tabletki antykoncepcyjne

tabletki antykoncepcyjne

(286 wyników)
  • jakie tabletki antykoncepcyjne polecacie poktorych sie nie tyje i dobrze sa tolerowane?ja do tej pory bralam cilest ale przybylomi pare kilogramow a moja ginekolog mowi ze kazde tabletki powoduja tycie.Moze wy bierzecie jakies po ktorych nie ma przyrostu wagi? Napiszcie aja zapytam gina czy moge je brac
  • Kiedyś bralam tabletki antykoncepcyjne Harmonet, bylo to moze przez okres 1,5 roku pożniej przestalam i jakos do dzis nie wrocilam do ich brania. Teraz jednak mam zmiar przy najblizszej wizycie u ginekologa poprosic i recpete. Podczas zazywania Harmonetu jednak strasznie tyłam i bardzo trudno było pozniej zbic te kilogramy - zreszta do dzisiaj sie z tym borykam a minely 2 lata. Teraz jestem na diecie, cwicze, itd, i boje sie ze gdy znowu zaczne zazywac to znou przytyje! Chciala...
  • Witam! Mam problem z depresja po tabletkach antykoncepcyjnych. Przeczytalam kilka watkow na ten temat i bardzo pomoglo mi uswiadomienie sobie, ze nie tylko ja na to cierpie, natomiast w zadnej z wypowiedzi nie padla najbardziej interesujaca mnie kwestia: kiedy pozbede sie tych czarnych mysli? Bralam te tabletki przez trzy miesiace, teraz zaczelam czwarty cykl, ale kiedy dotarlo do mnie, ze to prawdopodobnie pigulki sa przyczyna moich klopotow, odstawilam je, co mialo miejsce wczoraj. I ...
  • Czy to prawda,ze tabletki antykoncepcyjne jako źrodło hormonów mogą rozbudzić w organiźmie kobiety stany nowotworowe? Proszę o rzeczową odpowiedź. Biorę od 1,5 roku tabletki( Cilest i Diane). Czy powinnam je odstawic?
  • Witam, jak właściwie jest z tabletkami i braniem antybiotyków? Czy ryzyko zajścia w ciążę jest większe w trakcie brania antybiotyków (i kilka dni po przestaniu ich zażywania) czy do końca cyklu?
  • Czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy biorąc tabletki anty. mogę robić sobie paznokcie żelowe? Pytam ,ponieważ żel utwardzany jest pod lampą UV i nie wiem czy to promieniowanie nie zaszkodzi skórze rąk i paznokciom? Pozdrawiam
  • Jakie tabletki antykoncepcyjne zazywacie, co mozecie o nich powiedziec? Ja bralam cilest i bylam zadowolona, a obecnie zaczynam brac harmonet, bo podobno zawiera mniej hormonow...
  • No wlasnie. Biore juz 4 opakowanie Yasmine. I wszystko ok, dobrze sie czuje etc, ale przestalam miec ochote na seks....a przynajmniej nie mam takiej ochoty jak kiedys, zanim zaczelam je brac:( Wiec czy to ma sens? A co wy bierzecie i czy to zawsze tak musi byc? No bo jesli przerwe to znowu trzeba bedzie meczyc sie z prezerwatywa:(. Sama juz nie wiem.
  • bralam tabletki antykocepcyjne przez 21 dni czyli cale opkowanie,dzisiaj mija 4 dzien po odstawieniu ostatniej tabletki ,a krwawienia nie widac,czy mial tak ktos ?
  • Cześć! Chciałabym schudnąć i rozpoczynam dietę, ćwiczenia i do tego chciałabym brać tabletki Linea wspomagające odchudzanie. Sęk w tym, że biorę tabletki antykoncepcyjne i zastanawiam się czy podczas brania tych tabletek można zażywać tabletki na odchudzanie?
  • Witam wszystkie mamy:) Mam taki mały problemik a raczej wątpliwosci czy nie wiem jak to zwać. Otoż jestem na koncowce odstawiania od cucusia, w sumie cycus czasem pojawia sie w dzien przed zasnieciem oraz w nocy przed spaniem, w dalszym ciagu biore cerazette, bo niby teoretycznie jeszcze cos tam ciagnie.Moje wątpliwosci pojawiły sie w z momentem pojawienia sie krwawienia, nie jest obfite ani dlugotrwale ale jest i stad moja obawa, czy te cerazette wogole beda jeszcze dzialac, skoro j...
  • Witam Mam pytanie: od sierpnia stosuje tabletki antykoncepcyjne "Harmonet". Regula stosowania jest taka, ze przez 21 dni bierze sie codziennie tabletke, potem przez 7 dni sie nie bierze, aby moglo wystapic krawienie z odstawienia. Czy w czasie tej "przerwy z odstawienia" mozna zajsc w ciaze? czy tez tabletki nadal dzialaja? prosze o pomoc pozdrawiam
  • Witam. Jestem 24 letnią mamą 11 miesięcznej Igusi i nie planuję (przynajmniej narazie drugiego dziecka ).Po ciąży i karmieniu małej strasznie schudłam przy wzroście 170 ważę 47 kilogramów.Jakie tabletki mają wpływ na lepszy wygląd a przedewszystkim biust, nie chodzi mi żeby jakoś strasznie przytyć ale żeby wyglądać zdrowo i kobieco.
  • czy moge zazywac tabletki antykoncepcyjne jezeli zazywam duphaston??? blagam,odpiszcie.... dziekuje:)
  • chcialam sie zapytac was, ktore braly lub biora tabletki antykoncepcyjne microgynon. chodzi mi o negatywne skutki. poniewaz ja od kiedy zaczelam je brac mam klopoty z cera, wychodza mi straszne wypryski, ktorych nigdy nie mialam. czy wam tez sie zdarzalo? wiem na pewno ze jest to wynik tych tabletek poniewaz kiedy robie tygodniowa przerwe one znikaja. a poza tym czy zdarzaja wam sie nudnosci w czasie brania tych tabletek. bardzo prosze o napisanie swych doswiadczen z tymi tabletka...
  • Czy któraś z Was bierze tabletki antykoncepcyjne non stop np przez pół roku? Np żeby nie czuć comiesięcznego bólu podczas okresu?
  • czesc mamusie, mam pytanie 9 m-cy temu urodzilam przez cc mojego synka, mialam znieczulenie podpajęczynówkowe i od 2 m-cy mam straszne bóle głowy, wiem ze to moze nie to forum ale są tu mamusie wiec moze ktos mi cos doradzi. bole sa dosc mocne przewaznie kilka dniu z rzedu czy moga to być skutki znieczulenia? a moze zaczynaja sie migreny? czytalam ze po ciazy wiele kobiet zaczyna je miec, jesli ktoras z was ma cos podobnego prosze o rade??
  • Bardzo czesto poruszany jest na forum temat tabletek antykoncepcyjnych, proponuje zrobic ich zestawienie- ranking, piszcie ktore waszym zdanie sa najlepsze(poprawa cery, dobre sampoczucie itp) oraz z ktorych bylyscie niezadowolone :)
  • Biorę pierwsze opakowanie tabletek (novynette). Przy 12 tabletce zauważyłam u siebie śluz płodny, który trwa już 3 dzień. Tabletki antykoncepcyjne zagęszczają przecież śluz?? Więc czy to normalne?? Bardzo prosze o odpowiedź
  • mam pytanie dotyczące tego, czy tabletki antykoncepcyjne powodują zanik silnych bólów menstruacyjnych? lekarka właśnie po to mi je przepisała - Harmonet. Nie chcę ich brać, nie upewniwszy się, czy to działa...
WIĘCEJ O ZDROWIU:

Drętwienie rąk i nóg

Jest się czego bać?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.