Z pasją o podróżach, wycieczkach i wyjazdach

trasa

trasa

(189 wyników)
  • Witam!! Wybieram się w II połowie sierpnia z Poznania do Orebić. Prosze o radę którą drogą powinniśmy jechać . Wiele się naczytałam o drodze przez Austrię i przez Wegry.Wiele osób doradza drogę przez Węgry . Czy ruszając z Poznania to dobry pomysł ? Ile to będzie km przez Węgry a ile przez Austrię ? Kiedy najlepiej wyjechać aby ominąć korki?
  • Witam, Czy ktos z Was ostatnio jechał samochodem do Cro, mam pytanko, jak aktualnie wygląda sprawa autostrady biegnacej w kierunku Dubrownika. Wybieram się z koncem kwietnia do Zadaru i nie wiem czy jechac przez Plitwickie, czy autostradą wzdłuz wybrzeża, jeżeli luż jest oddana. Pzdr i z góry dzięki. Krz.
  • Bardzo prosze wszystkich o pomoc, mam do wyboru dwie trasy-jedną przez Czechy, Austrię(Brno, Wiedeń...), a druga przez Słowację, Węgry (Bratysława, Szombathely...) do miejscowości Pakostane-między Splitem i Zagrzebiem. Którą trasę wybrać? Którędy przejadę szybciej? Chciałabym być w Chorwacji w sobote rano, więc będę wyjeżdżać pewnie w piatek po południu (z miejscowości Sieradz-niedaleko Łodzi) Gdzie są lepsze drogi i mniejszy ruch? Którędy lepiej???
  • Wyjeżdzam do Chorwacji z Poznania w piątek i chciałbym ominąć Wiedeń. Upatrzyłem sobie na mapie trasę Jakuszyce - Praga - Bańska Bystrzyca - Linz - Graz. Czy ktoś jechał tą trasą? Czy to dobry pomysł? Wiem, że w Austrii muszę wykupić winietę, a czy są jeszcze jakieś płatne odcinki np. tunele? Prosę o podpowiedź i ewentualne sugestie. Z góry dziękuję
  • Z Dubrownika przez Sarajevo, Osijek i Budapeszt do Krakowa - czy ktoś zna tą trasę (interesuje mnie głównie jak się jedzie przez Bośnię). Planuję w 1 dzień dojechać z Dubrovnika do Budapesztu, aby następny dzień poświęcić na zwiedzanie Budapesztu i powrót do Krakowa. Proszę o opinie kogoś, kto jechał tą trasą.
  • Czy macie jakies doswiadczenie z tą trasą ? Czy jest duzo dłuższa niż przez Maribor i Lublianę ? Czy sa i jakie opłaty za przejazd przez Włochy (Tarvisio - Udine - Triest) ???
  • Czy ktos jechał z KRAKOWA na CHORWACJE przez SLOWACJE I WEGRY? mijscowosc docelowa VODICE. czy jest lepsza trasa a jak tak to jaka/bede wdzieczny za odpowiedz
  • Witam, wybieram się 09.09 do Chorwacji na Płw. Peljesac z Łodzi. Czy ktoś może pokonywał trasę przez Czechy, Austrię, Słowenię dieslem?? Jaki był całkowity koszt przejazdu? Interesują mnie również kwestie czasowe przelotów - na ile dni zaplanować podróż dla 2 kierowców, którzy niekoniecznie lubią jeździć nocą. Czy ktoś ma może namiary na miejsca noclegowe po drodze?? Na półwysep chcemy dotrzeć 11.09 wieczorem. Dzięki i pozdrawiam Ania
  • Witam. Będę jechał do Chorwacji z Warszawy tradycyjną, sprawdzoną trasą przez m.in. Brno. Znalazłem na mapie dwie możliwe drogi gdzie można przekroczyć granicę z Czesko-Austriacką tj Mikulov i Znojmo. Trasa przez Znojmo wydaje się być o nieduże kilkadziesiąt km dłuższa może jednak warto nieco nadłożyć drogi. Przez Znojmo jeździ bardzo dużo autokarowych wycieczek. Być może będę musiał szukać noclegu. Jeżeli ktoś jechał obydwoma trasami i może porównać bardzo proszę o radę.Pozdrawiam
  • Witam trasa Warszawa-Split Czy dobrze liczę koszty winiet i autostrad: Czechy: winieta 330 koron na miesiąc Austria: winieta 22,20 eur na dwa miesiące Słowenia: winieta 35 eur półroczna Chorwacja: Zagrzeb – Split (A1) 157 kun ??? Dzięki za porady
  • Mam nadzieję, że link będzie działał. Jeśli nie to trzebas skopiować wszystko i wrzucić do adresu w przeglądarce... :) www.viamichelin.com/viamichelin/gbr/dyn/controller/ItiWGPerformPage?E_wg=210506213lS12J406212174146990495ITIWG9d11133gbr0091117c101h10111b10141104 1743000bV2Fyc3phd2E000010091141z6i100131e1011181011110417520008dHJvZ2ly0000100 911421hi100130131g10111a101311041743000aWndhcmRvbg000010091144314100131510110z 100s110417410008Q3Nvcm5h000011000121h10111b101411041752000bVmFyYX...
  • z Trójmiasta?? Pytania moze nie az tak dziwne (bo niby wszyscy jada przez cieszyn itd), ale mnie to naprawde zastanawia, czy nie bylo by wygodniej-bo w koncu przez cale Niemcy i reszte smigamy autostradami, a w Polsce to aby do Kolbaskowa..jakies niecale 300km... Odleglosc ~1650km...(do Malinskiej) Pytanie - czy ktos to testowal? :) Nigdy nie bylem w CRO i jestem na etapie planowania..wiadomo-milion opcji :) Pozdrawiam serdecznie gREG
  • wybieram sie do chorwacji samochodem. chcialabym sie dowiedziec jaka droga jest najlepsza. jade w okolice zadaru. prosze podac ile jest tam mniej wiecej kilometrow.
  • Wybieramy się w przyszłym roku do Cro, ale zależy nam na dojechaniu do Makarskiej w jedną noc.Więc mam pytanie jak daleko można dojechać nowo wybudowaną autostradą? Mieszkamy 25 km od Czeskiej granicy
  • Witajci, czy ktoś z Was jedzie do CRO w terminie 30.07, dajcie znac jaka trasę wybraliście ?
  • spotykam sie z opiniami o niebezpiecznosci tej trasy. czesto okazuje sie, ze sa to "Strachy na lachy". czy ktos podrozujacy tedy w 2003 roku lub w tym moglby rozwiac te strachy i napisac, ze to normalna droga, jak kazda inna. Z Krakowa do Dubrovnika to najprostsza (i piekna) trasa.
  • Witam, jedziemy z Katowic do Drasnice koło Podgory 30 lipca, na noc żeby ominąć korki w Wiedniu. Może macie jakieś przydatne informacje odnośnie trasy, my jedziemy pierwszy raz do Chorwacji.
  • próbowal ktos omijac wieden w drodze do chorwacji? ktoredy najlepiej? jade w czasie trwania euro tj.22 czerwca
  • Prosze o opinie jezdzacych w tamte okolice. Raz jechalem przez Czechy i Wieden i chyba Lubljane i bardzo źle wspominam tą jazde, wrecz tragicznie. Zaznaczam, ze jechalem i bede teraz jechal (jesli sie zdecyduje) z Poznania. I tak sobie mysle, ze z mapy to wynika, ze jadac autostradami wzdluz wschodniej niemieckiej granicy do Monachium, a potem przebijajajac sie austriackimi autosttradami (i tunelami) przez Alpy, dalej chyba kawalek przez Wlochy moglbym dotrzec duzo latwiej na Istr...

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.