Forum Kobieta Porady domowe
ZMIEŃ
      szwagierka

szwagierka

(5 wyników)
    • Nie wiedziałam gdzie z tym iść, więc dopisuje się tu:) Mam szwagierkę, bardzo sympatyczną osobę. Niestety jej uroda ma jeden dość widoczny mankament - brzydkie blizny na twarzy i dekolcie po dawno przeżytej ospie. Ona nie zarabia kokosów, więc pomyślałam, że na BN zamiast skarpetek lub pudełka czekoladek, których i tak nie zje, bo jest na diecie, zafundowalibyśmy jej z moim TŻ (a jej bratem) zabieg usuwania blizn. Niestety gdy mu powiedziałam o moim pomyśle, stwierdził że to nietakt i że on ...
    • Nie lubimy się ze szwagierką. Od początku mojego małżeństwa zawsze wbijała mi szpilę. W trudnych dla mnie chwilach robiła mi przykrości. Nigdy nie mogłam liczyć na jej życzliwość, pomoc czy choćby dobre słowo. Przez kilka lat unikałam kontaktów, zeby nie zaogniać stosunków. Szwagierka jest osobą niezamężną, a od śmierci teściów ( zmarli w 2006 i 2007 roku) zupełnie samotną. Nie ma przyjaciół, znajomych - nikogo. Po ich śmierci szwagierka postanowiła zbliżyć się do nas. Raz na 2...
    • W jaki sposób próbujecie załagodzić niesnanski w rodzinie. Czy należy pojechać na chrzest siostrzenicy męża jeżeli szwagierka nie rozmawia ze mną prawie od lat 10. W zeszłym roku zostaliśmy zaproszeni na wesele szwagierki , ale w ogóle nas nikomu nie przedstawiono a i panna młoda nie za bardzo miała ochotę z nami rozmawiać. co robić?
    • Witam Zwracam sie do Was z prosba o podrzucenie jakis pomyslow:)))) samej z tym zawsze ciezko...wpisalam w wyszukiwarke ale nic tam nie znalazlam. Mam zamiar pojechac do Polski w polowie kwietnia i wiadomo chcialabym kazdemu jakis maly upominek...wiecie:)... mniej wiecej dla wiekszosci juz cos zaplanowalam ... ale zawsze najwiekszy problem mam ze szwagierka...jest to kobieeta sukcesu ... ktora ma prawie wszystko:)) i wlasnie dlatego ciezko mi cos wymyslic dla niej... kosmetyki raczej ...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się