Forum Zdrowie Zdrowie kobiety Zdrowie kobiety
ZMIEŃ
      tabletki antykoncepcyjne

tabletki antykoncepcyjne

(286 wyników)
    • Proponuję zrobić listę cen i aptek tabletek antykoncepcyjnych-jednorazowo różnica 2 zł to może niewiele ale w skali roku.... Zaczynam: Łódź Łódź Łódź Cilest: apteka na Pl Reymonta: ok 28 zł "Pod Lwem"-Piotrkowska, przy placu Reymonta - ok 29 zł całodobowa na Wólczańskiej:30 zł LOGEST: apteka na Pl Reymonta: ok 32 zł
    • Biorę pierwsze opakowanie tabletek (novynette). Przy 12 tabletce zauważyłam u siebie śluz płodny, który trwa już 3 dzień. Tabletki antykoncepcyjne zagęszczają przecież śluz?? Więc czy to normalne?? Bardzo prosze o odpowiedź
    • Od trzech lat biore tabletki antykoncepcyjne /minulet, teraz marvelon/ czy nie powinnam dostać skierowania na jakieś badania krwi? Jeśli tak, to na jakie? Dziękuję
    • Czy istnieją jakiekolwiek tabletki które nie powodują pajączków na nogach/żylaków?? jestem uczulona na lateks, biorę tabletki anty rok i zauważyłam okropne pajączki na swoich nogach ;/ nie wiem w jaki sposób w takim razie mamy się zabezpieczać. Moze ktoś widzi jakieś wyjście??Mam 20 lat.....
    • Ostatnio rozmawiałam ze znajomą i jak dowiedziała się, że stosuję pigułki antykoncepcyjne od razu usłyszałam od niej wielkie kazanie na temat tego, że jest to niezdrowe i w przyszłości ma się problemy z zajściem w ciążę, z donoszeniem ciąży, albo, że rodzą się chore dzieci. Poparła to przykładami ze swojej rodziny. Czy możecie się wypowiedzieć na ten temat? Czy tabletki antykoncepcyjne faktycznie utrudniają zajście w ciążę i jej donoszenie? I czy mogą być przyczyną chorób dzieci?
    • od roku mam implant,od 6 miesiecy biore tabletki (Marvelon) zeby ustabilizowac okres.jakie moga byc skutki uboczne takiej dawki hormonow?
    • Czy branie tabletek antykoncepcyjnych przez pewien - u mnie dość długi- czas może spowodować po ich odstawieniu trudności z zajściem w ciążę? Szcególnie ,że od czasu gdy przestałam je brać miesiączka wydłużyła się u mnie i trwa nawet 9 dni (przed tabletkami 5, w trakcie brania 3 dni). O czym to może świadczyć? Staram się o dziecko ok. 1,5 roku. Pozdrawiam!
    • Mam pytanie czy tabletki przyjmowane od 2 lat mogły mieć jakikolwiek wpływ na tworzenie się torbieli w piersiach czy wręcz odwrotnie .Proszę o wasze opinie ,lekarz twierdzi że to nie ma znaczenia.
    • Witam !!!! Mam pytanie ktos bierze tabletki Yez ?? Chciałabym sie dowiedziec cos o tych pigułkach,poniewaz lekadz ginekolog przepisał mi je dzisiaj ???czy wystepuja po nich jakies niepozadane objawy ????
    • Cześć wszystkim!!!Zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne ,,diana 35"ze wzdlędu na torbiel krtwotoczny,teraz mam przerwę 7-dniową i w nocy poprostu leje sie ze mnie pot muszę się przebierać w nową koszulę nocną bo wszystko jest mokre,jak myślicie czy to jest normalne przy braniu antykoncepcji czy zgłosić to lekarzowi?proszę o podpowiedż i poradę bo nie wiem co mam robić.Dziękuję z góry..
    • Ostatnio dowiedziałam się że tabletki antykoncepcyjne brane podczas ciąży mogą poważnie zaszkodzić dziecku. Koleżanka powiedziała mi że brała tabletki i zaszła w ciąże, ale nie wiedziałą o tym i przez kolejny miesiąc łykała pigułki, po urodzeniu dziecka okazało się że ma ono powożną wadę serca i jest alergikiem. U drugiej koleżanki było to samo,raz że też przy regularnym braniu tabletek zaszła w ciążę, poszła do lekarza bo przypuszczała że jest w ciąży ale lekarz zaprzeczył więc pr...
    • Logest

(5)
      czy któraś brała te tabletki antykoncepcyjne a jeśli tak czy przybrała któraś z Was na masie, jak tak to o ile. Proszę o odp.
    • Proszę powiedzcie jak to jest z tab. ant. Sama już nie wiem. Słyszałam różne opini. Czy one są anty czy pro - rakotwórcze. Jedni mówią że zapobiegają rakowi a inni że wręcz przeciwnie.
    • Witam, jak właściwie jest z tabletkami i braniem antybiotyków? Czy ryzyko zajścia w ciążę jest większe w trakcie brania antybiotyków (i kilka dni po przestaniu ich zażywania) czy do końca cyklu?
    • jakie tabletki antykoncepcyjne polecacie poktorych sie nie tyje i dobrze sa tolerowane?ja do tej pory bralam cilest ale przybylomi pare kilogramow a moja ginekolog mowi ze kazde tabletki powoduja tycie.Moze wy bierzecie jakies po ktorych nie ma przyrostu wagi? Napiszcie aja zapytam gina czy moge je brac
    • mam pytanie zaczne brac tabletki antykoncepcyjne ale niestety pale moje kolezanki tez pala i biora tabletki ale ja sie boje ze moge przez to zajsc w ciaze ze one sa wtedy mniej skuteczne,czy ktoras z was miala lub ma taki problem albo moze slyszalyscie o takim przypadku napiszcie cos zeby mi cos doradzic pozdrawiam i dziekuje za wszystkie porady :):):)
    • Mam do wyrwania ząb. Jedno jest pewen -zrobię to na znieczuleniu, ale martwię się czy ten zastrzyk znieczulający nie będzie miał jakiegoś złego wpływu na działanie tabletek antykoncepcyjnych, które przyjmuje. Jak sądzicie? Z góry dziekuję i pozdrawiam.
    • Mam dwa pytania: 1) Czy to prawda, że gdy zmieniam tabletki antykoncepcyjne na inne to między 'starym' a 'nowym' opakowaniem nie powinnam robić przerwy? 2)Czy te nowe tabletki od razu zaczynają dzialać i nie muszę się zabezpieczać, czy organizm musi się przyzwyczaić?
    • czy moze ktoś mi napisać albo poda c strone gdzie mam wypisane za i przzeciw tabletkom.dziekuje
    • czy moge zazywac tabletki antykoncepcyjne jezeli zazywam duphaston??? blagam,odpiszcie.... dziekuje:)

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.