Forum Zdrowie Psychologia Psychologia
ZMIEŃ
      szwagierka

szwagierka

(16 wyników)
    • Mam problem z którym nie potrafię sobię poradzić i nie potrafię zrozumieć. Chodzi mi o relacje z rodziną męża a szczególnie z jego siostrą. Nie raz mi już dokuczyła, przygryzła przy stole, wyśmiewała się. Ale nie o to chodzi. Chodzi o moją starszą córkę, na temat, której ta kobieta ma chyba obsesje. Dodam że jej córka jest w tym samym wieku co moja, jest młodsza o 11 miesięcy. Ostatnio podczas rozmowy telefonicznej szwagierka stwierdziła, że moja córka jest nadęta i zarozumiała i nie mówi "...
    • Witajcie. Mam pewien problem. Otóż niedawno odwiedzając ze swoim narzeczonym i naszym dzieckiem, jego rodziców wydarzył się dość nieprzyjemny incydent. W domu rodzinnym mojego narzeczonego mieszka jego brat i siostra (obydwojgu jakoś się nie ułożyło w życiu, on pije i nie pracuje, ona nie pracuje i zyje z alimentów na dziecko). Podczas odwiedzin u "teściów" rozmawialiśmy o budowie naszego domu i planowaliśmy przeprowadzkę do teściów na 2-3 lata, żeby zaoszczędzić na kosztach wynajmu i tym sam...
    • Moja przyszła szwagierka, nie pytając się mnie i mojego narzeczonego o zdanie, oznajmiła, że ma dla nas samochód na ślub, że wybierze mi wiązankę ślubną, mojemu narzeczonemu garnitur do ślubu, przystroi samochód. Zatkało mnie i nie zareagowałam od razu. I faktycznie, to ona zdecydowała o tym jakim samochodem pojedziemy do ślubu (ja tego samochodu nawet nie widziałam). Narzeczony jest zagranicą i mówi, że jej ufa, że ona ma gust, że nigdy go nie zawiodła, że ona potrafi wszystko ba...
    • Otoz sprawa wyglada tak. Pracuje w Poznaniu, niestety ze wzgledu na brak mozliwosci pracy w moim miescie. Do domu mam okolo 130 km. Wiec sila rzeczy jezdze tam tylko na weekend. Mam zone i 2 dzieci (corki). Zona zarabia dosc malo, pracuje jako nauczycielka. Poniewaz mamy kredyt na mieszkanie musze zarabiac na tyle, abysmy mogli go splacac i jednoczesnie jakos zyc. Zona ma siostre. Mieszka w miejscowosci oddalonej o okolo 50 km. Poniewaz sama jest dosc bogata, a nie ma rodziny. Zac...
    • Mój ojciec od czterech lat ma romans z żoną mojego wujka, który jest bratem mojej mamy. Zaczęli romansować parę miesięcy po śmierci mojej mamy, czyli 4 lata temu. Wszystko było cacy, do ostatniego weekendu, kiedy to mój wujek powiedział, a właściwie wykrzyczał na nich, że wie o wszystkim. Jak się dowiedział, nie wiadomo... Żeby było lepiej, ojciec nastawia wszystkich wokół na siebie, oczernia jedną stronę wobec drugiej. Moja siostra cioteczna, też wie o ich romansie, bo przyłapała ich kie...
    • W moim innym wątku pisałam o problemie z matką, o tym że jestem DDA. Obecnie jest taka sytuacja, że siostra mojego męża zachowuje się podobnie do mojej matki, a nawet gorzej. Opiszę o co chodzi. Jak jej dziecko miało 6 miesięcy oddała go na wychowanie do swojej mamy, sama w tym czasie korzystając z życia z mężem, a dziecko odwiedzała raz dziennie lub co dwa dni. Tak było aż dziecko skończyło 1,5 roku, wtedy musiała zająć się dzieckiem, bo mąż ją zostawił, rozwiedli się. Ale to, że zamieszka...
    • Mój mąż ma brata który spotyka się z dziewczyną, która dość różni się ode mnie i od całej rodziny. Nie bede wnikać w szczegóły, ale to osoba, która zdradza go na lewo i prawo o czym wiedzą wszyscy oprócz ww. Z bratem męza jest tylko dla kasy. Ja natomiast nie jestem w stanie jej zaakceptować, nienawidze jej z całego serca i nie chodzi o to, ze ona krzywdzi szwagra, ponieważ on wydaje sie być z nią szczęśliwy. Ta nienawisć do niej mnie wyniszcza. Pomóżcie, bo robię z tego powodu ...
    • Razem z mezem mamy zamiar spedzic wigilie z jego 2 siostrami u nich w domu. My mamy ramiar zaprosic je do siebie w pierwszy albo drugi dzien swiat. Jego siostry to kobiety ktore prawie w ogole nie gotuja, poprostu im sie nie chce. Nigdy jeszcze nie zaprosily nas na objad, chociaz my je nie raz, nie dwa. Szwagierki wymyslily zebysmy my na wigilie zrobili czesc potraw a one czesc. W sumie pomysl nie jest az tak zly bo niby czemu one maja robic wszystko. Tylko czy tym rozumowaniem powiedzi...
    • Szwagerka za nie długo rodzi będzie miała drugie a ja ma jedno (waham się nad drugim).Boję się jednak tam pojechać jak już urodzi nie wiem co będę wtedy czuć zazdrość że ma drugie ,niechęć do niej ,boję sie ze emocje pójdą w gorę i żle bedę się czula.Teraz jest w ciąży i jakoś to spokojnie znoszę ale obawiam się że jak bedzie juz m,aluszek to będzie ze mna gorzej.Z czego to winika ?Dlaczego się boję ?Poradzcie mi coś.
    • Mam ogromny problem z rodziną mojego Męża.Od roku oboje z meżem nie utrzymujemy z jego rodziną żadnych kontaktow(kiedys jego rodzice bardzo nas skrzywdzili dlatego uznalismy, ze najlepiej dla nas i naszych dzieci będzie urwanie wszelkich kontaktow). Problem w tym, ze oni(tesciowie, starszy brat mojego Meza i jego zona zyją naszym zyciem.Chyba jestesmy ich obsesją.Sa to ludzie wykształceni dlatego nie rozumiem jak mogą dopuszczac do takich sytuacji. Mainowicie chodzi o to, ze szwagierka ...
    • Powiadają, że w towarzystwie się nie szepcze. Mojego męża odwiedziła siostra, siedziała dość długo, rozmawialiśmy. W pewnym momencie, kiedy wstałam po coś od stołu mąż i szwagierka zaczęli sobie szeptać na ucho jakieś tajemnice. Szept był na tyle teatralny, że usłyszałam, że nie było to obgadywanie mnie, ale poczułam się urażona takim zachowaniem. Uważam, że jeśli mają jakieś prywatne tajemnice niech obgadają je sam na sam ze sobą, a nie szepczą sobie na ucho w mojej obecności....
    • witam nasz zwiazek trwa 4 lata.maz jest obcokrajowcem.mieszkamy za granica tzn oboje z dala od swoich krajow.W pl. i w jego kraju jestesmy goscmi.rodzine meza w calym zwiazku spotkalam tylko 4 razy z czego 3 razy na krotko,po 2 tyg. gora.Z mezem komunikuje sie po angielsku( nie mieszkamy UK),z jego rodzina na migi.Przed ostatnia wizyta postanowilam zaczac uczyc sie jego jezyka aby moc choc troche komuikowac sie z jego rodzina.dodam ze jezyk ten jest trudny,i przydatny tylko i w...
    • pytam bo nie potrafię poradzić sobie z niechęcią w stosunku do szwagierki,która jest osobą rozpieszczoną przez rodziców i ma potwornie wysokie o sobie mniemanie.jest młodsza ode mnie o 10 lat i niewiele w życiu tak naprawdę przeszła,różni nas osobowość i doświadczenie,ja wychowywałam się w rozbitej rodzinie(ojciec-artysta-alkoholik),ona wyrosła w swej rodzinie w poczuciu,ze jest królewną,cokolwiek by nie zrobiła.jest mi przykro,bo uwielbiam i kocham mojego męża a do jego rodziny niestet...
    • dowiedzialam sie, ze czlowiek, z ktorym spotykam sie od pewnego czasu (rozwodnik) bil swoja zone... przez 6 lata trwania narzeczenstwa bylo wszystko w porzadku, po slubie bil ja tak, ze ladowala w spitalu... to wersja eks-zony... on nie wie, ze znam te histore, bo chcialabym sprawdzic wiarygodnosc obojga... nie mam dowodow, ktore klamie a zalezy mi na Nim, dlatego nie chce przekreslac zwiazku z gory... jak sie zorientowac, czy mowi prawde? sprowokowac Go do podniesienia reki?Jak?...
    • w największym skrócie...jestem w 20 tyg. zdrowej i bezproblemowej ciąży, wszystko (odpukać ) idzie dobrze, nie mieliśmy ani wcześniej problemów, ani kłopotów z zajściem : ) na dodatek nasz synek bedzie pierwszym wnukiem w obu rodzinach więc sami rozumiecie, jesteśmy od jakiegoś czasu w centrum uwagi (bardzo przyjemnej z resztą). I chyba "poszło" o to w centrum uwagi, nasza szwagierka, która chyba nie bardzo mogła strawić że to moje a nie jej dziecko będzie pierwszym wnukiem (oni, ...
    • Skąd się bierze w kobiecie chęć dokopania innej? Ja nie mogę rozgryźć mojej szwagierki.Od kilkunastu lat szuka okazji , by udowodnić , że jestem gorsza.Jako żona , matka , gospodyni , kobieta.Miałabym to w nosie , ale zaczyna swoje zaczepki na forum rodzinnych zgromadzeń.Staram się nie wchodzić w dyskusje , ale nie jest to przyjemne.Naprawdę , uwierzcie , że nie zaczynam tych głupich wywodów.W ogóle należę do osób , którym szkoda życia na takie głupoty.Ale ile można wysłuchiwać u...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się