szwagierka

(2 wyniki)
  • witam. nie wiem czy moge sie udzielac na tym forum i prosze was drogie mamy o zgode w imieniu mojej szwagierki ktora mnie o to prosila. narazie nie ma netu(jest w trakcie zalatwiania)i zanim naluczy sie buszowac w tym internetowym swiecie chcialabym jej pomoc i was prosic o udzielenie cennych wskazowek.a narazie bede jej posrednikiem.jesli pozwolicie.ale do rzeczy. szwagierka dowiedziala sie niedawno ze jej coreczka (9 miesiecy) z wnm ma mozgowe porazenie dzieciece.teraz nie znam doklad...
  • witam.mialam napisac historie szwagierki. zaczelo sie w dniu porodu.odbył się trzy dni przed planowanym terminem,niestety okazalo sie ciaza zostala przenoszona.wody byly zielone i strasznie zanieczyszczone.pepowina zgnita.dziecko urodzilo sie w zamartwicy.dostalo 4 abgar.po trzech tygodniach kuracji antybiotykowej wydawalo sie ze wszystko jest ok. po powrocie ze szpitala,mala zaczela plakac calymi dniami.doktor pediatra zganiala wszystko na bolesci brzuszka po antybiotykach i kolke.dzie...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.