telewizja

telewizja

(28 wyników)
  • Witam, Poszukje kontaktu z ludźmi, który prowadzą lub uczestniczyli w budowie rozgłośni radiowej nadającej w kablu lokalnej telewizji kablowej. Czy zna ktoś nazwy, ewentualnie kontakt do radiostacji tego typu działających w innych miastach polski? Pozdrawiam, Tomek monterdiy.com
  • wyborcza.pl/1,76842,7482182,TVP_i_radio_o_swojej_zapasci.html Prezes Polskiego Radia Jarosław Hasiński tłumaczył, że powody tej decyzji mają wyłącznie charakter korporacyjno-ekonomiczny. - W najbliższym czasie będziemy podejmować bardzo drastyczne decyzje personalne, nie mamy pewności, czy pani Jethon wykonywałaby polecenia zarządu - tłumaczył Hasiński. Stwierdził, że była bardzo dobrym dyrektorem, ale nie na czas kryzysu. Zapowiedział, że niektóre decyzje personalne będą wywoływały ...
  • Alem się ucieszył słysząc przed chwilą Wentylator Macieja Kraszewskiego w Akademii Rozrywki!!!! Niesamowite! Ktoś tu się cieszył, że to już przeszłość, a jednak nie! Na moje szczęście nie! :-) Do nasłuchania!
  • Ot, ciekaw jestem Waszych opinii
  • Jacek Sobala znany z Radia TOK FM zakończył pracę w Radiu PIN. Obecnie Sobale można zobaczyć o 19.30 (powtórki po 22.00) na antenie TV PULS.
  • Dzisiejszy poranek spędziłam z trujka w telewizji ( program "pytanie na śniadanie" postanowił uczcić urodziny radia), trujką radiową i pozytywką synka. Wyczynem jest słuchanie lub też oglądanie każdego z tych mediów z osobna, a co dopiero zsynchronizowane oglądanio - słuchanie. W holu radia torty czekały na słuchaczy, lub też widzów, specjalnie nikt się do nich nie kwapił, pokazywano ciągle tę samą panią jak spogląda na słodkości. Co parę minut ankiety uliczne "za co lubi...
  • ... czyli V Jubileuszowa Konferencja Mediów Publicznych w Krakowie: (za onetem): "Media publiczne albo śmierć - w ten sposób przewodnicząca Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji Danuta Waniek sparafrazowała znaną wypowiedź Jana Rokity, odnosząc się do pomysłów zmian na rynku mediów. O projekcie takich zmian, nad którym pracują niezależni eksperci pod patronatem Rokity, napisała poniedziałkowa "Rzeczpospolita". "Kto waży się dokonać zamachu na Polskie Radio i na polską telewizję...
  • Trochę off-topic, ale myślę, że dla miłośników Trujkowego departamentu sportu tekst o losach desantu do telewizji może być interesujący. Tu całość: www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_060120/sport/sport_a_1.html Streszczając, Tomasz Ziółkowski został zrobiony szefem sportu w telewizyjnej Dwójce i w błyskawicznym tempie zniechęcił do siebie zarówno całą redakcję, jak i szefa sportu w TVP, Roberta Korzeniowskiego: "Jeszcze nie spotkałam w telewizji sytuacji, by list protestacyjn...
  • W "Rzeczpospolitej" z soboty - niedzieli (23 - 24 sierpnia 2003), taki oto tekst: -------------------------------- Nagroda NIPTEL dla TVN 24 O grzechach telewizji publicznej Komercjalizację i upolitycznienie wytknęli w piątek telewizji publicznej jej byli szefowie podczas gdańskich Spotkań Medialnych NIPTEL 2003. Na debacie nie pojawił się nikt z obecnego kierownictwa TVP. Komercjalizacja, niewypełnianie ustawowej misji, fetyszyzowanie oglądalności, nieuzasadniona rywalizacja...
  • Wyczytane w onecie: "Przewodniczący Rady Nadzorczej Polskiego Radia Andrzej Długosz zaapelował do radiosłuchaczy o płacenie abonamentu, podkreślając, że to właśnie radio i telewizja umożliwiają odbiorcom udział w ważnych wydarzeniach kulturalnych." Bez komentarza - w każdym razie ja nie mam siły...
  • KRR(?)iTV

(5)
    Przysłuchiwałem się sejmowej dyskusji na temat dokonań KRRiTV. Chociaż w nazwie "Rady" jest i "Radio" to głosy tyczyły się jedynie telewizji. Możemy zatem sobie mieszać próżnię na tym forum i na innych, protestować prosić i petycje i majle wysyłać... radio dla naszych tzw. "polityków" nie istnieje, rządzi TV, tam jest realna kasa (dostrzegł to właśnie Ojciec Dyrektor i jego Siostra Sekretarka), do radia rzuca się kolesi z drugiego sortu jak np. Laskowski & Co., poważni tym sie nie ...
  • Żądam, aby telewizja była tak jak kiedyś czarno-biała.(najlepsza) Żądam, aby znów produkowano syrenę. (Najlepsze auto) Żądam, aby Program Trzeci był taki jak przed stanem wojennym. (Póżniej to już tylko sterowana przez komunę nędza). I wszystkiego ma być po jednym. Wtedy zawsze jest najlpesze. Bo jak ma się wybór, to człowiekowi przychodzą głupoty do głowy i wybrzydza. Ratujcie.
  • "Jako niezgodny z prawem uznał sąd administracyjny zakaz nadawania programów lokalnych przez radio RMF, jaki 3,5 roku temu wydała Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji. To kolejne zwycięstwo radia RMF w sporze z KRRiT. Decyzję Krajowej Rady radio RMF zaskarżyło w sądzie; po dzisiejszym orzeczeniu mamy powody do przynajmniej częściowej satysfakcji. Uznając, że decyzje KRRiT wobec RMF są nielegalne, sąd nawiązał do wcześniejszego orzeczenia NSA, który podobnie orzekł już jesienią 2002...
  • Tym razem w Salonie Politycznym TrUjki (gość to Marek Wagner z SLD): JP A co jeszcze powinno jeszcze wejść? MW Np. sprawa abonamentu, pani Waniek skierowała list do premiera,w którym proponuje podjęcie inicjatywy legislacyjnej przez rząd, dotyczącej abonamentu dla telewizji i te propozycje wychodzą jako jakieś połączenia z podatkami płaconymi przez obywateli i to musi być uregulowane. (...) Ja bym proponował odwrócić sytuacje związaną z abonamentem, ciągle mówimy o abonamencie,...
  • Prywatne a publiczne. Niedobrze mi juz od tych argumentow misyjnosci, przepraszam. Bo to w ogole chyba chodzi o cos innego. Dobra, dobra, znam prawa rynku i inne takie, nawet o marketingu slyszalam. O misjach tez. Ale, cholera jasna (przepraszam lumbulaka za brzydkie slowo), jakosc jest jakoscia. Jeden kupi trabanta, drugi mercedesa, jednemu oplaca sie produkowac jedno, drugiemu drugie. Dlaczego w mediach musimy jesc wylacznie ten popcorn? A swoja droga, ciekawe, ze prywatna i p...
  • www.wirtualnemedia.pl/index1.php?act=4&id_artykulu=18560 "Twój abonament - Twoja telewizja" i "Twój abonament - Twoje radio" - to hasła kampanii medialnej Telewizji Polskiej i Polskiego Radia. Telewizja Polska i Polskie Radio rozpoczną 17 grudnia, wspólną kampanię informacyjną poświęconą sprawom abonamentu RTV. Poprzez kampanię media publiczne pragną przypomnieć widzom, że dzięki wpływom z abonamentu mogą na ich antenach zobaczyć i usłyszeć szczególne, wartościowe programy, jakich ni...
  • za wirtualnymi mediami: Gdyby byłaby ponadpartyjna zgoda w sprawie finansowania TVP i radia publicznego, to rząd wystąpi z odpowiednią propozycją ustawodawczą. Jeżeli takiej zgody nie będzie, to rząd za media publiczne umierać nie zamierza - powiedział w piątek w Hanoi dziennikarzom premier Marek Belka. W czwartek prezesi mediów publicznych Jan Dworak (TVP) i Andrzej Siezieniewski (Polskie Radio) oraz przewodniczący Stowarzyszenia Radia Publicznego Piotr Frydryszek zaapelowali do r...
  • Ogłoszone przez KRRiTV i obowiązujące od 1 stycznia 2003: Komunikat Przewodniczacego Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji w sprawie wysokosci oplat abonamentowych za uzywanie odbiornikow radiowych i telewizyjnych, obowiazujacych od dnia 1 stycznia 2003 roku. W imieniu Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji uprzejmie informuję, że od dnia 1 stycznia 2003 roku opłata za używanie odbiornika radiofonicznego wynosi: 4,80 zł za jeden miesiąc, 9,40 zł za dwa miesiące, 14,00 zł z...
  • Wirtualnemedia.pl podaja: Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji nie podejmowała żadnych inicjatyw, które miałyby wpływ na strukturę i skład zarządów rozgłośni regionalnych publicznego radia - poinformowała rzeczniczka przewodniczącej Rady Dorota Jasłowska. O zajęcie stanowiska w sprawie zmian personalnych w zarządach rozgłośni Polskiego Radia poprosiła KRRiT mazowiecka "Solidarność". Zdaniem członków związku, stacje są przejmowane przez członków Stowarzyszenia Ordynacka. "Ra...
  • Po 15 latach pracy w Radiu Zet, Szymon Majewski rozstaje się z rozgłośnią - informuje dziennik "Fakt". Jego autorska audycja - "Sponton" - będzie nadawana do końca marca.Szymon Majewski pracował w Radiu Zet od samego początku. Był jedną z największych gwiazd stacji. Teraz zamierza poświęcić się w całości telewizji TVN. Szkoda:( Mam już dość przebojów
« poprzednie 1 2

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.