testy

testy

(1253 wyniki)
  • chodzi mi o to czy mimo braku ciazy i hcg test moze wyjsc pozytywnie, bo w moim przypadku bylo tak, ze na tescie pojawila sie druga kreska ale bardzo bladziutka i to nie po 3 minutach tylko po ...nie wiem wlasciwie ilu, bo dostrzeglam te kreseczke nastepnego dnia rano z ogromnym zdumieniem. Zaplodnienie wydawalo mi sie raczej malo prawdopodobne i zrobilam ten test raczej z ciekawosci, bo byl w domu... czy to mogl byc blad testu? czy faktycznie powinnam uznac, ze to byla samoistnie poroniona c...
  • dziewczyny, kiedy powtórzyc test jeśli okres miałam mieć 5 dni temu, wczoraj po południu zrobiłam test i wyszedł negatywny, jedna kreska i juz.Okresu nadal brak, wiec kiedy go powtórzyć,nadmianiam ze jesli miałm zajsc w ciaze to jakies 10 dni temu mogło sie to zdarzyc wiec nie ma mowy ze za szybko zrobiłam test. Kiedy isc do lekarza, bo moze jeszcze spokojnie poczekac, co sadzicie ??
  • 5 dni po spodziwanej miesiaczce zrobilam test owulacyjny z nadzieja ze pokaze cdwie kreseczki (czyli ciaze) i w istocie pokazal, lecz ta druga byla bardzo bardzo slabiutka .Myslalam ze moze za wczesnie ale za dwie gogziny dostalam.Zastanawiam sie dlaczego wiec test pokazal te dwie kreseczki. Prosze wytlumaczcie mi to a juz sie cieszylam.
  • Kobietki bardzo was proszę o radę...:/ jestem załamana...w maju współżyłam, bez zabezpieczenia...głupota, wiem...no ale cóż człowiek dopiero kiedy popełni błąd to sobie pluje w twarz:/ To co teraz apisze tez pewnei wyda sie głupie. I kazdy kto to przeczyta to pierwsza mysl która przyjdzie mu do głowy to czemu nie poszłą jeszcze do lekarza...no coż nie było kiedy...dużo stresów, obowiązków. Dlatego pisze tutaj:/ W maju spóźniał mi się okres...więc zrobiłam test, wynik negatywny, później ...
  • chciałabym zrobić test z krwi HCG,napiszcie prosze czy w 6 dni po przytulaniu którejś z was test wykazał już ciążę czy to za wcześnie???? a wykaże coś przy pozamacicznej??? pomóżcie!!!nie chcę się rozczarować....
  • cykle 28-dniowe. dziś 30 dzień cylku. okresu brak, test robiłam rano - negatywny. czuję się nieszczegónie ale być może wmawiam sobie te zawtory gły i senność. brzuch mnie pobolewa, może to na okres...czy jest jeszcze szansa na ciąże?
  • dziewczyny, pare razy zmuszona bylam uzywac testu ciazowego. teraz juz jestem spokojna, biore tabletki anty( wtedy tez, ale b. sie balam ciazy glownei ze wzgledu na niepewna wtedy syt finansowa), ale z ciekaosci pytam.. jak sie robi test ciazowy?!?!?!?! mnie jeszze NIGDY nie wyszedl.... nie mam pojecia jak sie go robi!!!! po ktoryms z kolei robilam takie glupoty jak np. odparzanie szklanki i siusanie do niej i stamtad te 3 kropelki...(n wlasnei nigdy nie wiedzialam czy sa juz te 3...
  • blagam was o informacje !!!! lekarz kazal mi zrobic test ciazowy z obawy pzred ciaza pozamaciczna - objawy min. zawroty glowy, kolatanie serca, oraz okres ktory zaczal sie o tydzien wczesniej przy regularnym zazywaniu pigulek....po badaniu usg kazal mi najpierw zrobic test i jesli wyjdzie ujemny brac tabletki ergotaminum tartaricum przez kilka dni na zatrzymanie krwawienia (poniewaz odstawiam pigulki) test wyszedl ujemny czy to wystarczy zeby wykluczyc podejrzenie ciazy pozamacz...
  • kiedy zobaczylyscie 2 kreski na tescie ciazowym przed terminem miesiaczki w terminie czy po u mnie juz jest 4 dni po terminie i rano test byl negatywny czy jest jeszcze mozliwe ze pojawia sie 2 kreski?
  • Witam Zrobiłam osatnio test ponieważ dziwnie się czułam, w sumie dostałam okres ale był krótszy i przypominał bardziej plamienie co wzbudziło we mnie jakieś podejżenia, test poczatkowo był negatywny, dopiero po 10 minutach pojawiła się druga słaba ale widoczna różowa kreska. Zdziwiłam się i zrobiłam godzine później drugi test sytuacja się powtórzyła :/. Zaczęłam się denerwować tym faktem cortaz bardziej, oczywiście pobiegłam do sklepu po kolejny test ( dobrze ze w jednym opakowa...
  • Pytanie raczej do staraczek: 28 lipca z rana wyszedl mi pozytywny test owulacyjny: czyli ze owulacje powinnam miec za 24-36 h (wg ulotki przy tescie). Ale ja dopiero dzis czyli jakby nie bylo ponad 48 h po pozytywnym tescie czuje, bol owulacyjny i widze, ze mam plodny sluz? Czy jest cos takiego, ze test owu wychodzi pozytywnie ale jednak ta owulacja pojawia sie pozniej? U mnie byl stres i podroz. Ale to by znaczylo, ze te testy nie sa tak pewne jak pisza na ulotce, bo pisza, ze 99% pewn...
  • Pierwszy raz robię test ciązowy i mam pytanie - zrobiłam pre-test (teraz) i jest negatywny -mimo braku okresu. Był to jednakże test ranny, ale ja nie wytrzymałam ;) czy powinno się go -aby uzyskac prawidłowy wynik robić wyłącznie rano? czy mimo tego negatywnego należy powtórzyć rano, czy raczej wynik jest wiarygodny?
  • Witam,pozwoliłam sobie Was drogie kobiety zapytać o to, co mnie gryzie. Na wielu forach czytałam już o możliwych objawach,wiele kobiet wypowiada się na ten temat,pisząc o tym, co im dolega, jednak później już rzadko która odzywa się czy jednak jest w ciąży czy nie. Uprawiałam seks w dni płodne. Miesiączka spóźnia mi się kilka dni. Nie mam regularnych, co do dnia jednak robi się już trochę późno jak na mój cykl. Mam wszelkie objawy zwiastujące okres, ból brzucha, piersi, pleców. Sam okre...
  • test

(4)
    zrobilam test ciazowy (pre-test) za pierwszym razem nic nie wyszlo przeczytalam ze moze to byc wynikiem zamoczenia plytki testowej przed jej uzyciem i w takim przypadku powinnam znowu zrobic test. zrobilam z identycznym wynikiem. wydalam prawie 30 zl a dalej nie mam pojecia czy jestem w ciazy czy nie... moze w koncu powinnam wyprobowac inna firme?
  • opiszę mój przypadek -poronienie zatrzymane 10 tydz. maj 2010 zabieg łyż. -długi brak mies. endometrium 13mm, @wywoływana luteiną -po odstawieniu luteiny na trzeci dzień plamienie( bardziej śluz zabarwiony krwią lub coś brązowawego bardzo skąpe i tak przez 4 dni i koniec i teraz moje pytanie czy po luteinie i takim grubym endo normalne jest tak skąpe brudzenie? czy może jestem w ciąży i na usg jeszcze wtedy gdy endo miał 13mm nie było jej widać... nie wiem czy robić test czy jeszcze p...
  • współzyłam z partnerem bez zabezpieczenia miedzy 9 a 14 i miedzy 20-24dniem cyklu.czy mogłam zajsc ? dodam,ze według kalkuratora płodnosci najbardziej płodny dzień przypadał mi na 17 dzien cyklu. miesiaczke powinnam dostac za ok.3-4 dni.kiedy powinnwm zrobic test zeby był najbardziej prawdopodobny?
  • chcialabym wiedziec czy testu ciazowego mozna uzyc podczas zazywania tabletek i wynik bedzie wiarygodny...zazywam diane 35 jednak ost wystapily u mnie dziwne objawy,,przestraszylam sie ciazy i kupilam test seratec direct...po uzyciu w momencie pojawila mi sie 1 negatywna kreseczka,ucieszylam sie ze nie zaszlam w ciaze ale czy wynik jest na pewno ok?prosze o porade...
  • Witam dziwczynki. Czy któraś miała podobną sytuację? Spóźnia mi się okres już jakieś dwa tygodnie,zrobiłam sobie test na trzeci dzień planowanej miesiączki-wyszedł negatywny,piersi mam bardzo obolałe i od dwóch dni kłuje mnie przez cały czas prawy jajnik.Wizyte lekarską mam dopiero za tydzień.
  • nie znam sie na tym kompletnie..jesli ma sie test plytkowy i maja wyjsc 2kreski jak jest ciaza i 1 kreska jak ciazy nie ma...i ja myslalam,ze to widac tak jakby bylo narysowane oloqwkiem..a tymczasem widzialam tylko cien jednej kreski,ale cien..i to nie w kazdym swietle..glupio mi..bo mialam komus pomoc odczytac wynik i byc z nim..a ja w gruncie rzeczy sama nie wiem juz jak to powinno wygladac..Nie bylo wyraznej kreski..tylko cien ,ktory byl widoczny jak dobrze sie przyjrzec i to ...
  • Witajcie drogie mamy i zaciazone jestem tu pi raz 1 otoz moje cykle bywaja bardzo regularne , co 30 dni przed 2 latami w czasie choroby (grypa) przesunal mi sie o 5 dni a tak zawsze przychodzi jak w zegarku ostatni okres mialam 6 czerwca teraz przypada na 5 lipca czyli wczoraj a ja nie dostalam jeszcze nie staramy sie o dziecko tylko poporstu kochamy sie wtedy kiedy mamy ochote bez wyliczanek itp. bardzo bysmy sie cieszyli z dziecka nie powiem ale przejde do sedna otoz ok...

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.