testy

testy

(1254 wyniki)
  • Witam, Wiem, wiem, masa pytań na ten sam temat się pojawia. Ja już sama nie wiem co o tym mysleć. Kochałam się z chłopakiem bez zapezpieczenia na początku dni płodnych (1 dzień płodny - 9 dc). Do wytrysku nie doszło. Wiem, że może być z tym różnie - ryzyko zawsze jest. Generalnie jestem teraz w 32 dc i bola mnie piersi, w brzuchu kłuje, ale okresu jak nie mam tak nie mam. czy jest mozliwosc? Test wyszedł negatywny (z dzisiaj). Okresy mam nieregularne (srednio od 27-32 dni - bywało, że i...
  • Wiem,ze nie dostane tu odpowiedzi,ale moze ktos mnie uspokoi troche.Wiem,ze nie mam o co sie bac,ale taka mysl jest w mojej glowie. Po ostatnim seksie,gdzie moglam zaliczyc wpadke,dostalam normalnie okres.Teraz drugiego nie mam.Spoznia mi sie juz 3 dni,wiem to nie duzo,ale ja mam zawsze jak w zegarku!Wtedy tez robilam test,ok tydzien po stosunku,oczywiscie wyszedl negatywny. W tym miesiacu mialam stresujacy miesiac,schudlam ok 5 kg.To wlasnie z tego powodu spoznia mi sie okres,prawda???Albo ...
  • Witam... myślę już tak kilka dni i głupoty już dostaje czytajac o ciązy. bardzo bym chciała dzidzię ale nie wiem co myslec. mam regularne miesiączki 26 dniowy cykl. ostatnia miesiaczka 31 grudnia kochałam sie z narzeczonym w dn i płodne od 12 do 15tego... mam dziwne ciemne brodawki więcej jem siusiam co godzinę jak w zegarku. dostałam niby miesiaczkę 26 tak jak powinnam ale około 16tej a zawsze dostawałam rano... na początku dziwny kolor jasny... wodnista krew... drugi dzien to juz brązowa kr...
  • jak szybko po stosunku moge zrobic test zeby byl wiarygodny??
  • jestem dziś w 22 dc, podejrzewam, że mogłam w tym zyklu zajść w ciążę, wiem że to jednak trochę szybko żeby zrobić test, ja zaryzykowałam i zrobiłam i niewiem co sądzić, w polu w którym powinna pojawić się na teście kreska potwierdzająca ciążę jest biała kreska, wiodczne jest miejsce gdzie ona powinna przebiegać, nie jest ona nawet różowa, i moje pytanie brzmi czy kreska biała jest też widoczna gdy na 100% nie ma ciąży, czy może ona oznaczać bardzo wczesną ciążę?
  • czy na drugi dzień po rzekomym zajściu, test będzie pokazywał rzeczywisty wynik, pomijając granicę błędu? ile w końcu te plemniki mogą przeżyć? kiedy można najwcześniej robić test?
  • Witam, mam pytanie czy branie tabletek anty moze powodowac blad w wyniku testu ciazowego?
  • zrobiłam wczoraj wieczorem test ciażowy(BOBO-TEST)NA 3 DNI PRZED OCZEKIWANA MIESIACZKĄ, który pokazał czerwoną kreskę na brak ciązy ale poawiła sie też kreska przezroczysta na miejscu kreski ciązowej.nie wiem co to oznacza?czy to jest jakas wada testu bo wygląda jagby była zrobiona fabrycznie czy tez może oznaczac kreske potwierdzająca ciaże ale z mała zawartością hormonów.DODAM ŻE KUPIŁAM DZIS IDENTYCZNY TEST I NIE MA TAM TAKIEJ KRESKI.CO TO JEST?
  • Jak w temacie.. Kiedy najwcześniej można wykonać ten test? Bardzo dziękuję za informacje!! Pozdrawiam, Aśka
  • Ostatnio miesiaczke mialam tak co 28 dni (27 -29 roznie)..teraz mija 36 dzien i nic...wczesniej miewaalam juz takie opoznienia ale teraz jestem zaniepokojona...zrobilam test jeden jutro zrobie drugi i narazie jest negatywny...czy jak zrobie ich z 4 (codziennie jeden)to bede miec pewnosc? o ile wczesniej nei dostane okresu!:) czy to prawda ze najlepiej jest rano naczczo robic testy? straszne dzieki za odpowiedzi!
  • Ostatnio odczuwam dziwne bóle, a mianowicie ból w dole podbrzusza promieniujacy do krzyza oraz tkliwosc piersi...co jakis czs mam rowniez zgage i lekki slinotok, wydaje mi sie ze mocniej odczuwam zapachy..Boje sie czy to nie jest ciaza,ale od stosunku mialam 2 raczej normalne miesiaczki w terminie(pms, bóle brzucha),robilam ost 2 testy i wyszly negatywne. Jednak wciaz sie boje,nie wiem czy te objawy moga byc przyczyna zblizajacego sie okresu(ktory mam miec za ok 5 dni) i moga byc nasilo...
  • Prosze o szybką odp. musze sie dowiedziec czy jestem w ciązy juz dzisiaj,gdyż dzisiaj zaczynam rehabilitację i jesli jestem w ciązy będzie to niemożliwe,bo zabiegi zaszkodzą dziecku. Czy test wykonany 3 dni przed spodziewana miesiaczka bedzie wiarygodny ( wykonywany z popołudniowego moczu) ???
  • Dziewczyny, robiłam pre-test i dopiero po 20 minutach pojawiła się ledwo widoczna druga kreska, czy to może oznaczać ciążę? Dodam, że z moczu popołudniowego i niewielkiej ilości? Czy wierzyć testowi?
  • witam Mam takie pytanie w tym mieisacu nie uprawialam seksu klasycznie tak. tylko petting. uwazalismy.jezeli byla jakas sytuacja ryzykowna to baaardzo w malym stopniu. okres spoznil mi sie dwa tyg( to nic wielkiego, normalne wrecz). W sobote ranoz robilam test- negatywny w niedziele rano dostalam okres. wszystko wydaje sie ok. ale jakis czort mnie podkusil by zrobic test jeszcze jeden dzis- ii pozytywny! niby. była kreska, znikła, znowu była. pomyslalm ze pojde na bete. owszem, zrobi...
  • ostatni okres miałam 1.05. cykle średnio 29 dniowe. pierwszy test robilam 26.05 negatywny :-( wczoraj zrobiłam znów w ciągu dnia - znów negatywny. podświadomie czuje, że jestem w ciąży, pobolewa mnie trochę w dole brzucha i czasmi kręci mi się w głowie, wiem że powinna zrobić test z krwi , ale czy ktoś miał podobnie ... pozdrawiam serdecznie.
  • Od pewnego czasu korzystam z testów owulacyjnych,zawsze w połowie cyklu mam pozytywny wynik,czyli niby wszystko o.k. Niepokoję się jednak czy są one wiarygodne i dlatego chciałam zapytać o Wasze doświadczenia ? Głównie chodzi mi o to ,czy któraś z Was się na nich zawiodła tzn. mimo braku owulacji miała pozytywny wynik testu ? Pozdrawiam
  • Miłe panie odwiedzajace to formum poratujcie! Od lutego nie biorę tabletek, czyli mam za soba dwa @ jeden pojawił się jak nalezy czyli 28 dnia (taki zawsze miałam cykl), natomiast ten ostatni 26 dnia a dzis jest 28 dziń od tego ostatniego - zatem - dziś czas na @ - ale mile pani jakos mi sie tak w głowie zrobiło, że od dwóch tyg o niczym innym nie myślę jak o fasolce co może juz być w brzuchu.. dolegliwości jako takich nie mam, tzn.wszystkie mozna by przypisac do zmian hormonalnych stad...
  • Witam ! Od 4 miesięcy zabezpieczam się proszkami anty w ciągu 7 dniowej przerwy okres nie pojawił się jednak wynik testu jest negatywny. Jutro powinnam rozpocząć kolejne pudełko. Proszę o radę czy kogoś to spotkało? Zaznaczę że niczym się nie stresowałam, a od zeszłego tygodnia co chwilkę mi się odbija. Pozdrawiam
  • Wiarygodny czy nie? Zrobiłam go w środku dnia, w 13 dniu nieobecności @. Jakie macie doświadczenia? Bo jakiś tani był - 13 zł. Lekarz doradzał test HCG, ale pomyślałam że po 12 dniach taki zwyczajny też prawdę powie. Dla jasności: wynik "brak ciąży", wolę żeby okazało się to prawdą. Ale tempreratura cały czas podwyższona, powyżej 37.
  • Czy ktoś może mi powiedzieć jaka jest skuteczność prezerwatywy ze środkiem plemnikobójczym? Niestety zsunęła się już po, i jest możliwość, że sperma mogła się dostać na wargi sromowe. Przy tym są bardzo duże szanse, że dni były płodne. Proszę napiszcie, czy czy to "grozi" ciążą? Nie mogę spać po nocach. Jest to dla nas problem, bo już mamy dwójkę dzieci, i nie mieliśmy w planie więcej ... Czekam na okres, a tu tylko plamienie 2 dni, a między tym 1 dzień przerwy i nic poza tym.

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.