Forum Zdrowie Borelioza
ZMIEŃ
      tlen

tlen

(6 wyników)
    • Zapraszam chetnych do dyskusji na temat boreliozy i nie tylko na tlen-czaty-zdrowie i dobre samopoczucie pokój Borelioza. na poczatku pewnie nie będzie nas za dużo, ale mam nadzieję, ze to się rozkręci, więc jak wejdziecie do pokoju to nie uciekajcie od razu zobaczywszy ilość obecnych w pokoju.-- pozdrawiam ita
    • Czytałam u iiany o leczeniu tlenem.Arturze,czy coś wiesz na temet tlenu stabilizowanego (w kropelkach).Czy branie go też mogłoby osłabić borelkę?
    • czy na naszym forum coś takiego było? piszą iż tlen wyraźnie osłabia krętki www.hbo-freiburg.de/patienten/borreliose.html Chronische Borreliose/Lyme-Arthritis Zur experimentellen Behandlung mit hyperbarem Sauerstoff (HBO) Schon im Jahr 1998 stellte WP Fife, Texas, eine positive Beeinflussung chronischer Lyme-Arthritis-Erkrankungen durch die hyperbare Sauerstofftherapie fest. In der folgenden Zeit versuchte das Druckkammerzentrum Freiburg in mehreren Anläufen, diese Wirku...
    • Dzisiaj byla obszerna audycja w I programie PR na temat sepsy. sluchaliscie? ja troche sluchalem. wypowiadali sie specjalisci - profesorowie chorob zakaznych. slyszalem tez wypowiedz jednej osoby, ktora wyszla z sepsy. Facet mowil, ze po tym jak go lekarze w miare wyciagneli z tego to kontynuowal branie antybiotykow jeszcze przez 1,5 roku. Czyli jak widac ludzie biora dlugotrwale antybiotyki. (ciekaw jestem czy trzymal diete bezcukrowa)
    • www.hbo-freiburg.de/patienten/borreliose.html pod tym linkiem jest opisana nowa proba leczenia boreliozy, przy pomocy tlenu. Nie wiem czy jest wersja polska, mam tylko niemiecka, jak cos sluze tlumaczeniem:)
    • Film pod tytułem "Open Eye Pictures:Under Our Skin- The Untold Story of Lyme Disease" czyli "Pod powierzchnią Skóry- Nieopowiedziala Historia Boreliozy z Lyme" wersja oryginalna format quick time www.openeyepictures.com/underourskin/uos_film.html wersja windows media player spolszczona www.borelioza.tivi.pl/downloads/trailerWMVpl80.wmv - wersja z moimi polskimi napisami

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się