Forum eDziecko eRodzice emama
ZMIEŃ
      szwagierka

szwagierka

(89 wyników)
    • Witam -na wstępie wyjaśniam, że nie jestem trollem, nick powstał na potrzeby opisania tej sytuacji, e matkę czytam i udzielam się od dawna ale wolę pozostać w tej kwestii anonimowa. -A, że Wy tak ładnie potraficie obiektywnie zjechać od stóp do głów do czekam na komentarze :P Od pół roku nie rozmawiam ze szwagierką mimo, iż widujemy się na rodzinnych uroczystościach a powód wygląda tak: Pół roku temu szwagierka miła przyjść z bratem męża na męża imieniny. Zapowiadała się od tygodnia...
    • Mam taki problem. Ciężko mi dogadać się ze swoją szwagierką. To bliska rodzina, dość często się widujemy, dlatego chciałabym wreszcie coś zrobić, żeby te kontakty stały się znośne. Moja szwagierka jest osobą samą, ma 10 letnie dziecko. Faktem jest, że jej sposobu życia nigdy nie akceptowalam. Nie powiedziałam jej tego wprost, natomiast między wierszami zdarza mi się coś tam przemycić. Zresztą myślę, że to się da wyczuć. Jak urodziła dziecko, oddala je na wychowanie swojej mamie, sama sied...
    • Małostkowa kobieta ze mnie, już odszczekałam po rodzinie i znajomych, pora też na forum, chociaż nie pamiętam, żebym strasznie bluzgała. Ostatnie, co kojarzę, to, że niby nie mamy wspólnych tematów. No i jak nie mamy, skoro zostaliśmy zaproszeni na tydzień do zagranicznej stolicy, gdzie aktualnie szwagierka mieszka i pracuje? Z przewidzianymi atrakcjami, od których w głowie się kręci? Oczywiście wiadomo, że nie o mnie chodzi, chodzi o zaproszenie bratanka i brata, ja jestem na doczepkę, a...
    • ;)) Niedawno napisałam wątek o tym ,że brat męża z żoną nie odwiedzili nas jeszcze nigdy, a tu nagle telefon,że przyjeżdżają ;D
    • Znaczy siostrami męża? Siostrzane czy raczej chłodne i na dystans? Ja mam jedną szwagierkę. Sosunki mamy fajne, choć nie siostrzane. Z drugiej strony z siostrą też nie mam super kontaktu, ale to kwestia dużej różnicy wieku i znajdowania się w zupełnie innym punkcie życia...swoją drogą stosunki z siostrą to pomysł na kolejny wątek :)
    • Moja szwagierka teraz w czerwcu ma święcenia ostateczne(chyba tak się to nazywa) na zakonnicę. Zrobiła sobie listę prezentów jakie by chciała otrzymać od nas zaproszonych na uroczystość.Listę przekazali nam rodzice męża w poniedziałek.Na liście znalazło się : mp3 z dyktafonem, słownik biblijny, aparat cyfrowy i uwaga wycieczka do Ziemi Świętej(!).Mąż po konsultacji ze mną stwierdził ,iż kupimy jej mp3.I to powiedział swojej mamie jeszcze w poniedziałek.We wtorek telefon od teściów nastę...
    • szwagierka

(236)
      Sprowadzcie mnie do pinou, bo chyba oszaleje. Mieszkam z teściową, w mieszkanie ładuje kase, dokładam się do opłat. Mieszkam w pokoju z dziećmi jeden pokój ok 1,5 roku stoi pusty aby szwagierka mogła sobie w każdej chwili mogła przyjechać. I tu mam problem przyjeżdza prawie co weekend korzysta ze wszystkiego jakby to było nadal jej jakby się dokładała do wszystkiego. W ten weekend mieli do nas znajomi przyjechac na spanie, a tu szwagierka przyjeżdza w piątek, mimo że ją uprzedz...
    • Otóż taka sytuacja. Jest dwóch braci, jeden żonaty i dzieciaty, ma żonę policeum plastycznym, babka amatorsko maluje. Drugi z braci właśnie ma się żenić, siedzi z przyszłą żoną, bratem , szwagierką u wspólnych znajomych, którzy mieszkają w tym samym bloku , co szwagier. Nagle ta malarka zaczyna zapraszać do swojego mieszkania tego niezamężnego brata, argumentując, że chce mu coś pokazać. Noie zaprasza narzeczonej, dla niej ma być to niespodzianka. Dziewczyna nie idzie, jej luby ...
    • Muszę się wyżalić - normalnie sił już nie mam. Był czas, że starałam się utrzymywać ze szwagierką bliskie relacje, załatwiłam jej pracę, proponowałam wspólny wypad na narty, starałam się być miła i serdeczna. Potem przyszedł czas kiedy w milczeniu znosiłam wszystkie 'nastroje'. Teraz....zastanawiam się czy jak zwykle olewać topór wojenny czy jednak go wytoczyć. Męczy mnie kłamstwo w żywe oczy, męczą mnie jej manipulacje, męczy mnie ona. W relacjach z moim rodzeństwem nie dopusz...
    • ematka zawsze pomocna i zawsze mozna liczyć na czyjąś sensowną podpowiedź :) jakis prezent by się przydało kupic na nową drogę życia nowożeńcom nie mam pomysłu, bo oboje przyszli małżonkowie coś tam mają, czegos się dorobili (zwłaszcza, że to nie będzie ich pierwszy sformalizowany związek) podpowiecie coś?
    • Gówniarz ma 13 lat, prawdziwy z niego hultaj i wybijokno, zresztą to wynik wychowania siostry mojego męża i wtrancania się teściowej. Ciągle jakieś numery wykręca, a to w domu, a to w szkole, i wiecie co? Dzisiaj zachodzę do szwagrostwa na kawę po drodze z Biedronki, a ten bencwał list do św. Mikołaja pisze! Jak skończył to ta durna siostrunia mojego chłopa kazała mu zaadresować: św. Mikołaj Niebo Chmurka nr1 i obiecała że jeszcze dzisiaj wyśle! Potem po cichu dała mi w przedpokoju ten l...
    • kup w takim razie dla jej pociechy taka oto zabawkę:) deser.gazeta.pl/deser/1,83453,4806845.html
    • CZeść dziewczyny, ja już czaswem nie mam siły, nie daję rady. Mieszkamy z mężem z jego rodzicami, mamy osobne mieszkanie ale podwórko wspólne. Kilka kroków dalej mieszka jego siostra. Od kiedy pamiętam była o wszystko zazdrosna-jak kupiłam sobieb żółte buty, to mogłam być pewna że za dwa dni będzie nosić identyczne. Właściwie to nie byłoby rzeczy o którą nie byłaby zazdrosna. Jak do tej pory jakoś to olewałam. Sytuacja zmieniła się na gorsze, gdy zaszłam w ciążę. Nie muszę chy...
    • Dziewczyny nie wiem co o tym wszystkim myśleć a właściwie o pewnej osobie mojej szwagierce. Jesteśmy małżeństwem od trzech lat i w tym czasie było i różowo i mniej różowo a czasem nawet mroczno w tym naszym małżeństwie. Z rodziną męża nigdy niemiałam super kontaktu raczej ,,poprawne”. Teściowa przewrażliwiona na tle synka i siostrunia też a ja to ta……… Mniejsza z tym nie o tym chcę pisać. Będąc w ostatnim miesiącu ciąży po powrocie z imprezy miedzy mną a mężem doszł...
    • W nawiazaniu do czesto pojawiajacych sie tematow proponuje GLOBALNE podsumowanie. Z kim macie większe problemy? Kogo chętniej wyslalybyscie w kosmos? Zasada: wpisujce szwagierka/tesciowa w temacie post - bedzie lepiej widac statystyke :)
    • Musiałam napisać,bo już nie wiem co o tym myśleć. Chodzi o siostrę mojego męża. Jak się poznałyśmy to nasze stosunki były poprawne,trochę ze sobą rozmawiałyśmy,nie było zbyt wielu wspólnych tematów,ale było ok. Wszystko się jakoś zmieniło półtora roku temu,gdy urodziłam dziecko,a ona przeprowadziła się do naszego bloku(piętro niżej). Zachowuje się dziwnie,nie przychodzi do nas wcale,u siostrzenicy,która ma póltora roku była od urodzenia może dwa razy po 10 minut. Do mnie nie odzywa si...
    • Witam wszystkich i prosze i rade. Napisalam tego samego posta na forum "wychowanie", ale nie bylo odzewu,zatem sprobuje tutaj. Corka szwagierki, ktora ma prawie 2latka, bije moja 10miesieczna corke. Nie sa to niewinne przepychanki, tylko celowe uderzenia z dosc duza sila jak dla 10miesiecznego dziecka. Mialam okazje poczuc na wlasnej rece, gdy oslanialam przed ciosem glowke swojej corki.Poza tym oprocz bicia, corka owej szwagierki wyrywa zabawki, chowa i powtarza ze sa jej ich...
    • Moja szwagierka, kobieta świeżo po studiach ma problemy ze znalezieniem pracy, w mojej firmie jest kilka rzeczy, które mogłaby robić - wiem, że świetnie by się nadawała. Teraz szukamy odpowiedniej osoby,a ja będę współdecydować kto zostanie zatrudniony (dzięki temu będize miałą dużą szansę bo szef lubi ludzi rekomendowanych). Mam dylemat bo nie przepadam za nią, strasznie mnie denerwuje jej roszczeniowa postawa, brak szacunku dla rodziców i wszelkich autorytetów i wiele innych cech, co ...
    • Taka sytuacja: mieszkamy w sasiedztwie tesciowej, dzielimy wspolny ogrod. Do tesciowej przyjechala szwagierka i szwagier. My z dzecmi wyjezdzamy na krotka wycieczke. W naszym mieszkaniu zostaje piesek, nasz piesek. Po naszym wyjezdzie oni wchodza do nas i zabieraja pieska do siebie. Daja mu jesc, bawia sie z nim. I tutaj moje pytanie: czy zaslepia mnie nienawisc do szwagierki, czy tez to, ze ona bez pytania wchodzi i zabiera mojego psa jest zle? Strasznie mnie to wkurza, ale nie wiem czy sl...
    • Według siostry mojego mezczyzny lepiej abysmy mieszkli blisko niej i reszty siostr niż mojej pracy bo "w razie czego ktoś bedzie mogł się zajac naszym dzieckiem." W tej chwili mieszkamy dokladnie w polowie drogi między moją pracą a jego rodziną. Do pracy mam około 35 min samochodem - metrem godzinę, do rodziny mojego mezczyzny też około pol godziny samochodem, godzine meterm. Ich zdaniem mieszkamy na "końcu swiata" i ciągle slyszę "you will see", że będę miala problem kiedy będ...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.