truskawkowy

truskawkowy

(4 wyniki)
  • Witam, mam prośbę do mam których dzieciaczki też mają takie znamię. Nasz pediatra powiedział żebyśmy pokazali naszą dwuletnią córcię kontrolnie chirurgowi naczyniowemu. NIedługo zamierzamy umówić się na wizytę. MOże jest coś na co powinnam zwrócić uwagę albo coś o co powinnam zapytać lekarza? Moja mała ma to znamię za uszkiem, więc nie stanowi defektu kosmetycznego. Ma rozmiar ok 0,5 cm. Urosło do tych rozmiarów przez pół roku i od tamtej pory już nie rośnie. Pozdrawiam
  • Córcia gorączkowała, poszliśmy do lekarza... angina ropna. Lekarka polecała zastrzyki, jednak wolałam antybiotyk, bo córka niedawno miała zastrzyki na bakterie w moczu. Mimo że zawiesina ma słodki, truskawkowy smak, córka nie zawsze chce wypić ja normalnie z łyżeczki. Czy mogę zawiesinę dolewać do picia? Czy nie będzie zbyt rozcieńczona? Czasami to tylko tak można wlać lekarstwo w córcię ;/
  • Kupiłam dziś (a właściwie mój mąż, bo ja bym kupiła coś innego) Laktoral w saszetkach osłonowe przy antybiotyku. jestem w szoku, ale zdzierstwo! Za 6 saszetek zapłaciłam ponad 10zł!! Dlaczego lekarze zapisuja taką drożyzne, jak są też dobre i tańsze (nawet o połowę) osłonowe leki np. Lakcid, i inn. Podejrzewam, że przyszedł do takiego jakis przedst. handlowy i jakimis prezentami go przekupił, żeby ten to zapisywał dzieciom bo to niby: truskawkowe!! A przecież Lakcid tez mogę rozpu...
  • witam,mam pytanie.Czy jak wasze maleństwa gorączkują to od razu pędzicie do przychodni czy macie może inne sposoby np. podajecie Paracetamol,czy coś innego.Dodam,ze moja mała (roczek) często gorączkuje własnie na ząbki i lekarz zalecił podawać wtedy Paracetamol,jak gorączka nie zejdzie to dopiero do lekarza.Jak to jest u was?Powiem,ze jest mi takie rozwiązanie na reke,gdyż nie chce mi sie stać w kolejce z marudzacym dzieckiem w przychodni tylko po to,by dowiedziec sie,ze mam poda...
« poprzednie następne »

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.