.