testy

testy

(2606 wyników)
  • objawy

(8)
    hej , mam pytanie czy mozna ktoras z was miala tak ze bolal ja brzuch jak na miesiaczke a okazalo sie ze jest w ciazy? pozdrawiam
  • hej , chcialam zapytac jakie byly wasze pierwsze objawy ciazy i jak szybko sie pojawily? ja powinnam na dniach dostac miesiaczki , niestety przebywa to bezobjawowo. piersi mnie nie bola sa tylko wrazliwe i troche wieksze.. brak tradziku... brak skurczy brzucha ktore zawsze pojawialy sie pare dni przed mam apetyt siusiam dosyc czesto . wiem ze moze byc tak ze dostane miesiaczke pozniej a na objawy moze jest jeszcze czas. od stosunku minelo 8 dni chce zrobic jutro test.trzymajcie kciuki ...
  • ogarnął mnie dziś wielki lęk - mężuś w pracy, nie mam z kim się podzielić myślami. Moja sytuacja przedstawia się następująco: Mam dwójkę dzieci 4 i 5 lat. Jakiś czas temu postanowiliśmy z mężem powiększyć naszą rodzinkę. Pod koniec zeszłego roku udało mi się zajść w ciąże. Niestety w styczniu poroniłam. Teraz chyba znów jestem w ciąży - chyba bo nawet nie mam odwagi zrobić testu. Ale ostatnią miesiączkę miałam 29 lipca, mam wiele objawów, które towarzyszyły poprzednim moim ciążą. Na poniedzia...
  • Test PAPPA

(10)
    Jak wykonuje się taki test? Najpierw robi się USG, a potem idzie do laboratorium na pobranie krwi? A co potem?
  • Dziewczyny, jestem taka podekscytowana! Od dłuższego czasu staramy się z moim partnerem o dziecko. Dziś mam 40 dzien cyklu, miesiączki brak. Wczoraj wieczorem zrobiłam test Quick Vue- wyszły dwie kreseczki,ale ta druga dość słabo widoczna. Powtórzyłam test dziś rano - taka sama sytuacja. Zaczynam się zastanawiać, czy jestem w ciązy:) Piersi mam bardzo nabrzmiałem, sutki otoczone białą obwódką, ktorej wcześniej nie miałam. Jednak jest coś, co uprzykrza moje myśli. Chodzi o to, że dwa tygodni...
  • Witam ;) niedawno pisałam tu na temat ewentualnej ciąży podczas brania lekarstw i chyba miałam przeczucie bo dziś miałam termin @ i zrobiłam test ciążowy (zakupiony na all. za grosze jedyny jak znalazłam z czułością 10UML bo w aptekach 20-25 UML) i zobaczyłam 2 kreski :)) jestem szczęśliwa ale jednocześnie boję się czy aby na pewno jestem w ciąży? Czy jest możliwość, że test jest fałszywy to jest blaadziuchna kreska ale jest jednak fakt, iż to test taki a nie inny nie mam pewności ale @ nie m...
  • witam, mam problem. Mam 18 lat i okres mi się spóźnia już dziesiąty dzień. miesiączkuję już od 6 lat, nigdy nie miałam takiej sytuacji że się spóźniał. Ostatnią miesiączkę miałam 6 sierpnia, a mój cykl trwa 26-27 dni. Strasznie się poschizowałam, o niczym innym nie myślę, tylko o upragnionym okresie. Ciąże raczej wykluczam..chociaż nigdy nie wiadomo. Ale zawsze się zabezpieczaliśmy gumką, w dodatku nie mam żadnych objawów ciąży typu wymioty, nie nie. Nic z tych rzeczy. Jedyne co mogę dodać, t...
  • Witam! Całą ciążę chodziłam do lekarza z NFZ, nie należę do osób przewrażliwionych, więc jego prowadzenie ciąży bardzo mi odpowiadało (morfologia co drugą wizytę, 3 usg w ciągu całej ciąży itp). Jednak teraz kończę 36 tc i nie miałam (już raczej nie będę miała) badania na obciążenie glukozą. Czy ten test jest niezbędny? Czy zawsze się go robi, czy też niektóre dziewczyny nie miały?
  • czy uwazacie ze jest duze prawdopodobienstwo aby 2 testy robione z porannego moczu,w roznym odstepie czasowym sie mylily?Pierwszy test zrobiony w dniu spodziewanej miesiaczki-negatywny,drugi w 35 dc (czyli 6 dni po spodziewanej miesiaczce)-negatywny....czy w takim przypadku mozna jeszcze liczyc ze jest cos nie tak i jednak istnieje ciaza?(objawy dosyc dziwne,rozpierajacy bol podbrzusza,powiekszone i bolace piersi,okropna nerwowosc)
  • Wiem, że w II trymestrze, ale kiedy? Jutro mam USG, jestem na pocz. 13 tc. nie wiem, czy teraz robić PAPPa, czy może już ten potrójny??? Wyjaśnijcie, proszę.
  • Witam!! Właśnie zrobiłam test i ledwie wprowadziłam na niego krople moczu pojawiły się dwie kreseczki;)czy to normalne, że one są widoczne odrazu?? pozdrawiam
  • poszukuje bardzo usilnie i nie mogę nigdzie znaleźć test do wycieku wód płodowych ( wkładki ) firmy AL sense Kit lub Bobo safe lub jakieś inne jesli są, będę wdzięczna za namiary gdzie mogę dostać taki zestaw testowy. z góry dziękuję,
  • Witam, mam pytanie odnośnie testu ciążowego. Od jakiegoś czasu staramy się z narzeczonym o dziecko.Dziś zrobiłam test który wykazał ciąże ale pierwszy pasek na teście jest bledszy jest widoczny ale dużo słabszy.Powtórzyłam test(tej samej firmy) i wykazał to samo. Pierwszy test robiłam ok 12 a drugi 14 godziny.Proszę o radę czy faktycznie jestem w ciąży?
  • Witam, wczoraj zrobiłam test ciążowy, a raczej 3 testy ciążowe i wszystkie wyszły pozytywne. Czy pozytywny wynik ciąży może być przyczyną np. infekcji, lub bakterii i dlatego wyszedł pozytywnie?
  • Kiedy hcg

(5)
    Witam forumowiczki proszę o podpowiedź kiedy najlepiej zrobić test z krwi? Tzn. ile dni od dnia planowanej @. Miałam mieć dwa dni temu a wszystkie objawy z bólami włącznie mam ale @ nie widać. Test wyszedł negatywny ale mam nadzieję ze może za wcześnie był zrobiony. W pierwszej ciąży tez miałam bóle miesiączkowe przy jej braku. wtedy bete zrobiłam późno bo w ogóle sie nie spodziewałam:) Dzięki za odpowiedź
  • 2 dni przed terminiem miesiączki z porannego moczu po ok 5 minutach wyszło coś jakby cień drugiej kreski. Nie wiem czy mam zwidy czy to jakaś kreska kontrukcyjna tego testu. Była ledwie widoczna i nie wiem czy jest coś czy nie. Miał ktoś podobnie, jakie były wyniki w późniejszym terminie.
  • Nie wiem co mysleć..... Nie chciałabym być z nów w ciąży bo mam troje dzieci (dwójka starszych to w sumie już nastolatki i maleństwo 10 m-cy). Okres spóźniał mi się już 5 dzień, więc zrobiłam test ciążowy. Najpierw myślałam że jest negatywny, ale po dokładnym przypatrzeniu się zobaczyłam bladą kreseczkę drugą.. Na test patrzałam nie więcej niż po 3-4 minutach. Okresu nadal nie mam, objawów ciąży takich naprawdę typowych też nie ( z ostatniej ciąży miałam straszne mdłości, osłabienia porann...
  • Staralismy sie o dziecko 12 lutego, ponad tydzien pozniej zrobilam test moczu w laboratorium i po kilku godzinach wyszedl wynik pozytywny.Powiedziano mi, ze testy laboratoryjne pokazuja wynik wlasnie po kilku godzinach. Dzisiaj zrobilam jednak dodatkowo badanie krwi i wynik jest negatywny. Wiem, ze najlepiej isc do lekarza, to bylaby moja druga ciąża. Czy mozliwe jest jednak, zeby test krwi w ok 12 dni po zaplodnieniu się mylił i jednak jestem w ciąży? Zazwyczaj testy krwi sa do...
  • hej mamuśki powiedzcie proszę co sądzicie w pierwszej ciąży wynik po obciążeniu glukozą 50g - 158 mg/dl (przed 90 mg/dl) - pani doktor do której wtedy chodziłam stwierdziła że wszystko OK :) fakt - córcia ważyła prawie 5 kg... czy zadziałały geny (mąż też urodził się kolosem), czy cukier - nie dowiem teraz.... jestem w drugiej ciąży, chodzę do innego lekarza; wynik po obciążeniu glukozą 50g - 150mg/dl (przed 77mg/dl) ; p. doktor natychmiast zlecił obciążenie 75g glukozą - wyniki: pr...
  • Witam. Jestem w 37 t. ciąży bez powikłań. Mój synek jest dość spory, w 34 waga 3300, wymiary odpowiadające 38tc, dziś byłam na ponownej wizycie, waga 4300.Czuję, że synek duży, brzuszek ogromny, ja generalnie nie"utyta" .Genetykę syn ma po tacie który ma 201 cm , ja 170 cm, więc do małych nie należymy:-) .Wg om terin na 16 luty, oczywiście wg.wymiarów początek lutego. Dziś lekarz powiedział, że za tydzień w 38 skontrolujemy wagę przez USG, i zobaczymy jak to wygląda, jeśli przybi...

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.