tui

(4 wyniki)
  • zrządzenie losu sprawiło, że nie moge pojechac na wykupioną w TUI wycieczkę do Chorwacji. szczegóły: wycieczka po 1 tyg. na północy/ 1 tydz. na południu - dojazd własny - więc można sobie zwiedzić caaała chorwację:) 7-14 czerwca - Supetar - Wyspa Brac - wille diana. Bez posiłków! 300 Euro (za studio za max 3 osob). 14-21 czerwca - Pula - ośrodek wypoczynkowy Punta Verduela - luksusowy i bardzo popularny piękny ośrodek z basenami itd - 253Euro (za kwatere - do 5 osob). ja pokryje...
  • Czy ktoś był z TUI w tym hotelu i może podzielić się wrażeniami?
  • właśnie na stronach TUI przeczytałem w poradniku dla wczasowicza wybierającego się do CRO, iż należy przechowywać rachunki z zakupów w sklepach i w restauracjach, albowiem możliwa jest ich kontrola po wyjściu ze sklepu czy restauracji, ich brak grozi obłożeniem karą dla konsumenta ? Czy to żart .... czy taka smutna rzeczywistość ?
  • Zarezerwowałam dla rodziny ap. Punta Verudela w Puli i bardzo proszę o opinię ludzi, którzy spędzali tam wakacje! Jadę pierwszy raz w czerwcu i chce przenocowć w Czechach za Czeskimi Budziejowicami może ktoś ma namiary na niedrogi pensjonat? Pozdrawiam Marysia

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com