temperatura

temperatura

(197 wyników)
  • Hej forumowiczki! Okres powinnam dostać 12/13 sierpnia. Jako że dziś mamy 18.08 miesiaczki nadal nie ma :( piersi leciuteńko bolały, ale to naprawdę nieznacznie, zero bóli brzucha. Zaniepokojona tym faktem wczoraj mierzy łam temperaturę ciała i wyniosła ona 36.1 (w pochwie 37,4) zas dzisiejsze mierzenie dalo taki wynik 35.8 temp ciała (w pochwie 37.1). Dodam że pojawił się u mnie w dzień spodziewanego okresu i jakieś 2 dni później żółty śluz, bezzapachowy i lekkie pieczenie i swędzenie. W t...
  • Hej, przez ostatni cykl [aktualnie mam krwawienie] brałam tabletki anty. W połowie opakowania dostałam dość mocnego krwawienia, rozbolały mnie piersi, zrobiłam się senna i, co najważniejsze, podwyższyła mi się temperatura [od 36,9 w porywach do 37,5]. Teraz jest 8 dzien przerwy [nie zaczynam nowego opakowania], a temperatura jak była tak jest. W ogóle fatalnie się czuję, w zasadzie z tych dolegliwości to minął mi tylko ból piersi. W ulotce czytałam, że te tabletki wpływają na temperaturę, al...
  • czy temperatura musi zawsze być mierzona rano a nie np wieczorem i jakie to ma znaczenie? Pytam z ciekawości
  • Ciągle mam temperaturę 36,9 czy się niepokoić?to trwa już parę miesięcy
  • Od owulacji mialam lekko podwyzszona temerature 36,9-37,0, wczoraj powinnam dostac okresu i faktycznie temperatura spadla a krwawienia nie widac.Nie wiem co myslec??Licze po cichutku na ciaze ale spadek temeratury mnie zasmucil? podpowiedzcie cos?
  • Jeśli temp. mierzona w pochwie wynosi 37.1 a mierzona w ustach 36.6 to czy to jest prawidłowe czy raczej powinna być bardziej zblizona.
  • Ja mierze temperature - codziennie rano. Niestye wtym miesiacu moja tempertaura jest barzdo dziwna, nie ma wyraznego skoku, jak skacze to trzy dni pozniej spada. Obecnie jestem w 34 dc i moja temp wynosi 36,6 (najmniej bylo 36,4 a najwiecej 36,8). Test wyszedl negatywnie. Okresy mam nieregularne (od 31 do 41 dni) wiec nie wiem kiedy nadejdzie. Czy ktos mial niska temp i byl w ciazy? a DRUGA SPRAWA Strasznie boli mnie zab i chce wiazc APAP, ale boje sie ze jak bede w ciazy to to...
  • Mam do Was takie pytanie: slyszalam, ze w ciazy jest podwyzszona temperatura. Ale czy jest jakis przedzial swiadczacy o ciazy? czy skok z36,4 na 36,9 moze swiadczyc o ciazy?? A moze tylko temperatura powyzej 37 o niej swiadczy??
  • Obecnie 3 cylk starań, a pierwszy mierzenia temperatury. Cykle mam 24-25 dniowe, jestem w 11dc. od 1 do 8dc temp. w zakresie 36,2-36,3.W 8dc zaobserwowałam plamienie okołoowulacyjne, lekkie kłucie w jajniku. 9dc temperatura skoczyła do 36,5. Ale już 10dc spadła do 36,4, a dzoś 11dc 36,0. O co w tym wszystkim chodzi??? Czy powinnam zrobić jakieś badania? np. progesteron - w którym dniu cyku? Troszkę mnie te tempki zasmuciły...
  • Zaczęłam mierzenie temperatury i wogóle nie wiem czy zle to robie czy co ale mi nic sie nie zgadza. Cykle mam 25 dniowe. te,perature staram sie mierzyc o tej samej godzinie chociaż różnie z tym bywa. Dzisiaj mam 14dzień cyklu i temp. 36.6.W 12 dniu pojawił sie sluz o cechach płodnych bolał mnie jajnik i dzisiaj też boli czyli tak jakby było jajeczkowanie. Ale niepokoi mnie to że temp. dziwnie mi skacze tzn. W dniu kiedy miałam pierwsze objawy dni płodnych temp. wynosiła 36.8 no ...
  • Witajcie, od kilku dni mam taką własnie temperaturę 36,00 - termometr sprawny, u wszystkich innych członków rodziny mierzy prawidłowo. Nic poza tym się nie dzieje, morfologia ok, źle jakoś się nie czuję - wiadomo, lekkie niedospanie (od 11 tygodni jestem mamą), ale ta niska temperatura, co to może być? Podzielcie się doswiadczeniem, dzięki :) Natalia
  • Z powodu stresu opóżniła mi się owulacja, zwykle miałam ją w 14-15 dniu cyklu. W tym miesiącu jednak wystąpiła w 18 dniu (odczucie mokrości, śluz jak białko jajka, szyjka wysoko, rozwarta, miękka, bardzo delikatne klucie lewego jajnika, dwie kreski na teście owulacyjnym). Dziś mam 22 dzień cyklu i wczoraj wieczorem aż do teraz czuję wręcz dotkliwie kłucie lewego jajnika, na teście owulacyjnym druga kreska jest minimalnie jaśniejsza, ale wciąż mocna, prawie tak samo intensywna. Podczas badania...
  • Witam, od około 6 miesięcy podczas miesiączek mam podwyższoną temperaturę (ok. 38,0-38,5) i po miesiączce spada (do około 37,5-37,7). Czy świadczy to o jakimś stanie zapalnym i powinnam zgłosić się do lekarza?? Dodam, że nie jestem na nic chora ani przeziębiona i nie mam żadnych innych dolegliwości. Czy temperatura może mieć związek z miesiączką czy to zwykły zbieg okoliczności??
  • Moje niskie temperatury są na poziomnie 36,30 - 36,50 a wysokie: 36,70 - 36, 90. W dniu kiedy dostałam okres miałam 36,70. Dwa dni póżniej temperatura spadła do 36,50 a póżniej znowu wróciła do 36,70 i tak już utrzymuje się dalej po krwawieniu. Dzisiaj 8 dzień nowego cyklu a temperatra dalej 36,70... W tym momentcie cyklu miałam zawsze 36,30 -36,40. Jak myślicie czy to normalne, że temperatura nie spadła po miesiączce?
  • Witam! Czy któraś z Was może mi napisać jaka jest zależność temperatury ciała i cyklu miesięcznego? Czy np. przed samym okresem bądź przed owulacją temperatura ciała może być wyższa, czy nie ma to większego znaczenia? Z góry dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam i czekam.
  • Norma wiadomo jaka jest 36,6. Ja od kilku dni ma 36,9-37.00. Nie jestem przeziębiona zero kataru po prostu zdrowa jak ryba. Co to może znaczyć? Dodam, że zawsze charakteryzował mnie opad np. 36,4-5.
  • mam pytanie dziewczynki!!!!!czy temperatura w pochwie 4 dni przed miesiączką może być 37'8 czy powinna już się zmniejszać,,test ciążowe negatywny,,
  • Mam pytanko tak z ciekawosci. W ciązy temperatura sie powiększa.Czy utrzymuje sie przez całą ciąże?Czy trwa tylko do jakiegos momentu?I o ile sie podnosi? Buziak
  • czy ktos z was sie spotkal z takim stanem podgoraczkowym wahajacym sie miedzy 37.4 -37.7 przed dluzszy czas?? do tego zadnych objawow przeziebieniowych, grypowych, kaszlu, kataru... jedynie co to oslabienie (no ale taka goraczka przez dlugi czas mimo, ze nie wysoka moze wyczarpac po jakims czasie), dochodza lekkie zawroty glowy. ciagle zmeczenie i sennosc. zazwyczaj mam niskie cisnienie- takie moje wlasne. wiec dopiero kawa na troche stawia do pionu. te goraczke mam juz od ok 2 miesie...
  • Drogie dziewczyny, dzisiaj jest 35 dien cyklu i jeszcze nie mam miesiaczki.Z mezem staramy sie o dzidzisuia... Zwykle moje cykle trwaja ok 26-29 dni.Od tygodnia z rana mam mdlosci, ktore nawet czasem utrzymuja sie do poznego popoludnia.Miezylam temperature, ale mam w garnicach 36.7-37.0. Jest jakies 2,5 tygodnia po jajeczkowaniu, tydzien temu zrobilam test, ale wyszedl negatywny... Czytalam ze kobieta w ciazy powinna miec temperature znaczenie powiekszona :37.0 wzwyz...ale czy zawsze...
« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9
WIĘCEJ O ZDROWIU:

Drętwienie rąk i nóg

Jest się czego bać?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.