szwagierka

(4 wyniki)
  • u mnie jakoś średnio ta czesc rodziny wypada... Oczywiscie przyszła tesciowa i szwagierka.
  • Zrób to zadanie matematyczne a rezultat na pewno Cię zadziwi! Zajmie Ci to tylko 20 sekund. Wszystko co musisz zrobić to postępować zgodnie z instrukcjami i przede wszystkim nie zagladać na koniec zanim nie skończysz liczyć. Mozesz używac kalkulatora! Zaczynamy! 1. Pomyśl ile razy w ciągu tygodnia chciałbyś uprawiac sex (liczba jednocyfrowa niestety ). 2. Pomnóz wynik przez 50 3. Następnie dodaj 44 4. Pomnoz otrzymaną liczbę przez 200. 5. Jesli w tym roku miałeś już urodziny dodaj ...
  • Chyba żeście słabo trzymali, bo sie w sobotę z teściową i szwagierką pożarłam na wyjeździe. Jednak 6 dni w towarzystwie rodziny męża (bez męża) to max, więcej nie radzę.
  • mada faka!

(19)
    to moje glowne przemyslenia po tym, jak spedzilam drugi dzien od rana do wieczora z moim dzieckiem. kajtus ma w tylku granat, zawsze chce isc w przeciwna strone, na wszystko mowi nie, jest labilny emocjonalnie od jakiegos czsu i w momencie, kiedy nie radzi sobie z emocjami stuka glowa w podloge. na dodatek u babci ( kajtka prababcia) wpadl w mala histerie, ja oczywiscie nie reagowalam, a moja szwagierka ( w pierwszej ciazy) walnela tekst: ja sobie tak nie pozwole i dam w dupe! ni...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.