szwagierka

(3 wyniki)
  • Zadałam to pytanie na forum 'wyposażenie kuchni' ale tam chyba mało kto zagląda W moim nowym aneksie kuchennym ciąg wentylacyjny pod który mogę się podłączyć będzie się znajdował prawie 4 metry od okapu. Z tego co 'mądrzy' panowie w sklepach AGD stwierdzili to dość daleko co spowoduje utratę mocy i należałoby się zastanowić nad opcją tylko pochłaniacza. Dodatkowo niby tak długa rura będzie powodować dodatkowe 'huczenie'. Prawda to? Na co się zdecydować - podłączać pod ciąg wentylacyjny ...
  • Podpowiedzcie jak się zachować i co powiedzieć kiedy na gwiazdkę cała rodzina po raz nasty dostanie od szwagierki majtki? Śmieję się do dzieci,że to rodzinna tradycja.
  • Mam problem. Dla mnie naprawdę dużej wagi chociaż innym może wydać się śmieszny. Jestem pedantką, uwielbiam czystość i porządek. Dotyczy to przede wszystkim kuchni i łazienki. A jeśli mowa o kuchni to myślę o zmywaniu naczyń. Podczas mojej nieobecności młodszą córką oraz domem zajmuje się moja szwagierka. M.in. zmywa naczynia ale robi to nie "po mojemu" tzn. byle jak. Talerze mają zacieki, szklanki i kubki osad od herbaty a garnki niedomyte resztki. Niedobrze mi się robi jak to w...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.