tabletki antykoncepcyjne

tabletki antykoncepcyjne

(286 wyników)
  • jakie tabletki antykoncepcyjne polecacie poktorych sie nie tyje i dobrze sa tolerowane?ja do tej pory bralam cilest ale przybylomi pare kilogramow a moja ginekolog mowi ze kazde tabletki powoduja tycie.Moze wy bierzecie jakies po ktorych nie ma przyrostu wagi? Napiszcie aja zapytam gina czy moge je brac
  • Czy sa jakieś przeciwwskazania do opalania się, jeżeli ktoś zazywa tabletki?
  • Kiedyś bralam tabletki antykoncepcyjne Harmonet, bylo to moze przez okres 1,5 roku pożniej przestalam i jakos do dzis nie wrocilam do ich brania. Teraz jednak mam zmiar przy najblizszej wizycie u ginekologa poprosic i recpete. Podczas zazywania Harmonetu jednak strasznie tyłam i bardzo trudno było pozniej zbic te kilogramy - zreszta do dzisiaj sie z tym borykam a minely 2 lata. Teraz jestem na diecie, cwicze, itd, i boje sie ze gdy znowu zaczne zazywac to znou przytyje! Chciala...
  • Witam, jak właściwie jest z tabletkami i braniem antybiotyków? Czy ryzyko zajścia w ciążę jest większe w trakcie brania antybiotyków (i kilka dni po przestaniu ich zażywania) czy do końca cyklu?
  • Czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy biorąc tabletki anty. mogę robić sobie paznokcie żelowe? Pytam ,ponieważ żel utwardzany jest pod lampą UV i nie wiem czy to promieniowanie nie zaszkodzi skórze rąk i paznokciom? Pozdrawiam
  • Czy to prawda,ze tabletki antykoncepcyjne jako źrodło hormonów mogą rozbudzić w organiźmie kobiety stany nowotworowe? Proszę o rzeczową odpowiedź. Biorę od 1,5 roku tabletki( Cilest i Diane). Czy powinnam je odstawic?
  • No wlasnie. Biore juz 4 opakowanie Yasmine. I wszystko ok, dobrze sie czuje etc, ale przestalam miec ochote na seks....a przynajmniej nie mam takiej ochoty jak kiedys, zanim zaczelam je brac:( Wiec czy to ma sens? A co wy bierzecie i czy to zawsze tak musi byc? No bo jesli przerwe to znowu trzeba bedzie meczyc sie z prezerwatywa:(. Sama juz nie wiem.
  • Cześć! Chciałabym schudnąć i rozpoczynam dietę, ćwiczenia i do tego chciałabym brać tabletki Linea wspomagające odchudzanie. Sęk w tym, że biorę tabletki antykoncepcyjne i zastanawiam się czy podczas brania tych tabletek można zażywać tabletki na odchudzanie?
  • Jakie tabletki antykoncepcyjne zazywacie, co mozecie o nich powiedziec? Ja bralam cilest i bylam zadowolona, a obecnie zaczynam brac harmonet, bo podobno zawiera mniej hormonow...
  • bralam tabletki antykocepcyjne przez 21 dni czyli cale opkowanie,dzisiaj mija 4 dzien po odstawieniu ostatniej tabletki ,a krwawienia nie widac,czy mial tak ktos ?
  • Witam wszystkie mamy:) Mam taki mały problemik a raczej wątpliwosci czy nie wiem jak to zwać. Otoż jestem na koncowce odstawiania od cucusia, w sumie cycus czasem pojawia sie w dzien przed zasnieciem oraz w nocy przed spaniem, w dalszym ciagu biore cerazette, bo niby teoretycznie jeszcze cos tam ciagnie.Moje wątpliwosci pojawiły sie w z momentem pojawienia sie krwawienia, nie jest obfite ani dlugotrwale ale jest i stad moja obawa, czy te cerazette wogole beda jeszcze dzialac, skoro j...
  • Witam Mam pytanie: od sierpnia stosuje tabletki antykoncepcyjne "Harmonet". Regula stosowania jest taka, ze przez 21 dni bierze sie codziennie tabletke, potem przez 7 dni sie nie bierze, aby moglo wystapic krawienie z odstawienia. Czy w czasie tej "przerwy z odstawienia" mozna zajsc w ciaze? czy tez tabletki nadal dzialaja? prosze o pomoc pozdrawiam
  • czesc mamusie, mam pytanie 9 m-cy temu urodzilam przez cc mojego synka, mialam znieczulenie podpajęczynówkowe i od 2 m-cy mam straszne bóle głowy, wiem ze to moze nie to forum ale są tu mamusie wiec moze ktos mi cos doradzi. bole sa dosc mocne przewaznie kilka dniu z rzedu czy moga to być skutki znieczulenia? a moze zaczynaja sie migreny? czytalam ze po ciazy wiele kobiet zaczyna je miec, jesli ktoras z was ma cos podobnego prosze o rade??
  • czy moge zazywac tabletki antykoncepcyjne jezeli zazywam duphaston??? blagam,odpiszcie.... dziekuje:)
  • Witam. Jestem 24 letnią mamą 11 miesięcznej Igusi i nie planuję (przynajmniej narazie drugiego dziecka ).Po ciąży i karmieniu małej strasznie schudłam przy wzroście 170 ważę 47 kilogramów.Jakie tabletki mają wpływ na lepszy wygląd a przedewszystkim biust, nie chodzi mi żeby jakoś strasznie przytyć ale żeby wyglądać zdrowo i kobieco.
  • chcialam sie zapytac was, ktore braly lub biora tabletki antykoncepcyjne microgynon. chodzi mi o negatywne skutki. poniewaz ja od kiedy zaczelam je brac mam klopoty z cera, wychodza mi straszne wypryski, ktorych nigdy nie mialam. czy wam tez sie zdarzalo? wiem na pewno ze jest to wynik tych tabletek poniewaz kiedy robie tygodniowa przerwe one znikaja. a poza tym czy zdarzaja wam sie nudnosci w czasie brania tych tabletek. bardzo prosze o napisanie swych doswiadczen z tymi tabletka...
  • Czy któraś z Was bierze tabletki antykoncepcyjne non stop np przez pół roku? Np żeby nie czuć comiesięcznego bólu podczas okresu?
  • Chcialabym dowiedziec sie jakie jest prawdopodobienstwo zajscia w ciaze stosujac tabletki antykoncepcyjne Diane i prezerwatywe czy te tabletki sa wystarczajaco skuteczne ????? prosze o odp
  • Moje drogie chciałabym was zapytać (oczywiście te z was które biorą pig. antyk. ) czy czasami odczuwacie jakieś przytłaczające znużenie, zmęczenie, totalne obniżenie nastroju - jednym słowem nic wam sie nie chce i jesteście złe na cały świat bez powodu?? Od pewnego czasu obserwuje u siebie takie objawy i nie wiem już jak sobie radzić sama ze sobą - koszmar. Dodam, że biore pigułki od 6 lat, próbowałam różnych, i chyba tak już mam, że nie najlepiej je wogóle znosze. Macie jakieś ...
  • Biorę pierwsze opakowanie tabletek (novynette). Przy 12 tabletce zauważyłam u siebie śluz płodny, który trwa już 3 dzień. Tabletki antykoncepcyjne zagęszczają przecież śluz?? Więc czy to normalne?? Bardzo prosze o odpowiedź
WIĘCEJ O ZDROWIU:

Drętwienie rąk i nóg

Jest się czego bać?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.