Forum eDziecko edziecko Małe dziecko
ZMIEŃ
      szwagierka

szwagierka

(6 wyników)
    • 1) jak jest z dziennymi drzemkami takich dzieci? Mój śpi jeszcze 2 razy w dzień po godzinie albo i więcej. Za to wieczorem usypia około 22 i śpi tylko do 5.30. Czy oduczać go od tych 2 drzemek czy czekać aż się sam przestawi na jedną?? Poradźcie. 2) Mój syn ma siostrę cioteczną, prawie rówieśnicę, z którą bawić się nie lubi, no tak niestety jest. Być może dlatego że ona cały czas na niego włazi, przytula się itd, jak to baba:) no i co ważniejsze zwraca na siebie uwagę jego ulubio...
    • Mam do Was prośbę,jak pomóc szwagierce,której dziecko umarło na białaczkę.Jej synek miał 2 latka.Ma jeszcze córkę 5-letnią.Niby wszystko ok,ale całkowicie się zamknęła w sobie,"nie toleruje" dzieci w rodzinie.Nie chce brać innych dzieci na ręce,udaje jakby ich nie widziała.Unika jak ognia kontaktów z rodziną,które mają dzieci.Czy któraś z Was zetknęła się z podobnym problemem?
    • sw

(5)
      Dziewczyny opiszę wam sytuację z jaką się spotkałam i szczerze powiedziawszy nie wiem co o tym myśleć. W pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia byliśmy u Teściów i miał przyjechać drugi syn z żoną i 17-miesięczną córeczką. Po ich wejściu do przedpokoju Szwagierka trzymając małą na rękach od razu powiedziała że jest tyle ludzi( w przedpokoju byli tylko tesciowie- dziadkowie których zna) i że mała się wystraszy. Nie rozbierając ani siebie ani dziecka od razu schowali się do drugiego pokoj...
    • poznam sprawdzone sposoby nauki korzystania z nocniczka. -Karolina
    • Niedawno przyjechała moja szwagierka ze swoją dwuletnią córeczką. Moja córka jest o pół roku starsza, ale wydaje mi się, że dziecko od szwagierki jest troszkę do tyłu. Być może spowodowane jest tym, że mieszkają za granicą i ciężko jej w innym kraju wychowywać dziecko, zwłaszcza, że nie zna języka zbyt dobrze. Podczas pierwszego naszego spotkania okazało sie, ze mała nie potrafi gryźć (a ma prawie wszystkie zęby). Pije tylko witaminizowane mleko, zupki ze słoiczków te drobno zmiel...
    • Od poniedziałku zaczynam urlop z moja małą córeczką - 2latka, pobyt ze mna zaproponowałam mojej szwgierce z synkiem - 1,5 roku i zastanawiam sie nad jeszcze jedna koleżanka z dwójka dzieci: chłopiec 2,5 roku i mały brzdąc 4mc. Spać mamy na jachcie zacumowanym w porcie - blisko morze, plaża, las itp. Zastanawiam sie jak damy radę opiekować sie czwórka dzieci, z których 3 to ruchliwe bobasy. Czy mam proponować wspólny urlop znajomej z dwójka dzieciaków czy raczej jechać tylko ze szw...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się