testy

testy

(1253 wyniki)
  • ciaża?

(10)
    14 dni spózna mi sie okres, od ok 5 m-cy miała regularne miesiączki, zrobiłam 2 testy : 1 po 6 dniach od daty spodziewanej miesiączki drugi po 11 dni i obydwa negatywne. Czy tes mógłby nie wykryc ciąży? nadmienię, że bardzo chciałabym być w ciaży
  • cześć wszystkim...mam pytanie...powiedzcie mi,czy w ciągu dnia mogę zrobić test ciążowy...dodam ,że jestem 2-dni po terminie...plis....poradzcie czy mam zrobić dziś czy poczekać do jutra rana??
  • Ja mam takie pytanie czy jeżeli sie raz testu ciążowego uzyje i wyjdzie jedna kreska i za jakis czas sie uzyje ponownie i jak np bedzie sie wciąży czy ten test wykarze druga kreskę??
  • Czy któraś z Was robiła wczesny test z krwi beta HCG? Jeśli tak, w którym dniu po stosunku? proszęo odpowiedź Ela
  • Dziewczyny, czy jak zrobiłam test quick viu po południu w 3 dniu miesiączki (chciałam się upewnić czy na pewno nie jestem w ciąży bo biorę tabletki, a miałam wcześniej obawy) i wyszedł negatywnie to mam go powtórzyć dla pewności? Dodam, że gdybym była w ciąży to w 3 tygodniu wiec chyba raczej test się nie myli? POzdrawiam i prosze o poradę
  • Tydzien temu zrobilam test ciążowy Pre-Test "sikany" bo juz spoznial mi sie okres 3 dni, a wiedzialam ze bylo duze ryzyko zajścia w ciąże. Tymczasem wyszedl negatywnie. Wszystko zrobilam prawidlowo, więc zastanawia mnie tylko ewenetualnie możliwość: czy czasem test może nie wykryć ciąży? Czy którejś z Was sie to zdarzyło?? Moj glupi pomysł: czy może jeśli coś jest z moczem nie tak to taki test nie wyjdzie? Ja często sikam ostatnio więc podejrzeam ze moge miec przeziębiony pęcherz (mam...
  • Witam. Mam 13-miesieczna Córeczkę. Karmię ją piersią, choć przymierzam sie do odstawiania. Do 28 lutego brałam Cerazette. 1 marca odstawiłam. Od tamtego czasu 2 razy dostałam miesiączkę. Pierwsza pojawila sie po ok. 31 dniach.(w stosunku do wczesniejszej @ jesli to byla @ a nie plamienie). Zreszta ta 1 @ po pigulkach byla dziwna, bo miałam plamienie 2 dni, potem krwawienie 1 dzień, potem 1 dzien byl bez niczego, nastepnie znow 1 dzien krwawienia, a po nim 2 dni plamienia. Natepna miesia...
  • Witam serdecznie Podejrzewam, że jestem w ciązy. W sobotę miałabym dostać miesiączkę. Czy jutro mogę zrobić test z krwi w labolatorium i jak odczytać wynik?? Jakie wartości oznaczają ciążę?? Pozdrawiam serdecznie
  • bardzo prosze Was o odpowiedz, jak szybko od zaplodnienia sa w stanie wykryc ciaze apteczne testy ciazowe? Ile dni od stosunku musi minac i o jaki test prosic w aptece? Jakie sa orientacyjne ceny? dziekuje
  • robiąc test prawie m-c po(wynik negatywny),mogę byc go pewna?
  • Na ile jest miarodajny test ciązowy wykonany 6 dni po stosunku (wynik negatywny)?Wiem, że najlepiej poczekac do pierwszego dnia miesiaczki, ale ja bardzo sie niepokoję??Dziękuje za rady!
  • ze nei jestem w ciazy???
  • Dziewczyny czy znacie przypadki testu negatywnego mimo że ciąża była? Ja poprostu czuję że jestem w ciąży ale test mówi inaczej... Niewiem co mam robić!?
  • hej. mam pytanko.. ostatni okres miałam 30września wiec następny powinnam dostać tak ok 30października bo zazwyczaj mam co 30dni a nadal go nie mam. Jak myślicie może coś z tego być ? Współżyje z chłopakiem co trochę i od jakiegoś miesiąca już nie stosujemy żadnego zabezpieczenia i dzień przed wrześniowym okresem tez kochaliśmy się bez zabezpieczenia . Może to dziwne ale bolą mnie piersi ale to chyba za wcześnie na pierwszy objaw ?
  • Doradźcie mi - od kiedy można robić tescik by mieć pewność ciąży. Współzyłam tak 1,5 tygodnia temu teoretycznie w czasie płodnym a na okres musze jeszcze poczekać... nie chciałabym na darmo wydawać pieniędzy ta wiadomosc jest dla mnie wazna na jej podstawie muszę zdecydować o nowej pracy Bedę wdzięczna za każdą odpowiedź Napiszcie co o tym sądziecie DZIĘKUJĘ
  • Pytam o to ponieważ przeczytałam w niektórych postach że 2 tygodniowa ciąże, w innych że 4 tygodniową.To w końcu w którym tygodniu(jeśli ma się podejrzenia) najlepiej zrobić test? Nie mam 2 dni miesiączki. zrobiłam test ale nic nie wykazał.
  • jaki najlepiej mam kupić test ciążowy??? musze to sprawdzić jak najszybciej a ostatni stosunek był z soboty na niedziele w 30 na 1 ... a 5 mam zrobic test jaki najlepiej ?? i podajdzie ordazu nazwe i cene testu ... BŁAGAM bo jutro musze ten test zrobic
  • hej czytalam ze test ciazowy jest wykryc ciaze po 14 dniach.A napewno nie po 6 dniach od zaplodnienie jak oferuja producenci testów. czy warto czekac te 2 tyg bo chyba po 6 niach i tak test nic nie wykarze??? jak myslicie?
  • Hej, Mam pytanko - czy ktoras z was moze wie, dlaczego w Stanach sa dostepne tylko te testy ciazowe, ktore mozna najwczesniej zrobic dzien po terminie miesiaczki [co za suchar!] W polsce testy pokazuja juz ciaze tygodniowa! Czy ktoras moze wie, czy i takie sa dostepne w Hameryce? dzieki, Mia

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.