Forum Ukryte emagiel
ZMIEŃ
      szwagierka

szwagierka

(8 wyników)
    • w zależności od tego co kto ma :) i nie o skokach w bok z nimi :P tylko o waszych relacjach. U mnie sprawa się skomplikowała a początki były obiecujące;) Moja szwagierka to całkiem fajna babka można z nią wypić, pośmiać się itd. Na początku nie zwracałam na to uwagi ale mąż mi kiedyś powiedział tak: zauważyłaś, że Jolka się wyrabia???Tzn. zaczyna się lepiej ubierać, o zobacz ma takie same buty jak ty i sukienka też taka sama, pomalowała włosy na taki sam kolor jak ja chociaż całe życie malowa...
    • Jak juz wiecie moja szwagierka ma ograniczony dostep do naszej corki. Tesc i Tesciowa są ok,wiadomo ze nie wszystko mi sie podoba ale to są Dziadkowie.Dziecko może miec gora 2 dziadkow i 2 babcie:) nIE przeszkadza mi w ogole ze tesciowa chce brac dziecko do siebie itp-spoko. Z tym,ze dobrze wie aby nie wpierdalac do znajomych mojej corki swej coreczki. Nic nie jest dopowiedziane do konca,maz boi sie z matką porozmawiac. No i dowiedzialam sie ze tesciowa odbiera to jako zabranianie JEJ ko...
    • moja szwagierka jest w ciąży. ślub wzięli jak juz dziecie było w drodze no i wesela nie było tylko takie przyjęcie na dwadzieścia parę osób, bez tańców itd. no i wyszło, że jestem alkoholiczką. pili tylko faceci (koledzy brata (starszego), których znam od hen hen czasu) i ja. równo z nimi. fakt, że ja połówki. obyło się bez żadnych ekscesów, burd, przewracania się itd. po prostu dobrze się bawiliśmy.ale dzisiaj dowiedziałam się, po paru ładnych miesiącach, że przyniosłam wstyd m...
    • ... dostała już zwrot, a ja nie. Składałyśmy tego samego dnia? Strzelić focha? No bo w końcu jak to tak, kurde bele ;)
    • z prezentami. co kupić szwagrowi i mężowi szwagierce? szwagrowi mogłabym kupić jakąś dobrą książkę. może macie coś godnego polecenia?? a mężowi szwagierki? nie znam go zbytnio. wiem, że lubi wódkę, ale przecież mu jej nie kupię pod choinkę ;) już środa. help :D
    • No więc. Pól rpku temu szwagierka na wieśc o tym, że chcemy jechac nad bałtyk, wraz z facetem zaoferowali: zanocujcie u nas, nie ma problemu super ekstra, my nawet na ten czas wyjeżdzamy i zostawimy wam chate na kilka dni. No i dzis mąz dzwoni dogadać szczegóły. I co? Oni w sumie to jeszcze nie wwiedza kiedy na urlop pokjada, a przenocowac u nich (choc z 2 noce)to możemy sami, ale z dziecmi to sie nie zmieścimy. I gdzie ja teraz nocleg nad morzem znajde????.... Wiem gdzie - w dupie. A...
    • Dla tych niewtajemniczonych podaję linka do mojego postu o szwagrze i aferze - wciąga jak kryminał albo horror:) I kontynuuję wątek:) dostaliśmy z mężolkiem zaproszenie na kawkę od ...szwagra właśnie!!! Dla mnie mega szok! Biłam się z myslami cały dzień. W końcu stwierdziłam "raz kozie śmierć" no i pojechaliśmy. Miesiąc ciszy, zero kontaktu ( przelotem w Święta Wielkanocne), a tu nagle propozycja kawki. Mężul już Biblię cytował, że tak nie można być zapartym...że trzeba się pog...
    • W kilku krajach już zabronili już korzystania z solariów Nam pewnie też to grozi, bo zbyt często i zbyt dużo na ten temat siędyskutuje Skoro hazard uzależnia, solarium uzależnia i szkodzi zdrowiu to dlaczego qwa nie zabronią sprzedaży papierosów i alkoholu. przecież to teżspożywają nieletni, też szkodzi teżuzależnia....

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.