tlen

(3 wyniki)
  • Jakis czas temu oglądalam program Kochaj mnie i tam rodziła jedna z bohaterek programu.Miała włożone w dziurki nosa rurki z tlenem.Weszłam przed chwila na inne forum i tam pisze dziewczyna,ze tez rodziła z tlenem.Ja jak rodziłam to mi nikt nie zaproponował.Czy może któraś z was mi to przyblizyc,bo jestem ciekawa o co chodzi?
  • Chciałam zapytać czy decydując się na soczewki mogę mieć pewność, że z moimi oczami będzie wszytsko ok? chodzi mi o dotlenienie oka - w końcu soczewka przylega do oka..i czy w związku z tym nie ma ryzyka wystąpienia np. suchości w oku?
  • Mam pytanie do użytkowników tych soczewek: czy one podobnie jak comforty dopasowują się do oka? Wcześniej nosiłam johnsony ale niestety już ich nie toleruję, potem soflens comfort i są ok, tylko na początku zanim "dopasują się" do oka mam lekki dyskomfor, a z tego co wiem to soflens 66 mają dwie krzywizny no i nieco lepsze parametry (przepuszczalność tlenu jest lepsza). Próbowałam acevue advance ale to całkowita porażka! Proszę o radę.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się