Forum eDziecko eRodzice Życie rodzinne
ZMIEŃ
      szwagierka

szwagierka

(14 wyniki)
    • Cześć wszystkim, zakładam ten wątek, ponieważ nie mogę sobie poradzić z problemem. Moim problemem jest szwagierka:) a dokładnie kontakty z nią. Ze swoim mężem jestem ponad siedem lat, w tym roku braliśmy ślub. Ze szwagierką i teściami widywałam się rzadko, ponieważ studiowaliśmy daleko no i bywałam u nich tylko na święta. Po studiach przeprowadziliśmy się bliżej i zaczęły się problemy. Moja szwagierka ma za złe jakiekolwiek pozytywne uczucia czy gesty którymi darzą mnie ludzie z otoczenia, np...
    • problem z szwagierką, zalezy mi aby stosunki były poprawne, mieszkamy niedaleko my z mężem jesteśmy po 30., (oboje mamy własną działalność gosp., męża działalność znacznie bardziej dochodowa niż moja) ona chciała, żeby mąż ożenił się z jej siostrą - nawet nie byli parą, mąż nie chciał, ja byłam znajomą znajomych męża, wszystko było ok, dopóki nie powiedzieliśmy, że bierzemy ślub, czyli ok. 2,5 roku temu (od 1,5 roku jesteśmy małżeństwem), obgaduje nas u siebie w pracy, wiem, bo mój brat pra...
    • Jestem w 35 tygodniu ciąży. Tydzień temu zostałam z mężem poinformowana o tym, że szwagierka z mężem idą na wesele i muszą nam na noc podrzucić swojego syna (chrześniaka męża) bo nie mają co z nim zrobić. To wypada na 2 tygodnie przed moim terminem porodu. Moja pierwsza ciąża, nie wiem jak będzie przebiegać poród. Nie mamy co zrobić z małym w razie jak zacznę rodzić. Wesele 60 kilometrów od miejsca naszego zamieszkania. Nie ma mowy, aby mąż go tam odwoził kiedy zacznę rodzić, rodzicom małego ...
    • Postaram się rzecz całą skrócić jak tylko potrafię ale wcale nie jest to proste, historia mojego problemu ma wiele szczegółów i zawiłości a wiem że większości nie chce się czytać długich wątków. Zacznę od tego że jestem mężatką z krótkim stażem, mamy jedno dziecko (1r.) i mieszkamy wspólnie z rodzicami męża i jego siostrą (30 l.) w dużym domu jednorodzinnym. Teściowie są ludźmi nad wyraz opiekuńczymi w stosunku do swojej córki- było tak od zawsze. Mojemu mężowi jakimś cudem udało się przerw...
    • witam, mój problem jest następujący: siostra mojego męża zachowuje sie naprawdę okropnie. jestem drugą żoną jej brata, z poprzednią się szczerze nienawidziły. teściowa też za tamta nie przepadała. ja mam z nią dobre relacje, jestem z natury serdeczna, szybko się dogadałyśmy. a z siorką-koszmarkiem nie da się! na początku wydawało mi sie że po prostu martwi sie o brata któremu już raz nie wyszło, ale gdzie tam. im dłużej byliśmy razem i im lepiej było tym gorzej z nia. dodam że o...
    • Mam problem. Siostra mojego męża ma córkę - dziewczynka jest teraz w drugiej klasie podstawówki. Ogólnie to bardzo inteligentne dziecko; nazwę ją umownie Marta. Może zacznę od początku. Marta urodziła się jako wcześniak więc w obawie o jej zdrowie została otoczona przysłowiowym "kloszem". I tak przez lata - wybrane jedzenie (miała jeszcze alergię pokarmową - teraz już nie), więc Marta zawsze była pytana czy zje np. rosołek - w przypadku odmowy (a prym w pytaniach wiodła zawsze babcia) to moż...
    • Jaki macie sposób na złośliwą szwagierkę??? Mój mąż ma siostrę, która do przyjemnych osób nie należy. Uważa się za najpiękniejszą najmądrzejszą i wogóle naj...Osoby, które wyglądają jak ona(duża blondyna-taka polska Jagna) są najpiękniejsze na świecie.Krytykuje i dogryza mnie i mojemu mężowi, obraża się nas na jak nie zrobimy tego co ona chce( a niedługo wychodzi za maż).Ciągle coś powie dla mnie złośliwego.Nie wiem jak reagować, na razie nic nie mówiłam skoro mąż nic jej nie mówi tylko...
    • A chodzi o to że moja szwagierka jest chora na raka.Mieszkamy blisko siebie(3 domy dalej)i ona oczekuje że ja powinnam częściej ją odwiedzać,pomagać,zajmować się jej dziećmi,jak jedzie na chemie.A ja po prostu nie daję rady.Jestem zmęczona już tym wszystkim.Sama mam 3 dzieci,w tym małe 7miesięcy.Nie chce żeby to zabrzmiało tak jakbym się tłumaczyła,albo usprawiedliwiała,ale nie wiem jak mam postępować.Jk z nią rozmawiać.Każda nasza rozmowa kończy się pretensjami.Nie daje rady.Pomocy.
    • Dlaczego życie jeste takie ciezkie?.Maż pracuje za granicą ja z dziecmi w domu.Tak mi samej cholernie ciezko a w zczegolnosci jak najmlodsza córa 6 mcy choruje.Rozrywa mnie dosłownie w srodku.Tak mi smutno,dobrze ze chociaz tutaj sie moge wyzalic.Zastanawiam się nad sobą .Czy ja jestem złym czlowiekiem?Wychowuje sama dzieci,szwagierka mi czasam przypilnuje córy jak ide ze starszą do przedszkola,ale tez mi nerwow zje(o wszystko mnie obwinia jak któreś dziecko zachoruje,A ze to zle zrobił...
    • tak się czuje wlasnie, żle. jak typowa matka polka. zaczne od początku. razem z męzem jesteśmy we włoszech, oboje jesteśmy polakami, ale że w polsce pracy brak tak się złożyło że od około 10 lat mieszkamy we włoszech.14 miesięcy temu urodzilo nam się dziecko, mamy wspaniałego synka, cudowne dziecko. ale ja siedzę w domu mąz pracuje, żłobki są bardzo drogie tutaj. sytuacja w jakiej jestem jest fatalna, mieszka z nami brat męza jego żona i ich dziecko-10-cio miesięczniak. mamy dwa pokoje,...
    • Dziewczyny, moze mi cos poradzicie, bo nie wiem jak reagowac. Tzn. nie wiem czy okazac zaufanie siostrze meza czy jednak nadal trzymac ja na dystans. A sytuacja wyglada tak: znamy sie juz z mezem 5 lat i odkad pamietam jego siostra mnie nienawidzila. To smieszne, bo z tesciowa nie mam klopotow a z nia niestety tak :-( Siostra jest mezatka, ma dzieci, wiec to nie jest zazdrosc o "chlopa". Jest ona starsza ode mnie o 13 lat. Mieszka w innym miescie. Podczas pierwszego naszego spotkania, g...
    • opiekuje sie dzieckiem mojej szwagierki podczas jej wizyty?? Nie wiem czy to akurat odpowiednie forum, ale chodzi o to, że tymczasem gościmy u siebie siostrę męża z kilkuletnim dzieckiem. Sami mamy 1,5 roczne dziecko, ktorym opiekuje sie niania jak my pracujemy. Moja szwagierka, i niestety moj mąż też, nie widzą w tym nic niestosownego, że niania opiekuje się też dzieckiem szwagierki, podczas gdy ona poprostu siedzi w domu i nic nie robi. Nawet nie wyjdzie na spacer z tym dziecki...
    • Obrażona

(13)
      Poszliśmy odwiedzić teściową była u niej też jej córka z dziećmi. Moja niespełna trzymiesięczna córka usypiała na rękach u taty szwagierka była w tym pokoju więc widziała, że mała usypia. W tym czasie jej córka zaczęła okropnie płakać powiedziała bym że się drzeć była na dole szwagierka poszła po nią i taką rozdartą przyniosła do pokoju gdzie mąż usypiał naszą małą mało tego podeszła do niego i obudziła mała. Mąż powiedział "czego się drzesz" na co szwagierka wyszła bardzo obrażona. ...
    • Witam Was serdeczni opowiem Wam pewną historię i proszę mi powiedzieć Czy według Was postąpiłam niesłusznie i czy powinnam przeprosić bo już sama nie wiem. A było to tak: Byłam w ciąży (córkę urodziłam w czerwcu tego roku) i powstał w mojej głowie pewien problem zwizany z chrzcinami dziecka a mianowicie - siostra mojego męża od jakichś 7 lat mieszka z mężczyzną (starszym od dniej o 10 lat) bez ślubu. To ona miałaby być chrzestną no i ja uważałam że to jest problem ponieważ ...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.