tui

(5 wyników)
  • Koszmarnie nabici w butelkę - tak można streścić nasze wakacje które planowaliśmy od kilku tygodni, zarezerwowaliśmy ofertę, zapłaciliśmy... i cisza. Wyjazd 19 czerwca a Pani na infolinii pociesza że dokumenty dopiero będą wysłane na kilka dni przed i zdążą dojść na czas. Cóż, wierzymy na słowo. Po czym następnego dnia miła Pani z TUI dzwoni i odwołuje nasze wczasy na Ibizie - bez żadnego powodu, bez przepraszam, dowiaduję się że mamy jedyną propozycję nie do odrzucenia - inny hotel, termin w...
  • Witam i mam pytanie: Czy ktoś lecie w najbliższym czasie z TUI i czy otrzymał bilety ? My zawsze otrzymywaliśmy bilety jakieś dwa tygodnie przed wyjazdem, a obecnie zostało parę dni i biletów niema. W BP TUI sami niewiedzą czy wysłali albo twierdzą że dostarczyli. TUI odwołuje jakieś wycieczki, nie wysyła biletów . . . czyżby bankrutuje ? :-) Lecimy z Warszawy 21.06.2012 do Egiptu
  • Planuję wyjazdo do Tajlandii (wakacje życia) koszt zanosi się na ogromy z Tui dla dwóch osób na 15 dni to 17 tysięcy. Proszę o opinie czy warto z TUI przeżyć "Tajska Przygodę" za taką kasę, czy może z innym biurem na temat TRIADY tyle się naczytałam że głowa boli a wycieczka jest tańsza o prawie 6 tys.Będę wdzięczna za wszelkie opinie!
  • TUI

(14)
    Na razie moga powiedzieć że bardzo przejęli się moimi pytaniami na temat hotelu do którego miałam jechac i w terminie oddzwaniali, ściągali z zagranicy informacj o nim, oraz sa profesjonalni w obsłudze. Nigdy też nie spotkałam niezadowolonego ich klienta.
  • od kilku dni przegladam opinie o biurach podrozy i 90% to skargi i narzekania (z wyjatkiem tui moze) i sie zastanawiam czy wszyscy przesadzaja czy rzeczywiscie jest tak zle chcialabym sie wybrac do turcji lub tunezji na wakacje 2009 ale sama nie wiem czy sobie nie zorganizowac sama wakacji jak mam zaplaic w biurze i mieszkac z karaluchami..

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com