testy

testy

(2607 wyników)
  • czy uwazacie ze jest duze prawdopodobienstwo aby 2 testy robione z porannego moczu,w roznym odstepie czasowym sie mylily?Pierwszy test zrobiony w dniu spodziewanej miesiaczki-negatywny,drugi w 35 dc (czyli 6 dni po spodziewanej miesiaczce)-negatywny....czy w takim przypadku mozna jeszcze liczyc ze jest cos nie tak i jednak istnieje ciaza?(objawy dosyc dziwne,rozpierajacy bol podbrzusza,powiekszone i bolace piersi,okropna nerwowosc)
  • Dziewczyny, jestem taka podekscytowana! Od dłuższego czasu staramy się z moim partnerem o dziecko. Dziś mam 40 dzien cyklu, miesiączki brak. Wczoraj wieczorem zrobiłam test Quick Vue- wyszły dwie kreseczki,ale ta druga dość słabo widoczna. Powtórzyłam test dziś rano - taka sama sytuacja. Zaczynam się zastanawiać, czy jestem w ciązy:) Piersi mam bardzo nabrzmiałem, sutki otoczone białą obwódką, ktorej wcześniej nie miałam. Jednak jest coś, co uprzykrza moje myśli. Chodzi o to, że dwa tygodni...
  • witam, zróbcie go koniecznie, więcej informacji z któregoś z portali po wy-gooooglowaniu: >paciorkowiec w ciąży,, pozdrawiam, p.
  • Witam!! Właśnie zrobiłam test i ledwie wprowadziłam na niego krople moczu pojawiły się dwie kreseczki;)czy to normalne, że one są widoczne odrazu?? pozdrawiam
  • Wiem, że w II trymestrze, ale kiedy? Jutro mam USG, jestem na pocz. 13 tc. nie wiem, czy teraz robić PAPPa, czy może już ten potrójny??? Wyjaśnijcie, proszę.
  • poszukuje bardzo usilnie i nie mogę nigdzie znaleźć test do wycieku wód płodowych ( wkładki ) firmy AL sense Kit lub Bobo safe lub jakieś inne jesli są, będę wdzięczna za namiary gdzie mogę dostać taki zestaw testowy. z góry dziękuję,
  • Witam, wczoraj zrobiłam test ciążowy, a raczej 3 testy ciążowe i wszystkie wyszły pozytywne. Czy pozytywny wynik ciąży może być przyczyną np. infekcji, lub bakterii i dlatego wyszedł pozytywnie?
  • Od początku... Ostatni okres 10.10 Owulacja między 26.10 a 29.10 (potwierdzona monitoringiem) Cykle 30 dni Na teście z 11.11 widziałam cień cienia, ale mąż nie i stwierdził, że to tylko moja wyobraźnia. Stwierdziłam, że nie będę się więcej stresować testami sikanymi, bo może rzeczywiście już mi na wzrok pada. Poszłam rano na bete. Pani w laboratorium poinformowała, że wynik może być już dzisiaj tylko telefonicznie. No i przez telefon dostałam informacje, że ciąży brak, bo wynik tylko 9,09...
  • Witam, mam pytanie odnośnie testu ciążowego. Od jakiegoś czasu staramy się z narzeczonym o dziecko.Dziś zrobiłam test który wykazał ciąże ale pierwszy pasek na teście jest bledszy jest widoczny ale dużo słabszy.Powtórzyłam test(tej samej firmy) i wykazał to samo. Pierwszy test robiłam ok 12 a drugi 14 godziny.Proszę o radę czy faktycznie jestem w ciąży?
  • Witam, 2 dni temu bylam u lekarza, okazalo sie ze mam torbiela na jajniku o wielkosci 3,5cm, spoznia mi sie okres, przy czym "staralam" sie z chlopakiem o dziecko, wdl obliczen dni plodnych wyszlo na to ze owulacje mialam 31 marca i zrobilismy to bez zabezpieczenia, gdy bylam u lekarza powiedzial ze to za wczesnie na badanie ciazowe. Przeczytalam na kilku stronach ze przy wczesnej ciazy wystepuja takie cysty w wielkosci 2-4 cm. Mam pytanie czy to jest pewne ze jestem w ciazy?
  • 2 dni przed terminiem miesiączki z porannego moczu po ok 5 minutach wyszło coś jakby cień drugiej kreski. Nie wiem czy mam zwidy czy to jakaś kreska kontrukcyjna tego testu. Była ledwie widoczna i nie wiem czy jest coś czy nie. Miał ktoś podobnie, jakie były wyniki w późniejszym terminie.
  • Staralismy sie o dziecko 12 lutego, ponad tydzien pozniej zrobilam test moczu w laboratorium i po kilku godzinach wyszedl wynik pozytywny.Powiedziano mi, ze testy laboratoryjne pokazuja wynik wlasnie po kilku godzinach. Dzisiaj zrobilam jednak dodatkowo badanie krwi i wynik jest negatywny. Wiem, ze najlepiej isc do lekarza, to bylaby moja druga ciąża. Czy mozliwe jest jednak, zeby test krwi w ok 12 dni po zaplodnieniu się mylił i jednak jestem w ciąży? Zazwyczaj testy krwi sa do...
  • Witam. Jestem w 37 t. ciąży bez powikłań. Mój synek jest dość spory, w 34 waga 3300, wymiary odpowiadające 38tc, dziś byłam na ponownej wizycie, waga 4300.Czuję, że synek duży, brzuszek ogromny, ja generalnie nie"utyta" .Genetykę syn ma po tacie który ma 201 cm , ja 170 cm, więc do małych nie należymy:-) .Wg om terin na 16 luty, oczywiście wg.wymiarów początek lutego. Dziś lekarz powiedział, że za tydzień w 38 skontrolujemy wagę przez USG, i zobaczymy jak to wygląda, jeśli przybi...
  • objawy

(8)
    hej , mam pytanie czy mozna ktoras z was miala tak ze bolal ja brzuch jak na miesiaczke a okazalo sie ze jest w ciazy? pozdrawiam
  • Witam. Mam pytanie, moze dla niektorych glupie ale dla mnie wazne jest poznac odpowiedz. A mianowicie, czy testy ciążowe sa wiarygodne w potencjalnej kilkumiesiecznej ciazy, np 4-5 miesiecy? Chodzi mi o to, czy poziom hcg nie jest za wysoki lub za niski, zeby zmienic wynik testu? Wykrywaja testy pieciomiesieczna ciaze??
  • hej , chcialam zapytac jakie byly wasze pierwsze objawy ciazy i jak szybko sie pojawily? ja powinnam na dniach dostac miesiaczki , niestety przebywa to bezobjawowo. piersi mnie nie bola sa tylko wrazliwe i troche wieksze.. brak tradziku... brak skurczy brzucha ktore zawsze pojawialy sie pare dni przed mam apetyt siusiam dosyc czesto . wiem ze moze byc tak ze dostane miesiaczke pozniej a na objawy moze jest jeszcze czas. od stosunku minelo 8 dni chce zrobic jutro test.trzymajcie kciuki ...
  • Witam, bardzo propsze o poradę... Czy test ciążowy może być wadliwy? Wczoraj rano zrobiłam test Pink Test i wyszedł pozytywny - dwie kreseczki jak nic. Potem robiłam jeszcze inne testy wychodziły negatywne ( po około 30 min pojawiała się druga kreska, ale ponoć na to nie zwraca się uwagi), dziś rano robiłam test jeszcze raz znow negatywny. Czy jestem w ciąży, czy nie? Któraś z was miała podobne "przeboje" z testami? Dodam że 3 miesiące temu urodziłam córeczkę i ta ciąża nie ko...
  • szukalam w necie na ten temat odpowiedzi, ale bez skutku wiadomo, ze mozna zrobic na poczatku ciazy, ale czy na przyklad w 4, 6, 9 miesiacu tez wyjdzie pozytywny? ten hormon hcg jest przez cala ciaze?
  • hej mamuśki powiedzcie proszę co sądzicie w pierwszej ciąży wynik po obciążeniu glukozą 50g - 158 mg/dl (przed 90 mg/dl) - pani doktor do której wtedy chodziłam stwierdziła że wszystko OK :) fakt - córcia ważyła prawie 5 kg... czy zadziałały geny (mąż też urodził się kolosem), czy cukier - nie dowiem teraz.... jestem w drugiej ciąży, chodzę do innego lekarza; wynik po obciążeniu glukozą 50g - 150mg/dl (przed 77mg/dl) ; p. doktor natychmiast zlecił obciążenie 75g glukozą - wyniki: pr...
  • ogarnął mnie dziś wielki lęk - mężuś w pracy, nie mam z kim się podzielić myślami. Moja sytuacja przedstawia się następująco: Mam dwójkę dzieci 4 i 5 lat. Jakiś czas temu postanowiliśmy z mężem powiększyć naszą rodzinkę. Pod koniec zeszłego roku udało mi się zajść w ciąże. Niestety w styczniu poroniłam. Teraz chyba znów jestem w ciąży - chyba bo nawet nie mam odwagi zrobić testu. Ale ostatnią miesiączkę miałam 29 lipca, mam wiele objawów, które towarzyszyły poprzednim moim ciążą. Na poniedzia...

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.