Forum Auto-Moto Automobil
ZMIEŃ
      tapicerka

tapicerka

(3 wyniki)
    • Próbowano mnie do czegoś takiego namówić w salonie, co podziałało bardzo zachęcająco na moją lubą, która jest bardzo zapalona do wszystkiego co "wygląda jak nowe" i "zapewnia że będzie wyglądało jak nowe"... Biorąc pod uwagę, że bajer taki kosztuje mniej więcej tyle co malowanie samochodu, bo blisko 400 funtów podziękowałem na wstępie, na rozkaz lubej poradziwszy się w Lexusowie (Lexusa seniora nie było, ale było lexusiątko, które potwierdziło mój tok myślenia). A może to jednak ...
    • Wesoły autobusik na zlocie trakerskim, dostał małych skaz. A konkretnie 2 dziur wypalonych papierosami :-( Tapicerka jest żakardowa. Czy jest jakiś sposób, cerowanie artystyczne, kamuflarz ? Sprawa jest gardłowa !
    • Tak jak w temacie; Krótko i obrazowo - kot mi się zeszczał i muszę uprać tapicerkę. Moje pytanie: Czym uprać tapicerkę samochodu ? (taka zwykła, nie-skórzana i nie-welurowa). Mogę pojechać na myjnię, tylko nie chcę kiblowac u nich cały dzień, samochodu też nie chcę za bardzo zostawiać. Wolę spróbować samemu. Mogę kupic jakiś pierwszy-lepszy preparat, ale moze któs z Was ma już doświadczenia w kąpaniu samochodu i może coś podpowie... Odkurzacza piorącego nie mam, więc jakieś "narzędz...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się