szwagierka

(2 wyniki)
  • Synek mojej szwagierki w sierpniu skończy trzy lata. Wspólnie próbujemy znaleźć sposób na problem. Mały nie odstępuje swojej mamy na krok, chce nawet wchodzić z nią do łazienki, kiedy mam jest w tym samym pokoju on chodzi za nią jak mały cień. Jeśli tylko wyjdzie natychmiast wpada w histerię ( nie jest to płacz tylko okropny krzyk, rzucanie się na podłogę i trudność w złapaniu oddechu). Zastanawiamy się tylko, jak to możliwe, że kiedy mama wychodzi z domu (np. jedzie do sklepu) on w ogóle nie...
  • Szanowna Pani, pisze, bo obserwuje od jakiegos czasu moja szwagierke i jej dziecko i mam problem zwiazny z ich sposobem uspokajania dziecka. A zanim popedze z "dobra rada" wolalabym poznac Pani opinie. Otoz chodzi o dziesiecznomiesiecznego chlopca, z ciazy blizniaczej. Maly urodzil sie wlasciwie o czasie 37 tydzien, ale niestety z 1 punktem. Byl przyduszony. Wszelkie podejrzenia neurologiczne na szczescie okazaly sie nieprawdziwe, chlopiec jest zdrowy Byl ruchowo rehabilitowany...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.