tabletki antykoncepcyjne

tabletki antykoncepcyjne

(286 wyników)
  • Witam. Jestem 24 letnią mamą 11 miesięcznej Igusi i nie planuję (przynajmniej narazie drugiego dziecka ).Po ciąży i karmieniu małej strasznie schudłam przy wzroście 170 ważę 47 kilogramów.Jakie tabletki mają wpływ na lepszy wygląd a przedewszystkim biust, nie chodzi mi żeby jakoś strasznie przytyć ale żeby wyglądać zdrowo i kobieco.
  • Witam A więc tak dostałam tydzień wcześniej okres gdy od jutro powinnam brać tabletki Luteina 2x1 przez tydzień na wywołanie okresu. A potem po wywołaniu okresu mam brać tabletki antykoncepcyjne na uregulowanie okresu. No i teraz nie wiem co mam zrobić. Bo dostałam tydzień wcześniej okres. Czy powinnam już od dziś brać tabletki antykoncepcyjne? Bo wiadomo już nie mogę brać tabletek na wywołanie okresu bo nie ma takiej potrzeby jak już dostałam.
  • Czy istnieją jakiekolwiek tabletki które nie powodują pajączków na nogach/żylaków?? jestem uczulona na lateks, biorę tabletki anty rok i zauważyłam okropne pajączki na swoich nogach ;/ nie wiem w jaki sposób w takim razie mamy się zabezpieczać. Moze ktoś widzi jakieś wyjście??Mam 20 lat.....
  • Witam Mam pytanie: od sierpnia stosuje tabletki antykoncepcyjne "Harmonet". Regula stosowania jest taka, ze przez 21 dni bierze sie codziennie tabletke, potem przez 7 dni sie nie bierze, aby moglo wystapic krawienie z odstawienia. Czy w czasie tej "przerwy z odstawienia" mozna zajsc w ciaze? czy tez tabletki nadal dzialaja? prosze o pomoc pozdrawiam
  • Sytuacja hipotetyczna, która może mnie dotyczyć: W danym cyklu istnieje prawdopodobieństwo ciąży, ale test ciążowy wychodzi negatywny. Występuje krwawienie przypominające @, ale jednak trochę inne niz zwykle tj. ciągle mam wątpliwości, czy jednak nie jestem w ciąży mimo wyniku testu. W całym tym cyklu mam jakieś dziwne plamienia i cięzko mi się zorientować co jest co. Od pierwszego dnia cyklu miałam zacząc brać tabletki antykoncepcyjne. Co by było jeżeli podczas ich przyjmowania ok...
  • Mam pytanie czy tabletki przyjmowane od 2 lat mogły mieć jakikolwiek wpływ na tworzenie się torbieli w piersiach czy wręcz odwrotnie .Proszę o wasze opinie ,lekarz twierdzi że to nie ma znaczenia.
  • Biorę pierwsze opakowanie tabletek (novynette). Przy 12 tabletce zauważyłam u siebie śluz płodny, który trwa już 3 dzień. Tabletki antykoncepcyjne zagęszczają przecież śluz?? Więc czy to normalne?? Bardzo prosze o odpowiedź
  • Dzien dobry Mam pytanie. Ginekolog zlecil mi wykonanie badan Alat,Aspat i czas krwawienia (po rocznym przyjmowaniu tabletek antykoncepcyjnych - Diane 35) Zrobilam te badania, nie przerywajac przyjmowania pigulek, zastanawiam sie czy nie powinno sie odstawic tabletek przed tymi badaniami? Ania
  • Proszę powiedzcie jak to jest z tab. ant. Sama już nie wiem. Słyszałam różne opini. Czy one są anty czy pro - rakotwórcze. Jedni mówią że zapobiegają rakowi a inni że wręcz przeciwnie.
  • czy moze ktoś mi napisać albo poda c strone gdzie mam wypisane za i przzeciw tabletkom.dziekuje
  • Witam chce zacząć brac tabletki antykoncepcyjne proszęo porade które z nich najmniej wpływają na migrene. Zdarzają mi się ataki migreny i podczas tego bólu często wymiotuje. Wybieram się do lekarz ale moża któraś z was ma podobny problem a jednak stosuje tabletki. Pozdrawiam
  • Proponuję zrobić listę cen i aptek tabletek antykoncepcyjnych-jednorazowo różnica 2 zł to może niewiele ale w skali roku.... Zaczynam: Łódź Łódź Łódź Cilest: apteka na Pl Reymonta: ok 28 zł "Pod Lwem"-Piotrkowska, przy placu Reymonta - ok 29 zł całodobowa na Wólczańskiej:30 zł LOGEST: apteka na Pl Reymonta: ok 32 zł
  • jakie tabletki antykoncepcyjne polecacie poktorych sie nie tyje i dobrze sa tolerowane?ja do tej pory bralam cilest ale przybylomi pare kilogramow a moja ginekolog mowi ze kazde tabletki powoduja tycie.Moze wy bierzecie jakies po ktorych nie ma przyrostu wagi? Napiszcie aja zapytam gina czy moge je brac
  • Witam, jak właściwie jest z tabletkami i braniem antybiotyków? Czy ryzyko zajścia w ciążę jest większe w trakcie brania antybiotyków (i kilka dni po przestaniu ich zażywania) czy do końca cyklu?
  • Od trzech lat biore tabletki antykoncepcyjne /minulet, teraz marvelon/ czy nie powinnam dostać skierowania na jakieś badania krwi? Jeśli tak, to na jakie? Dziękuję
  • Czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy biorąc tabletki anty. mogę robić sobie paznokcie żelowe? Pytam ,ponieważ żel utwardzany jest pod lampą UV i nie wiem czy to promieniowanie nie zaszkodzi skórze rąk i paznokciom? Pozdrawiam
  • czy moge zazywac tabletki antykoncepcyjne jezeli zazywam duphaston??? blagam,odpiszcie.... dziekuje:)
  • mam pytanie zaczne brac tabletki antykoncepcyjne ale niestety pale moje kolezanki tez pala i biora tabletki ale ja sie boje ze moge przez to zajsc w ciaze ze one sa wtedy mniej skuteczne,czy ktoras z was miala lub ma taki problem albo moze slyszalyscie o takim przypadku napiszcie cos zeby mi cos doradzic pozdrawiam i dziekuje za wszystkie porady :):):)
  • Mam do wyrwania ząb. Jedno jest pewen -zrobię to na znieczuleniu, ale martwię się czy ten zastrzyk znieczulający nie będzie miał jakiegoś złego wpływu na działanie tabletek antykoncepcyjnych, które przyjmuje. Jak sądzicie? Z góry dziekuję i pozdrawiam.
  • jakie sa Wasze zdania na temat tych tabletek? chodzi mi glownie o dzialanie antykoncepcyjne, a nie wszelkie inne zwiazane z cera czy owlosieniem ciala. slyszalam, ze tabletki te daja mniejsza gwarancje zapobiezenia ciazy niz wiekszosc innych dostepnych na rynku i to wzbudzilo moje obawy... jestescie zadowolone z ochrony jaka daja czy tez komus zdarzyla sie jakas - bez urazy - "wpadka" mimo ich regularnego zazywania? z gory dzieki i pozdrawiam ;)

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.