testy

testy

(1253 wyniki)
  • Pierwszy raz robię test ciązowy i mam pytanie - zrobiłam pre-test (teraz) i jest negatywny -mimo braku okresu. Był to jednakże test ranny, ale ja nie wytrzymałam ;) czy powinno się go -aby uzyskac prawidłowy wynik robić wyłącznie rano? czy mimo tego negatywnego należy powtórzyć rano, czy raczej wynik jest wiarygodny?
  • współzyłam z partnerem bez zabezpieczenia miedzy 9 a 14 i miedzy 20-24dniem cyklu.czy mogłam zajsc ? dodam,ze według kalkuratora płodnosci najbardziej płodny dzień przypadał mi na 17 dzien cyklu. miesiaczke powinnam dostac za ok.3-4 dni.kiedy powinnwm zrobic test zeby był najbardziej prawdopodobny?
  • chcialabym wiedziec czy testu ciazowego mozna uzyc podczas zazywania tabletek i wynik bedzie wiarygodny...zazywam diane 35 jednak ost wystapily u mnie dziwne objawy,,przestraszylam sie ciazy i kupilam test seratec direct...po uzyciu w momencie pojawila mi sie 1 negatywna kreseczka,ucieszylam sie ze nie zaszlam w ciaze ale czy wynik jest na pewno ok?prosze o porade...
  • nie znam sie na tym kompletnie..jesli ma sie test plytkowy i maja wyjsc 2kreski jak jest ciaza i 1 kreska jak ciazy nie ma...i ja myslalam,ze to widac tak jakby bylo narysowane oloqwkiem..a tymczasem widzialam tylko cien jednej kreski,ale cien..i to nie w kazdym swietle..glupio mi..bo mialam komus pomoc odczytac wynik i byc z nim..a ja w gruncie rzeczy sama nie wiem juz jak to powinno wygladac..Nie bylo wyraznej kreski..tylko cien ,ktory byl widoczny jak dobrze sie przyjrzec i to ...
  • Witam Was gorąco!:) Z góry przepraszam, jeśli powtórzę czyjś wątek.. Nie chodzi mi może o to, żeby ktoś mi napisał "tak, jesteś w ciąży" lub "nie, to nie ciąża" - bo wiem, że dopiero test/badania to wykaże:) Raczej chciałabym się dowiedzieć, czy któraś z Was miała coś podobnego i czy to była ciąża, czy nie? Do rzeczy - mam regularne @ - co 28-30 dni, trwające ok.5-6 dni. W pozostałe dni cyklu też wszystko jest raczej w normie (mam na myśli śluz, dni płodne, bóle piersi, podbrzusza itp.). ...
  • witam.mam krótkie i konkretne pytanie.czy moge być w ciąży mimo negatywnego testu domowego wykonanego w 47 dniu cyklu i pomimo tego że miałam okres lekko spóźniony?przemawia za tym moje złe samopoczucie choć sama nie wiem bo w pierwszej ciąży okres zatrzymał mi się od razu i test wykazał ciążę kilka dni później.czy 47 dc może być za szybki na wykonanie testu?moze on ciąży nie wykryć?naczytałam się tyle sprzecznych opinii że już sama nie wiem... bardzo prosze o odpowiedź kobiety które miały po...
  • cześć wszystkim...mam pytanie...powiedzcie mi,czy w ciągu dnia mogę zrobić test ciążowy...dodam ,że jestem 2-dni po terminie...plis....poradzcie czy mam zrobić dziś czy poczekać do jutra rana??
  • Ja mam takie pytanie czy jeżeli sie raz testu ciążowego uzyje i wyjdzie jedna kreska i za jakis czas sie uzyje ponownie i jak np bedzie sie wciąży czy ten test wykarze druga kreskę??
  • Czy któraś z Was robiła wczesny test z krwi beta HCG? Jeśli tak, w którym dniu po stosunku? proszęo odpowiedź Ela
  • Dziewczyny, czy jak zrobiłam test quick viu po południu w 3 dniu miesiączki (chciałam się upewnić czy na pewno nie jestem w ciąży bo biorę tabletki, a miałam wcześniej obawy) i wyszedł negatywnie to mam go powtórzyć dla pewności? Dodam, że gdybym była w ciąży to w 3 tygodniu wiec chyba raczej test się nie myli? POzdrawiam i prosze o poradę
  • Tydzien temu zrobilam test ciążowy Pre-Test "sikany" bo juz spoznial mi sie okres 3 dni, a wiedzialam ze bylo duze ryzyko zajścia w ciąże. Tymczasem wyszedl negatywnie. Wszystko zrobilam prawidlowo, więc zastanawia mnie tylko ewenetualnie możliwość: czy czasem test może nie wykryć ciąży? Czy którejś z Was sie to zdarzyło?? Moj glupi pomysł: czy może jeśli coś jest z moczem nie tak to taki test nie wyjdzie? Ja często sikam ostatnio więc podejrzeam ze moge miec przeziębiony pęcherz (mam...
  • Witam serdecznie Podejrzewam, że jestem w ciązy. W sobotę miałabym dostać miesiączkę. Czy jutro mogę zrobić test z krwi w labolatorium i jak odczytać wynik?? Jakie wartości oznaczają ciążę?? Pozdrawiam serdecznie
  • Witam.W lipcu dostałam miesiączkę która spóźniała mi się 2tyg. sierpień dostałam miesiączkę która trwała tylko 2dni. Po skończeniu okresu,bardzo często chodzę robić siku.Boli mnie podbrzusze,piersi mam takie jak zwykle. Czy mogę taraz zrobić test ciążowy,pokaże mi prawde?pozdrawiam!:*
  • bardzo prosze Was o odpowiedz, jak szybko od zaplodnienia sa w stanie wykryc ciaze apteczne testy ciazowe? Ile dni od stosunku musi minac i o jaki test prosic w aptece? Jakie sa orientacyjne ceny? dziekuje
  • robiąc test prawie m-c po(wynik negatywny),mogę byc go pewna?
  • Na ile jest miarodajny test ciązowy wykonany 6 dni po stosunku (wynik negatywny)?Wiem, że najlepiej poczekac do pierwszego dnia miesiaczki, ale ja bardzo sie niepokoję??Dziękuje za rady!
  • Strasznie sie boje,bo od wczoraj odczuwam lekki bol prawego sutka,wydaje mi sie takze ze jest lekko obrzmialy.Boje sie,bo od jakiegos czasu wmawiam sobie, ze jestem w ciazy poniewaz ostatnio mialam przez kilka dni zgage i bylo mi niedobrze,mimo to robilam test i wyszedl negatywny.Zmagam sie z nerwica dlatego tez wiem,ze moze zbyt panikuje..prosze o rady, czy mam powtorzyc test?
  • ze nei jestem w ciazy???
  • Mam pytanie - chodzi o mojego mlodszego brata, bo cos mi sie wydaje, ze jego laska chce wrobic go w dziecko a on wierzy w glupoty. Ale moze sie myle. Otoz wg niego jego laska nie bierze tabletek ale uzywa TESTOW OWULACYJNYCH jako antykoncepcji. Podobno w ten czwartek ten test wyszedl jej pozytywny i ona mu powiedziala, ze w ta niedziele to spokojnie moga wspolzyc. Ona mu mowi, ze niby te testy na 99 % sa pewne, nawet mu pokazywala jakies ulotki od tych testow. Naprawde mozna to tak obli...
  • Witam, od pewnego czasu staramy się z partnerem o dziecko i pojawiła się nadzieja że się udało, otóż 15 sierpnia powinnam dostać okresu, spóżnia się już ponad tydzień. Zastanawiam się czy robić test juz teraz czy jeszcze poczekć, bo jak twierdzą niektóre znajome wynik może być nie prawdziwy. Jakie jest Wasze zdanie ? Przyznam ze jestem niecierpliwa i bardzo chcę już wiedzieć czy to ciąza

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.