tui

(60 wyników)
  • Zauważyłem, że w greckiej ofercie Tui pojawiła się nowa wyspa - Karpathos, przeloty z Enter. Ktoś był, widział, poleca, nie poleca, warto?
  • Byłbym wdzięczny za wszelkie informacje o miejscu od osób, które były w tym lub w poprzednim roku. Jak ktoś jest zainteresowany cichszym miejscem i spokojem to lepiej brać pokoje po drugiej stronie ulicy w aneksie czy na terenie głównym ale z dala od basenu? Gdzie lepsze pokoje, gdzie kwateruje TUI? Z góry dzięki za wszelkie info.
  • mam wykupiona wycieczke i zast sie nad kondycja biura.Tak duza Triada upadła.
  • Właśnie przypadkiem dowiedziałam się że od 1 czerwca wyloty na Zakhyntos z Warszawy będą odbywały się z międzylądowaniem w Araxos. Ja wylatuję w sierpniu i na ten moment lot jest z międzylądowaniem. Jestem niezadowolona ponieważ lot z Warszawy do Zakhyntos będzie trwał 5 godzin, a nie 2 godziny.
  • Czy ktoś był w tym hotelu? Czekam na opinie.
  • Robi się chyba nieciekawie. Wycofywane oferty hoteli, zamiany na inne gorszej jakości . Po wpłacie całej kwoty okazuje się, że ta oferta jest już nieaktualna. Turysta zażądał wyjaśnień, usłyszał, że nic się nie dzieje, po czym, gdy wpłacił resztę kwoty dostał informację z biura, że musi wybrać inny hotel.... A podobno TUI to najlepsze biuro w Polsce i jeden z niewielu pewniaków w Europie.
  • Jeśli macie rezerwację wykupioną w TUI - hotel SUNSHINE VACATION CLUB RHODES na Rodos, uważajcie, bo nie ma już tego hotelu w ofercie tego biura. Biuro czeka na moment, kiedy otrzyma od Was całą kwotę i potem zawiadomi Was, że nie ma w swojej ofercie już tego hotelu i zaproponują drugi hotel (JEDEN) o wiele tańszy, nie będą chcieli, tak jak z nami negocjować i na żadną propozycję z Waszej strony nie pójdą. Jeśli zrezygnujecie z ich usług, na zwrot pieniędzy będziecie czekać nawet do miesiąc...
  • Czy ktoś orientuje się co to za kombinacje TUI z wylotami w czerwcu na Kos z Katowic? Nagle dowiadujemy się że będzie lot łączony Katowice - Kraków w sumie czas dolotu od 20:15 - 1:30.Gdy rezerwowaliśmy gwarantowali nam bezpośredni lot Ktw - Kos. Jedziemy z małym dzieckiem, więc to ma znaczenie. Poza tym wcześniejsza godzina 4:10 rano zmienila sie na przylot o 1 w nocy następnego dnia :(, wiec cały dzien ALL do tyłu.
  • TUI zaczyna sezon nieładnie. Mieliśmy wykupiony pobyt w hotelu Sunshine Vacation Rhodes - w grudniu!!! Wydawało się, że nic nie zakłóci nam pół roku wcześniej wykupionego wypoczynku. Kiedy tylko wpłacona została cała kwota na wycieczkę, otrzymaliśmy informację, że biuro całkowicie zrezygnowało z tego hotelu i że nie ma go w swojej ofercie już na cały sezon. Tymczasem widnieje sobie hotelik spokojnie na ich stronie i oferuje nadal wypoczynek. W zamian zaoferowali hotel Alex Beach - o któr...
  • Mam już bilety na KOS z TUI - lot ENTERAIR.Rodzina lecąc tymi samymi liniami też z TUI miała w ksiażeczce biletowej kupony na jedzenie w samolocie w jedną stronę .W mojej książeczce takich kuponów nie ma pomimo że rezerwowałam wczasy w grudniu 2010 r. Lecę z dzieckiem i taka forma byłaby dla mnie wygodna i trochę czuję się rozczarowana postępowaniem Biura.Czy ktoś się może orientuje, czy TUI co do zasady dodaje te kupony?
  • Witam! Czy ktoś wybiera się do tego hotelu na początku lipca z biurem TUI? pROSZĘ PISZCIE
  • Witam, wybieram się na Kretę z dwóją dzieci w wieku przedszkolnym. Chciałabym polecieć z TUI. Proszę o pomoc w wyborze hotelu.
  • Kto ma doświadczenia z tymi biurami?Różnica w cenie 1000zł przy pobycie 2 tyg. opcja 2+1 (na korzyśc Grecosa oczywiście). W Grecosie mam pokój 3os,a nie 2os.+dostawka,jak w przypadku TUI. Na zdrowy rozum biorąc nie powinnam sie zastanawiac,ale może gdzieś jest pies pogrzebany...?
  • Mam pytanie do osób które wykupiły w TUI wakacje na wyspie KOS z wylotem z Warszawy w dniu 11.06 odnośnie zgodności godzin/pory wylotu podanych przy dokonywaniu rezerwacji w umowie z godzinami/porą wylotu podaną na voucherach. Kupowałam wakacje w grudniu i mając możliwość wyboru pór lotu (11.06. z Warszawy lecą na Kos dwa samoloty i dwa samoloty potem wracają do W-wy) wybrałam pierwszy samolot poranny - tak żeby być na wyspie przed południem a lot powrotny późniejszy tak żeby przedłużyć p...
  • byl ktos z Was ostatnio z tym biurem w Grecji i moglby sie podzielic swoia opinia na temat samego biura, organizacji, animacji.. czy Tui ma tylko tygodniowe pobyty w grecji? nie umie zanlezc na ich str.ofert dwutygodniowych..
  • Otóż sprawa sprowadza się do prostej sprawy - nie zabrał nas powrotny autobus na lotnisko.Z hotelu (Kreta)powracały poza nami (dwoje dorosłych i dziecko) tylko trzy inne osoby.Byliśmy w recepcji hotelowej o czasie - 7.50 mając widok na placyk przed hotelem.O 7.55 zza budynku wyjechał mały biały nieoznakowany busik.Paręnaście minut póżniej po naszym telefonie do rezydentki wiedzieliśmy już że to był NASZ transfer.Rezydentka poza przeprosinami odmówiła nam pomocy w zorganizowa...
  • Mieszkamy za granica. Pierwszy raz od bardzo dawna chcielismy poleciec na wakacje z Polski. Wybralismy Grecje i oferte TUI. Zona przez telefon dogadala z biurem (w Szczcinie) wszystkie szczegoly. Umowilsmy sie na podpisanie umowy i wplate pieniedzy na miesiac przed impreza (gdy zona bedzie w kraju). Dzis zona byla w biurze i uslyszala... ze wycieczka sprzedana. Nie bede klal w tym poscie na amatorstwo polskiego TUI i brak szacunku do klienta, bo nie ma co sobie nerwow tracic, ...
  • O której są wyloty na Kretę w niedziele ( z tui )?
  • Witam, W przyszłym roku pierwszy raz wybieramy się do Grecji(wcześniej tylko KOS, ale jako jeden dzień- rejs z Bodrum- no ale zwiedzony). Pomóżcie proszę wybrać hotel- najlepiej Kreta lub Rodos. Jednak bardziej skłaniałabym się ku tej pierwszej. Ewentualnie jakaś fajna wyspa gdzie można by cos zwiedzać, wybrac się skuterem po wyspie, popłynąć do Aten itp. No i jak w temacie, jak spisuje się TUI i Scan w tamtych rejonach. Dotychczas z nimi latałam do Turcji, Egiptu i było ok. ...
  • Kos z Tui

(7)
    Możecie polecić jakiś rodzinny, sprawdzony hotel z opcją All z oferty Tui.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com