temperatura

temperatura

(197 wyników)
  • Hej forumowiczki! Okres powinnam dostać 12/13 sierpnia. Jako że dziś mamy 18.08 miesiaczki nadal nie ma :( piersi leciuteńko bolały, ale to naprawdę nieznacznie, zero bóli brzucha. Zaniepokojona tym faktem wczoraj mierzy łam temperaturę ciała i wyniosła ona 36.1 (w pochwie 37,4) zas dzisiejsze mierzenie dalo taki wynik 35.8 temp ciała (w pochwie 37.1). Dodam że pojawił się u mnie w dzień spodziewanego okresu i jakieś 2 dni później żółty śluz, bezzapachowy i lekkie pieczenie i swędzenie. W t...
  • Hej, przez ostatni cykl [aktualnie mam krwawienie] brałam tabletki anty. W połowie opakowania dostałam dość mocnego krwawienia, rozbolały mnie piersi, zrobiłam się senna i, co najważniejsze, podwyższyła mi się temperatura [od 36,9 w porywach do 37,5]. Teraz jest 8 dzien przerwy [nie zaczynam nowego opakowania], a temperatura jak była tak jest. W ogóle fatalnie się czuję, w zasadzie z tych dolegliwości to minął mi tylko ból piersi. W ulotce czytałam, że te tabletki wpływają na temperaturę, al...
  • czy temperatura musi zawsze być mierzona rano a nie np wieczorem i jakie to ma znaczenie? Pytam z ciekawości
  • Ciągle mam temperaturę 36,9 czy się niepokoić?to trwa już parę miesięcy
  • Od owulacji mialam lekko podwyzszona temerature 36,9-37,0, wczoraj powinnam dostac okresu i faktycznie temperatura spadla a krwawienia nie widac.Nie wiem co myslec??Licze po cichutku na ciaze ale spadek temeratury mnie zasmucil? podpowiedzcie cos?
  • Jeśli temp. mierzona w pochwie wynosi 37.1 a mierzona w ustach 36.6 to czy to jest prawidłowe czy raczej powinna być bardziej zblizona.
  • Ja mierze temperature - codziennie rano. Niestye wtym miesiacu moja tempertaura jest barzdo dziwna, nie ma wyraznego skoku, jak skacze to trzy dni pozniej spada. Obecnie jestem w 34 dc i moja temp wynosi 36,6 (najmniej bylo 36,4 a najwiecej 36,8). Test wyszedl negatywnie. Okresy mam nieregularne (od 31 do 41 dni) wiec nie wiem kiedy nadejdzie. Czy ktos mial niska temp i byl w ciazy? a DRUGA SPRAWA Strasznie boli mnie zab i chce wiazc APAP, ale boje sie ze jak bede w ciazy to to...
  • Mam do Was takie pytanie: slyszalam, ze w ciazy jest podwyzszona temperatura. Ale czy jest jakis przedzial swiadczacy o ciazy? czy skok z36,4 na 36,9 moze swiadczyc o ciazy?? A moze tylko temperatura powyzej 37 o niej swiadczy??
  • Obecnie 3 cylk starań, a pierwszy mierzenia temperatury. Cykle mam 24-25 dniowe, jestem w 11dc. od 1 do 8dc temp. w zakresie 36,2-36,3.W 8dc zaobserwowałam plamienie okołoowulacyjne, lekkie kłucie w jajniku. 9dc temperatura skoczyła do 36,5. Ale już 10dc spadła do 36,4, a dzoś 11dc 36,0. O co w tym wszystkim chodzi??? Czy powinnam zrobić jakieś badania? np. progesteron - w którym dniu cyku? Troszkę mnie te tempki zasmuciły...
  • Zaczęłam mierzenie temperatury i wogóle nie wiem czy zle to robie czy co ale mi nic sie nie zgadza. Cykle mam 25 dniowe. te,perature staram sie mierzyc o tej samej godzinie chociaż różnie z tym bywa. Dzisiaj mam 14dzień cyklu i temp. 36.6.W 12 dniu pojawił sie sluz o cechach płodnych bolał mnie jajnik i dzisiaj też boli czyli tak jakby było jajeczkowanie. Ale niepokoi mnie to że temp. dziwnie mi skacze tzn. W dniu kiedy miałam pierwsze objawy dni płodnych temp. wynosiła 36.8 no ...
  • Witajcie, od kilku dni mam taką własnie temperaturę 36,00 - termometr sprawny, u wszystkich innych członków rodziny mierzy prawidłowo. Nic poza tym się nie dzieje, morfologia ok, źle jakoś się nie czuję - wiadomo, lekkie niedospanie (od 11 tygodni jestem mamą), ale ta niska temperatura, co to może być? Podzielcie się doswiadczeniem, dzięki :) Natalia
  • Moje niskie temperatury są na poziomnie 36,30 - 36,50 a wysokie: 36,70 - 36, 90. W dniu kiedy dostałam okres miałam 36,70. Dwa dni póżniej temperatura spadła do 36,50 a póżniej znowu wróciła do 36,70 i tak już utrzymuje się dalej po krwawieniu. Dzisiaj 8 dzień nowego cyklu a temperatra dalej 36,70... W tym momentcie cyklu miałam zawsze 36,30 -36,40. Jak myślicie czy to normalne, że temperatura nie spadła po miesiączce?
  • Norma wiadomo jaka jest 36,6. Ja od kilku dni ma 36,9-37.00. Nie jestem przeziębiona zero kataru po prostu zdrowa jak ryba. Co to może znaczyć? Dodam, że zawsze charakteryzował mnie opad np. 36,4-5.
  • Witam! Czy któraś z Was może mi napisać jaka jest zależność temperatury ciała i cyklu miesięcznego? Czy np. przed samym okresem bądź przed owulacją temperatura ciała może być wyższa, czy nie ma to większego znaczenia? Z góry dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam i czekam.
  • mam pytanie dziewczynki!!!!!czy temperatura w pochwie 4 dni przed miesiączką może być 37'8 czy powinna już się zmniejszać,,test ciążowe negatywny,,
  • Mam pytanko tak z ciekawosci. W ciązy temperatura sie powiększa.Czy utrzymuje sie przez całą ciąże?Czy trwa tylko do jakiegos momentu?I o ile sie podnosi? Buziak
  • Z powodu stresu opóżniła mi się owulacja, zwykle miałam ją w 14-15 dniu cyklu. W tym miesiącu jednak wystąpiła w 18 dniu (odczucie mokrości, śluz jak białko jajka, szyjka wysoko, rozwarta, miękka, bardzo delikatne klucie lewego jajnika, dwie kreski na teście owulacyjnym). Dziś mam 22 dzień cyklu i wczoraj wieczorem aż do teraz czuję wręcz dotkliwie kłucie lewego jajnika, na teście owulacyjnym druga kreska jest minimalnie jaśniejsza, ale wciąż mocna, prawie tak samo intensywna. Podczas badania...
  • Drogie dziewczyny, dzisiaj jest 35 dien cyklu i jeszcze nie mam miesiaczki.Z mezem staramy sie o dzidzisuia... Zwykle moje cykle trwaja ok 26-29 dni.Od tygodnia z rana mam mdlosci, ktore nawet czasem utrzymuja sie do poznego popoludnia.Miezylam temperature, ale mam w garnicach 36.7-37.0. Jest jakies 2,5 tygodnia po jajeczkowaniu, tydzien temu zrobilam test, ale wyszedl negatywny... Czytalam ze kobieta w ciazy powinna miec temperature znaczenie powiekszona :37.0 wzwyz...ale czy zawsze...
  • Witam Czy temperatura mierzona rano i po południu powinna być taka sama Rano (po przebudzeniu 36,6 po południu 37,2. Dodam tylko,że jestem w 23dc cykle mam26 dniowe
  • Witam, od około 6 miesięcy podczas miesiączek mam podwyższoną temperaturę (ok. 38,0-38,5) i po miesiączce spada (do około 37,5-37,7). Czy świadczy to o jakimś stanie zapalnym i powinnam zgłosić się do lekarza?? Dodam, że nie jestem na nic chora ani przeziębiona i nie mam żadnych innych dolegliwości. Czy temperatura może mieć związek z miesiączką czy to zwykły zbieg okoliczności??
« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.