tabletki antykoncepcyjne

tabletki antykoncepcyjne

(286 wyników)
  • chcialam sie zapytac was, ktore braly lub biora tabletki antykoncepcyjne microgynon. chodzi mi o negatywne skutki. poniewaz ja od kiedy zaczelam je brac mam klopoty z cera, wychodza mi straszne wypryski, ktorych nigdy nie mialam. czy wam tez sie zdarzalo? wiem na pewno ze jest to wynik tych tabletek poniewaz kiedy robie tygodniowa przerwe one znikaja. a poza tym czy zdarzaja wam sie nudnosci w czasie brania tych tabletek. bardzo prosze o napisanie swych doswiadczen z tymi tabletka...
  • mam pytanie dotyczące tego, czy tabletki antykoncepcyjne powodują zanik silnych bólów menstruacyjnych? lekarka właśnie po to mi je przepisała - Harmonet. Nie chcę ich brać, nie upewniwszy się, czy to działa...
  • Witam. Jestem 24 letnią mamą 11 miesięcznej Igusi i nie planuję (przynajmniej narazie drugiego dziecka ).Po ciąży i karmieniu małej strasznie schudłam przy wzroście 170 ważę 47 kilogramów.Jakie tabletki mają wpływ na lepszy wygląd a przedewszystkim biust, nie chodzi mi żeby jakoś strasznie przytyć ale żeby wyglądać zdrowo i kobieco.
  • Mam pytanie czy tabletki przyjmowane od 2 lat mogły mieć jakikolwiek wpływ na tworzenie się torbieli w piersiach czy wręcz odwrotnie .Proszę o wasze opinie ,lekarz twierdzi że to nie ma znaczenia.
  • Witam Mam pytanie: od sierpnia stosuje tabletki antykoncepcyjne "Harmonet". Regula stosowania jest taka, ze przez 21 dni bierze sie codziennie tabletke, potem przez 7 dni sie nie bierze, aby moglo wystapic krawienie z odstawienia. Czy w czasie tej "przerwy z odstawienia" mozna zajsc w ciaze? czy tez tabletki nadal dzialaja? prosze o pomoc pozdrawiam
  • czy moze ktoś mi napisać albo poda c strone gdzie mam wypisane za i przzeciw tabletkom.dziekuje
  • Proszę powiedzcie jak to jest z tab. ant. Sama już nie wiem. Słyszałam różne opini. Czy one są anty czy pro - rakotwórcze. Jedni mówią że zapobiegają rakowi a inni że wręcz przeciwnie.
  • Sytuacja hipotetyczna, która może mnie dotyczyć: W danym cyklu istnieje prawdopodobieństwo ciąży, ale test ciążowy wychodzi negatywny. Występuje krwawienie przypominające @, ale jednak trochę inne niz zwykle tj. ciągle mam wątpliwości, czy jednak nie jestem w ciąży mimo wyniku testu. W całym tym cyklu mam jakieś dziwne plamienia i cięzko mi się zorientować co jest co. Od pierwszego dnia cyklu miałam zacząc brać tabletki antykoncepcyjne. Co by było jeżeli podczas ich przyjmowania ok...
  • jakie tabletki antykoncepcyjne polecacie poktorych sie nie tyje i dobrze sa tolerowane?ja do tej pory bralam cilest ale przybylomi pare kilogramow a moja ginekolog mowi ze kazde tabletki powoduja tycie.Moze wy bierzecie jakies po ktorych nie ma przyrostu wagi? Napiszcie aja zapytam gina czy moge je brac
  • Biorę pierwsze opakowanie tabletek (novynette). Przy 12 tabletce zauważyłam u siebie śluz płodny, który trwa już 3 dzień. Tabletki antykoncepcyjne zagęszczają przecież śluz?? Więc czy to normalne?? Bardzo prosze o odpowiedź
  • Dzien dobry Mam pytanie. Ginekolog zlecil mi wykonanie badan Alat,Aspat i czas krwawienia (po rocznym przyjmowaniu tabletek antykoncepcyjnych - Diane 35) Zrobilam te badania, nie przerywajac przyjmowania pigulek, zastanawiam sie czy nie powinno sie odstawic tabletek przed tymi badaniami? Ania
  • Witam, jak właściwie jest z tabletkami i braniem antybiotyków? Czy ryzyko zajścia w ciążę jest większe w trakcie brania antybiotyków (i kilka dni po przestaniu ich zażywania) czy do końca cyklu?
  • Witam chce zacząć brac tabletki antykoncepcyjne proszęo porade które z nich najmniej wpływają na migrene. Zdarzają mi się ataki migreny i podczas tego bólu często wymiotuje. Wybieram się do lekarz ale moża któraś z was ma podobny problem a jednak stosuje tabletki. Pozdrawiam
  • Proponuję zrobić listę cen i aptek tabletek antykoncepcyjnych-jednorazowo różnica 2 zł to może niewiele ale w skali roku.... Zaczynam: Łódź Łódź Łódź Cilest: apteka na Pl Reymonta: ok 28 zł "Pod Lwem"-Piotrkowska, przy placu Reymonta - ok 29 zł całodobowa na Wólczańskiej:30 zł LOGEST: apteka na Pl Reymonta: ok 32 zł
  • Czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy biorąc tabletki anty. mogę robić sobie paznokcie żelowe? Pytam ,ponieważ żel utwardzany jest pod lampą UV i nie wiem czy to promieniowanie nie zaszkodzi skórze rąk i paznokciom? Pozdrawiam
  • jakie sa Wasze zdania na temat tych tabletek? chodzi mi glownie o dzialanie antykoncepcyjne, a nie wszelkie inne zwiazane z cera czy owlosieniem ciala. slyszalam, ze tabletki te daja mniejsza gwarancje zapobiezenia ciazy niz wiekszosc innych dostepnych na rynku i to wzbudzilo moje obawy... jestescie zadowolone z ochrony jaka daja czy tez komus zdarzyla sie jakas - bez urazy - "wpadka" mimo ich regularnego zazywania? z gory dzieki i pozdrawiam ;)
  • Od trzech lat biore tabletki antykoncepcyjne /minulet, teraz marvelon/ czy nie powinnam dostać skierowania na jakieś badania krwi? Jeśli tak, to na jakie? Dziękuję
  • czy moge zazywac tabletki antykoncepcyjne jezeli zazywam duphaston??? blagam,odpiszcie.... dziekuje:)
  • mam pytanie zaczne brac tabletki antykoncepcyjne ale niestety pale moje kolezanki tez pala i biora tabletki ale ja sie boje ze moge przez to zajsc w ciaze ze one sa wtedy mniej skuteczne,czy ktoras z was miala lub ma taki problem albo moze slyszalyscie o takim przypadku napiszcie cos zeby mi cos doradzic pozdrawiam i dziekuje za wszystkie porady :):):)
  • Mam do wyrwania ząb. Jedno jest pewen -zrobię to na znieczuleniu, ale martwię się czy ten zastrzyk znieczulający nie będzie miał jakiegoś złego wpływu na działanie tabletek antykoncepcyjnych, które przyjmuje. Jak sądzicie? Z góry dziekuję i pozdrawiam.

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.