Z pasją o podróżach, wycieczkach i wyjazdach

tajlandia

tajlandia

(14 wyniki)
  • Organizuję ok. 4 tygodniową wyprawę przygodowo-fotograficzną do Tajlandii w czerwcu. Szukam mniej więcej 6 osób którzy interesują się fotografią i są zainteresowani zwiedzeniem tego pięknego kraju. Chodzi mi o to że ludzie którzy fotografują mają "trochę" inne potrzeby w trakcie zwiedzania. Nie musisz mieć żadnego doświadczenia w podróżowaniu, ja organizuję wszystko i prowadzę grupkę. Nie jest ważny Twoj wiek ale powienieneś być 'młody duchem' ;) Jedynymi wymogami które staw...
  • Witam jestem z Warszawy i wybieram sie na poczatku stycznia do Tajlandi może ktoś z was tez sie wybiera w tym okresie wiec szukam współtoważyszy podróży razem bedzie razniej. Ja chce wyjechac ok 4 stycznia 2010 roku a powrót ok 3 luty 2010 wrazie czego zostawiam do siebie kontakt gg 6007237 Pozdrawiam
  • Tajlandia

(8)
    Witam. szukam osób najchetniej płci żenskiej na wyjazd do Tajlandi w celu znalezienia sensu życia i egzystencji. Z góry uprzedzam, nie jestem erotomanem szukającum przygód lecz osobą, która chce odpocząć od całego świata. Myślę,żę podróż ta wzbogaci nas o nowe doświadczenia i naładuje nas pozytywną energią, którą wykorzystamy w codziennym życiu.Zaznaczam jestem normalnym facetem lat 36 ( wyglądam na 28), nie szukam przygód tylko miłego towarzystwa i oderwania od rzeczywistości. ...
  • Urlop dostany, bilet zarezerwowany, wylot do Bangkoku 27.10.2004 powrót 22.11.2004. Czy będzie ktoś w tym czasie w Tajlandii lub w okolicy? A może kogoś namówię? Pozdrawiam, Metaxas
  • Tajlandia

(11)
    Czy ktoś się wybiera do Tajlandii w drugiej połowie listopada?
  • Wybieram sie do Tajlandii pod koniec miesiąca. Pracuję dla niemieckich linii lotniczych, więc mogę ze sobą zabrać osobę toważyszącą na bardzo korzystnych warunkach. Bilet w obie strony- 300Euro. Kto zainteresowany,proszę o szybki kontakt, ponieważ muszę wiedzieć,ile miejsc zarezerwować- jedno, czy dwa. Mój mail to: pgosi@idea.net.pl
  • Luty-marzec, objazdówka z paroma dniami byczenia się na plaży. Szukam kogoś +/- 40. Tajlandia to tylko hasło wywoławcze. Może być parę innych miejsc.
  • Poszukuję chętnych na ok. 30 dniowy, trampingowy wyjazd do Tajlandii. Przewidywany termin: 20 listopada - 20 grudnia 2004 r. Wyjazd ma mieć charakter przyrodniczy - zwiedzanie parków narodowych - ale także krajoznawczy (zabytki).
  • Wybieram się na 2 tygodnie na wycieczkę objazdową ze sprawdzonego biura podróży
  • Hejka drodzy podroznicy!!! Sluze informacjami na temat wielu panstw, cieplych krain, egzotycznych miejsc, wycieczek. Jestem zapalonym podroznikiem, turystka z wyksztalcenia. Jesli macie pytania z najwieksza przyjemnoscia odpowiem. Pozdrawiam Majka
  • wietnam. kambodza... najlepiej pazdziernik/listopad, 4 tygodnie, wylot z wawy,...
  • Witam, w styczniu wybieram się do Tajlandii, Kambodży, Wietnamu, Laosu, Birmy - powrót około marca. Podróż tę planuję już od jakiegoś czasu, niestety znajomi, z którymi miałam jechać wykruszyli się – zostałam sama na placu boju. Stan na dzisiaj: jadę sama. Ale: może ktoś wybiera się w tamte rejony? może ktoś miałby ochotę dołączyć? może chociaż na część trasy? a może ja dołączę do kogoś? Nie mam ścisłego planu, którego zamierzam się uparcie trzymać – wszystko można jeszcze wyneg...
  • czesc! zawsze zastanawialem sie nad wyprawami w ciekawe zakatki swiata z pominieciem biur podrozy,bo z biurem przygod mniej i kase trzeba wydac w nadmiernej ilosci...roznie bywa..zawsze fascynowala mnie Tajlandia (zreszta ogolnie za dzieciaka caly swiat chcialem objechac jak w powiesci J.Verne'a).mam pytanie,bo wiem,ze wsrod Was,czytelnikow i uzytkownikow tego forum jest wielu "trampow" i mozecie mi cos doradzic.otoz interesuje mnie wyprawa do Tajlandii,jesli ktos z Was tam byl (...
« poprzednie następne »

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.