Z pasją o podróżach, wycieczkach i wyjazdach

trasa

trasa

(189 wyników)
  • witam ! Mam pytanie dotyczące warunków jazdy do Splitu..? Czy ma Ktos doświadczenia w tej materii ? Czy bardzo jest uciążliwa , najbarzdiej interesuje mnie odcinek od Zagrzebia.. Czekam na opinie forumowiczów.. Może macie jakies sprawdzone kwatery.. Split , lub Trogir..? Pozdrawiam !
  • Wybieramy się w lipcu pierwszys raz do Chorwacji. Jedziemy ze Śląska ale z 4 letnią córką i dlatego zależy mi by odległość była jak najmniejsza a jednocześnie było pięknie i możliwie nie betonowe plaże - dziecko. Co polecacie i jakie to są odległości? Z tego co obliczyłem na map24 już od 900km można być w Chorwacji :)
  • witam ktoredy najlepiej jade z lodzi na chorwacje wyspa ciovo okrug gornji dzieki za wskazowki
  • do hepik1

(8)
    maps.google.pl/maps? f=d&source=s_d&saddr=Droga+bez+nazwy&daddr=Trasa+437+to:Trasa+3+to:Tr asa+3+to:Ptujska+cesta+to:Mariborska+Cesta+to:Trasa+9/E59+to:A2/E59&h l=pl&geocode=Fdy1yAIdeqruAA;FTcmxwIdlTTvAA;FbfDxgIdjfPvAA;FTyKxgIdPqr wAA;FWKYxgIdkp7xAA;FcZAxAIdgurxAA;Ffo0xAIdeqLxAA;FeD2wQIdOC_yAA&mra=m r&mrcr=0&via=1,2,3,4,5,6&dirflg=t&sll=58.193871,27.114258&sspn=15.704 794,39.418945&ie=UTF8&z=10>
  • Witam wszytskich wybieramy sie po raz pierwszy do Makarskiej autem w sumie jedzie nasz 6 osob i mam pytanie czy warto jechac w ciemno czy na pewno znajdziemy noclegi dodam iz jedziemy na 2 tyg i jaka trasa najlepjej jechac z Wrocławia moze powielem watek ale bardzo prosze o odpowiedz i wskazowki moze ktos z was ma namiary na tanie niclegi w makarskiej pozdrawiam
  • Witam wybieramy się we wtorek na 3 tygodnie do Chorwacji- jedziemy z Wrocławia z 2 letnia córcią- generalnie nie mamy sprecyzowanej trasy, nigdzie nam się nie spieszy- byłabym bardzo wdzięczna gdybyście poradzili mi jak najlepiej dojechac ( nie koniecznie najszybciej) co warto zobaczyć, gdzie się zatrzymać na nocleg( może macie jakies sprawdzone miejsca) Na miejscu chcielibyśmy trochę pojeździc i znaleźć jakieś spokojne, może trochę dzikie miejsce w którym wieje( mąż chce popływ...
  • Jedziemy w tym roku po raz pierwszy do Chorwacji.Wyjeżdzamy z Torunia , punkt docelowy Orebic. 2 rodziny, małe dzieci. Moglibyście nam pomóc rozsądnie zaplanować trasę? Za ewentualne namiary na noclegi po drodze też będę wdzięczna.
  • WITAM SERDECZNIE!!! W PIĄTEK WIECZOREM WYJEZDZAMY DO CHORWACJI NA 7-8 NOCLEGÓW NA WYSPE KRK, MAM PYTANKO JAKĄ POLECACIE TRASE Z KATOWIC(W MIARE SZCZEGÓŁOWO)NA MIEJSCE?, A TAKŻE CZY KTOŚ JEST W STANIE POLECIĆ JAKIEŚ FAJNE MIEJSCE NA SAMEJ WYSPIE KRK?? JEDZIEMY POD NAMIOT Z DZIEWCZYNĄ....Z GÓRY DZIEKI ZA POMOC !!!! P*O*Z*D*R*A*W*I*A*M
  • Wczoraj wróciłam. Byłam 2 tyg w Czarnogórze i tydzień w Chorwacji. Czarnogóra przepiękna, ale nie aż tak, jak niektórzy opisują. Przede wszystkim zbyt tłoczno. Ale wiadomo, że to małe państwo. Baaardzo brudno! Ceny takie jak w Polsce, choć zdarzało się, że niektóre rzeczy nieco droższe. Bardzo mili ludzie. Byłam nad jeziorem Szkoderskim, nad Boką Kotorską i odwiedziłam większość miast. Z miejscowości poleciłabym Sv.Stefan i Sutomore. W żadnym wypadku jakieś większe miejscowości typu Ul...
  • Mamy zaplanowane wakacje w Chorwacji od 24 sierpnia, lecimy do Splitu. 9 września mamy samolot z Dubrownika. Czy możecie nam doradzić jak najlepiej przebyć tą trasę? Będziemy w Chorwacji pierwszy raz, jedziemy z małym dzieckiem. Może są jakieś połączenia autokarowe a może coś połączonego ze zwiedzaniem? Za wszelkie sugestie będę bardzo wdzięczna.
  • Witam. Pomijając sprawę kosztów czy wykupuąc winietkę zyskam czasowo na przejeździe? Jeśli tak to ile? Po prostu chciałbym przeliczyć byc może warto zapłacić za winietkę 30 euro a zyskac na czasie np. 1 godzinę w jedną stronę.
  • Proszę o informację którą trasą lepiej jechać do Zadaru? Czy przez Ljubljane - Rijeke i dalej trasą adriatycką , czy przez Maribor - Zagrzeb - Karlovac- Plitwickie Jeziora.
  • Wybieram się w sobotę ze Śląska do Chorwacji następującą trasą:Cieszyn-Cadca-Żilina-Bratysława-Gyor-Szekesfehervar- i dalej autostradką do Zagrzebia co myślicie o tej trasie może ktoś ja przetestował pozdrawiam
  • Wybieram się z Podkarpacia do Dalmacji. Po mapie najlepiej wygląda trasa przez Słowację i Węgry: Barwinek, Kosyce, Budapeszt nad Balatonem > Chorwacja)). Jechał ktoś tą trasą? Chodzi mi o drogi na Słowacji i Węgrzech. Jak się jedzie: czy jest duży ruch i jakie są drogi?
  • Jesli ktos jest w stanie podpowiedziec mi ktoredy jest najszybciej ewentualnie najkrocej pokonac trase Warszawa - Zagrzeb bede wdzieczny.
  • Bardzo proszę o radę,jak pokonać tą trasę własnym samochodem(jeden kierowca),gdzie radzicie przenocować(dzieciaki,bez namiotu,tanio)
  • wyjeżdżamy z Zakopanego na Dalmację.Chcemy jechać przez Słowację(najbliższa granica)i ominąć trasę wzdłuż Balatonu kierując się na Austrię i Słowenię czy to dobry pomysł,a może lepiej przez Węgry ?
  • Czy ktoś może ostatnio jechał tą trasą ? Jaki jest tam przejazd. Jaki stan drogi, czy są roboty drogowe?
  • Ile czasu trzeba liczyc na przejazd z Jezior Plitvickich w region Makarskiej? Zalezy mi na w miare dokladnym czasie poniewaz chcemy po zwiedzeniu jezior jak najwczesniej znalezc sie na riwierze zeby szukac noclegu (nie bedzie to wekend tylko czwartek albo piatek)
  • Jadę w lipcu do Czarnogóry.Moja trasa to najprawdopodobnie Słowacja,Węgry,kawalek Chorwacji,Bośnia i Hercegowina no i Czarnogóra.Planujemy nocleg w BiH czy ktoś ma może namiary na jakiś motel,pensjonat itp?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.