testy

testy

(1253 wyniki)
  • @ spóźnia mi się 4 dni. Cykle mam 28 dniowe. 30 i 31 dc zrobiłam testy - negatywne. Pewno jakieś zaburzenia, bo od połowy cyklu bołało mnie jak na okres, cały czas takie mulenie i kuło w lewym jajniku. Czy lekarz na podstawie zwykłego badania ginekologicznego może stwierdzić brak ciąży? Bo na usg raczej nic nie wyjdzie?
  • zrobiłam wczoraj wieczorem test ciażowy(BOBO-TEST)NA 3 DNI PRZED OCZEKIWANA MIESIACZKĄ, który pokazał czerwoną kreskę na brak ciązy ale poawiła sie też kreska przezroczysta na miejscu kreski ciązowej.nie wiem co to oznacza?czy to jest jakas wada testu bo wygląda jagby była zrobiona fabrycznie czy tez może oznaczac kreske potwierdzająca ciaże ale z mała zawartością hormonów.DODAM ŻE KUPIŁAM DZIS IDENTYCZNY TEST I NIE MA TAM TAKIEJ KRESKI.CO TO JEST?
  • Jak w temacie.. Kiedy najwcześniej można wykonać ten test? Bardzo dziękuję za informacje!! Pozdrawiam, Aśka
  • Ostatnio miesiaczke mialam tak co 28 dni (27 -29 roznie)..teraz mija 36 dzien i nic...wczesniej miewaalam juz takie opoznienia ale teraz jestem zaniepokojona...zrobilam test jeden jutro zrobie drugi i narazie jest negatywny...czy jak zrobie ich z 4 (codziennie jeden)to bede miec pewnosc? o ile wczesniej nei dostane okresu!:) czy to prawda ze najlepiej jest rano naczczo robic testy? straszne dzieki za odpowiedzi!
  • Prosze o szybką odp. musze sie dowiedziec czy jestem w ciązy juz dzisiaj,gdyż dzisiaj zaczynam rehabilitację i jesli jestem w ciązy będzie to niemożliwe,bo zabiegi zaszkodzą dziecku. Czy test wykonany 3 dni przed spodziewana miesiaczka bedzie wiarygodny ( wykonywany z popołudniowego moczu) ???
  • Dziewczyny, robiłam pre-test i dopiero po 20 minutach pojawiła się ledwo widoczna druga kreska, czy to może oznaczać ciążę? Dodam, że z moczu popołudniowego i niewielkiej ilości? Czy wierzyć testowi?
  • Hej dziewczyny! Od kilku dni chodzi mi po głowie że mogę być w ciąży. Okres spózniał mi się już tydzień.Dzisiaj miałam tylko lekkie plamienie ale żadnego okresu(okres mam zwykle bardzo obfity).Zauważyłam też że okropnie bola mnie sutki,może przesadzam ale mam takie dziwne uczucie..coś w stylu mrowienia. Nie wiem co mam o tym mysleć,z jednej strony myśle że przesadzam ale z drugiej że to może być jednak ciąża.. Jakie były Wasze pierwsze sygnały??Kiedy się pojawiły?? Od którego tygodnia...
  • Miłe panie odwiedzajace to formum poratujcie! Od lutego nie biorę tabletek, czyli mam za soba dwa @ jeden pojawił się jak nalezy czyli 28 dnia (taki zawsze miałam cykl), natomiast ten ostatni 26 dnia a dzis jest 28 dziń od tego ostatniego - zatem - dziś czas na @ - ale mile pani jakos mi sie tak w głowie zrobiło, że od dwóch tyg o niczym innym nie myślę jak o fasolce co może juz być w brzuchu.. dolegliwości jako takich nie mam, tzn.wszystkie mozna by przypisac do zmian hormonalnych stad...
  • Wiarygodny czy nie? Zrobiłam go w środku dnia, w 13 dniu nieobecności @. Jakie macie doświadczenia? Bo jakiś tani był - 13 zł. Lekarz doradzał test HCG, ale pomyślałam że po 12 dniach taki zwyczajny też prawdę powie. Dla jasności: wynik "brak ciąży", wolę żeby okazało się to prawdą. Ale tempreratura cały czas podwyższona, powyżej 37.
  • Czy tabletki nasenne i przeciwdepresyjne moga wplynac na opoznienie miesiaczki?
  • Mam bardzo nieregularne miesiaczki, nigdy nie wiem, kiedy mnie to czeka (czasami nawet raz na kilka miesiacy). Od tygodnia czuje sie ciagle poddenerwowana, boli mnie podbrzusze (czasami nawet mocno), pobolewaja piersi, mam podly nastroj (czyli jak zawsze przed miesiaczka). Caly czas czekam na miesiaczke, bo juz naprawde czuje, ze zaraz powinnam dostac (ale wiem, ze takie samopoczucie trwa u mnie 2 tygodnie). Teraz taki maly problem - 2 tygodnie temu i w ten weekend uprawialam malo...
  • dziewczyny, kiedy powtórzyc test jeśli okres miałam mieć 5 dni temu, wczoraj po południu zrobiłam test i wyszedł negatywny, jedna kreska i juz.Okresu nadal brak, wiec kiedy go powtórzyć,nadmianiam ze jesli miałm zajsc w ciaze to jakies 10 dni temu mogło sie to zdarzyc wiec nie ma mowy ze za szybko zrobiłam test. Kiedy isc do lekarza, bo moze jeszcze spokojnie poczekac, co sadzicie ??
  • czy test ciazowy rzeczywiscie najlepiej jest robic rano? Czy to moze miec duze znaczenie?
  • Mam poważne podejżenia,że jestem w ciazy(mimo brania tabletek).Dostałam niewielkiego krwawienia.Czy mogę wykonać test ciążowy podczas krwawienia?Czy będzie on wiarygodny?Bardzo proszę o odpowiedź.
  • chodzi mi o to czy mimo braku ciazy i hcg test moze wyjsc pozytywnie, bo w moim przypadku bylo tak, ze na tescie pojawila sie druga kreska ale bardzo bladziutka i to nie po 3 minutach tylko po ...nie wiem wlasciwie ilu, bo dostrzeglam te kreseczke nastepnego dnia rano z ogromnym zdumieniem. Zaplodnienie wydawalo mi sie raczej malo prawdopodobne i zrobilam ten test raczej z ciekawosci, bo byl w domu... czy to mogl byc blad testu? czy faktycznie powinnam uznac, ze to byla samoistnie poroniona c...
  • Wiem,ze nie dostane tu odpowiedzi,ale moze ktos mnie uspokoi troche.Wiem,ze nie mam o co sie bac,ale taka mysl jest w mojej glowie. Po ostatnim seksie,gdzie moglam zaliczyc wpadke,dostalam normalnie okres.Teraz drugiego nie mam.Spoznia mi sie juz 3 dni,wiem to nie duzo,ale ja mam zawsze jak w zegarku!Wtedy tez robilam test,ok tydzien po stosunku,oczywiscie wyszedl negatywny. W tym miesiacu mialam stresujacy miesiac,schudlam ok 5 kg.To wlasnie z tego powodu spoznia mi sie okres,prawda???Albo ...
  • 5 dni po spodziwanej miesiaczce zrobilam test owulacyjny z nadzieja ze pokaze cdwie kreseczki (czyli ciaze) i w istocie pokazal, lecz ta druga byla bardzo bardzo slabiutka .Myslalam ze moze za wczesnie ale za dwie gogziny dostalam.Zastanawiam sie dlaczego wiec test pokazal te dwie kreseczki. Prosze wytlumaczcie mi to a juz sie cieszylam.
  • Witam... myślę już tak kilka dni i głupoty już dostaje czytajac o ciązy. bardzo bym chciała dzidzię ale nie wiem co myslec. mam regularne miesiączki 26 dniowy cykl. ostatnia miesiaczka 31 grudnia kochałam sie z narzeczonym w dn i płodne od 12 do 15tego... mam dziwne ciemne brodawki więcej jem siusiam co godzinę jak w zegarku. dostałam niby miesiaczkę 26 tak jak powinnam ale około 16tej a zawsze dostawałam rano... na początku dziwny kolor jasny... wodnista krew... drugi dzien to juz brązowa kr...
  • chciałabym zrobić test z krwi HCG,napiszcie prosze czy w 6 dni po przytulaniu którejś z was test wykazał już ciążę czy to za wcześnie???? a wykaże coś przy pozamacicznej??? pomóżcie!!!nie chcę się rozczarować....
  • jestem dziś w 22 dc, podejrzewam, że mogłam w tym zyklu zajść w ciążę, wiem że to jednak trochę szybko żeby zrobić test, ja zaryzykowałam i zrobiłam i niewiem co sądzić, w polu w którym powinna pojawić się na teście kreska potwierdzająca ciążę jest biała kreska, wiodczne jest miejsce gdzie ona powinna przebiegać, nie jest ona nawet różowa, i moje pytanie brzmi czy kreska biała jest też widoczna gdy na 100% nie ma ciąży, czy może ona oznaczać bardzo wczesną ciążę?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.