szwagierka

(5 wyników)
  • ŻEBY NIE OGRANICZAŁA 2-TYGODNIOWEJ CÓRCE JEDZONKA. Tak jej zalecił lekarz rejonowy. Mała urodziła się o czasie ale z wagą 2180. Piła mleczko z piersi, (opróżnionej ok godziny wcześniej laktatorem, a potem jeszcze ok 100 ml tego odciągniętego mleczka z flachy. Szwagierka odciągała "do dna" z powodu nadmiaru i tworzących się kamieni. Po tym spała smacznie 3-4 godzin. A po zaleceniach lekarza - karmić mniej - nie chce usnąć, budzi się po godzinie i płacze aż nie dostanie papu. Wg mn...
  • syn szwagierki ma problem z jedym bioderkiem, lekarz zalecił bardzo szerokie pieluchowanie czy może być tak że to nie pomoże?????????? a jeżeli nie to co dalej??? (+ to że szwagierka nie pieluchuje synka non-stop-kolor, bo np. cały dzień jest gdzieś "w gościach" ........ albo "żeby go nie męczyć") macie jakieś doświadczenia w tym temacie??
  • Witam Dzisiaj na wizycie u ortopedy usłyszałam, że moja 13-miesięczna córka ma lekką szpotawość stóp. Objawia sie to tym, że podczas chodzenia największy paluszek kieruje do środka. Podobno wiele dzieci to ma i z czasem samo zanika. Czy któraś z Was zmagała się z tym problemem? Czy dziecko z taką przypadłością ubierać w buty nawet w domu? Czy to coś da??? Prosze o radę, bo starsznie się zdenerwowałam. Pozdrawiam Jaga
  • Witam. Synek mojej szwagierki co jakis czas(w odstepach 2-3 tygodni) budzi sie w nocy z płaczem i mówi ze bolą go nóżki.Masuje mu a potem on zasypia. Maciuś ma 2 latka.Czy któraś z Was drogie emamy miała to samo u swojego dziecka? co to może byc? I jak mu pomóć? Bo troche sie martwimy.Poradźcie proszę.
  • Córka mojej szwagierki (12 m-cy) od dwoch tygodni ma chrypke, tak silna ze jak mowi to slychac takie "Skrzeczenie". Szwagierka nie daje sie namowic na lekarza, czy ktoras z was juz sie z takim czyms spotkoala, co to moze byc, co moze sie stac jak nie leczone oraz ewentualnie czym wyleczylysci (nie bede stosowac, ale dla ciekawosci chce wiedziec). Ja z tesciowa malej nasmarowalysmy mascia rozgrzewajaca dla dzieci piersi i plecki, tesciowa na piersi wlozyla dodatkowo pieluszke nasacz...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się