tabletki

tabletki

(10 wyników)
  • Moja córka ma 14 lat. Jest niska (1.50) jakie tabletki mozna jej polecic na wzrost i czy tabletki w tym wieku na wzrost sa wskazane ? Czy jest jakas inna metoda aby szybciej urosła ? co powinna jesc?
  • czy t czyms grozi to byl impuls? ten proszek tak sie wysypywal. ta tabletka powinna sie rozpuscic potem, czy to ma jakies znaczenie?
  • Moglby mi ktos wytlumaczyc...
  • Czy ktoś wie gdzie należy skierować pacjenta z receptą robioną na proszki dzielone z mercaptopuryną?? Wiadomo, że do wykonania takiego praparatu musza byc odpowiednie warunki - wyciąg w aptece itd Jestem farmaceutka, pracuje w jednej z aptek w duzym miescie. Pewnego razu trafiła do nas zrozpaczona kobieta z recepta dla dziecka na mercaptopuryne , chodziło o podzielenie dawki na recepturze. Zadna apteka nie podjeła sie tego, bo nie miała odpowiednich warunkow do wykonania takiego le...
  • Taaak, wiem, ze powinnam zapytac o wszystko swojego lekarza a nie prosic Was o "konsultacje" na forum. Ale "moj" lekarz przyjmuje za ztoperem w reku i zostalam "wyprowadzona" z gabinetu. Nawet nie mialam mozliwosci zapytac o cokolwiek. Otoz tak: lekarz przepisal mi tabletki na wywolanie okresu: Primolut-nor. Mam je brac tak dlugo jak mi kazal i czekac az pojawi sie miesiaczka. W zwiazku z tym mam pytanie: kiedy powinnam sie jej spodzoewac? Ile dni po zazywaniu lekow? W razie...
  • Mam już dość samej siebie,kiedy jestem chora i to wcale nie jakoś poważnie,to mi się wydaje że jak nie zarzyje tabletki to się bardzo poważnie rozchoruje.Teraz też byłam przeziębiona i po 10 dniach chorowania,kiedy już było lepiej,wmówiłam sobie że jest źle i poprosiłam lekarza o atybiotyk,zarzyłam już 3 tabletki i wiem że świadomie sobie szkodzę,nie wiem czy mam go brać do końca jak już zaczełam,czy przerwać,skoro nic mi nie jest,wkręcam sobie że jak przerwe,to te bakterie się "obudzą"...
  • Guzek

(6)
    Od kilku miesiecy (od maja) przyjmuje hormonalne tabletki Diana 35. Uzywam te tabletki na tradzik.. i tradzik sie zmniejszyl ale nadal powstaja pryszcze. Od jakiegos czasu zauwazylam ze przy pachwinie jest wyczowalny mały guzek ktorego wczesniej nie mialam. Jest on srednicy ok. 1 cm. i jest lekko widoczny. Nie wiem co jest jego przyczyna i czy to moze byc nowotwor? Moze to przez te tabletki? Czy jest ktos w stnaie mi pomoc chodzi o rade moze ktos sie juz z czyms podobnym spodkal. ...
  • O tym, że muszę bezwzględnie wiedzieć co to są małe białe pigułki, takie czerwone podłużne tabletki, takie gorzkie tabletki do picia, które przepisał mi doktor, to wiem. Ale powiedzciemi, proszę, co to jest gula, która raz wchodzi a raz wychodzi i to do tego raz w okolicach klatki piersiowej a raz na brzuchu???????????????????? Pracuję prawie 19 lat, widziałam niejedno, takiej "guli" jednak nie, chociał pacjent z uporem maniaka mi ja wmawiał. P.S. Ten post jest o tym czego pacjen...
  • Prosze szanowne grono lekarzy forumowiczów o porade, czy lek Bioparox na infekcje gardla mozna odstawic po 1 dniu uzywania czy trzeba tak jak antybiotyk min 5 dni?Niedobrze mi po tym.Czy Mozna odstawic po 4 uzyciach, czyli po 1 dniu?A infekcji nie mam bo lek ten bralam zapobiegawczo w razie "uczucia zblizajacej sie infekcji i darpania w gardle"-lekarz kazal.
  • Mam 6 cm cyste na lewym jajniku.Od kilku tygodni biore hormony- Gesta Mikron 10. Mam 36 lat. Dotychczas nie rodziłam.Czy ktoś miał coś podobnego? Czy to trzeba będzie usunąć, czy zniknie po tabletkach?Prosze podzielcie się uwagami.
« poprzednie następne »
WIĘCEJ O ZDROWIU:

Drętwienie rąk i nóg

Jest się czego bać?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.