tui

(23 wyniki)
  • Czy ktoś się orientuje ile kosztują fakultety z TUI ? Bierzemy też pod uwagę wypożyczenie auta i zwiedzanie wyspy na własną rękę, ale chcieliśmy skorzystać z fakultetu na Lanzarote. Z góry dziękuje
  • Czy komuś TUI zmieniło ostatnio hotel lub odwołało imprezę? Czytałam że do Grecji jest to nagminne. Dzieje się tak po wpłacie całości kwoty
  • Czy ktoś leciał ostatnio do Luabay Costa Tequise? Chciałam zapytać o pokoje, bo ich standard jest tak różny, a z maila z hotelowej recepcji wynikają jedynie zdawkowe uprzejme zapewnienia, że zrobią wszystko, żebym była zadowolona. Podobno Tui sprzedaje pokój dwuosobowy łączony drzwiami z innym pokojem ( tak przeczytałam na Tripadvisor) - trochę mnie to zaniepokoiło.
  • Witam, czy orientujecie się o której godzinie TUI lata teraz na fuertę? Z warszawy i powrót do Warszawy.... zastanawiam się czy też stosują późną godzinę wylotu i wczesny powrót
  • Witam, Otrzymaliście juz może info od TUI odnośnie godzin wylotów w sezonie lato 2012. Interesuje mnie Fuerta. Jeżeli tak to podzielcie się :)
  • Czy ktoś korzystał z wycieczki fakultatywnej z Teneryfy na Gomerę z TUI / Scan H ? Jaki jest program ? Czy w progarmie jest zwiedzanie wyspy jeep-ami. Jak długo płynie się na wyspę ? Jak ogólne wrażenia, czy warto ? Z góry dziękuję za informacje. JD
  • W dniu wczorajszym Tui radośnie poinformowalo,że anulują wyjazdy lato 2009 na wyspę Lanzarote. W zamian proponują wybranie innej oferty z ich katalogu tylko,że oferty te sa od ok.300 euro droższe na osobę. Tamta oferta to było 544 euro za tydzien a teraz takich cen nie ma. Wyjazd kupowałam w grudniu.Szukam innych osób w takiej samej sytuacji
  • Scan wywinął mi numer z odwołaniem lotu z Wrocławia. Było to dla mnie b.ważne bo mam małe dzieciaki i nie uśmiecha mi się ich dodatkowe "ciąganie" do Warszawy czy nawet do Katowic. Otrzymałem inne propozycje wczasów, kilka ze Scanholiday i jedną z TUI. No i tutaj zaczyna się cała zabawa. Jak wiecie Scanholiday i TUI to jedna firma. W związku z tym logicznie rozumując (skoro zaproponowano mi wczasy z TUI) to zgodnie z pismem jakie otrzymałem o odwołaniu lotu z Wrocławia powiniene...
  • Witajcie czy ktos moze wie o ktorej leci samolot TUI na Gran Canarie i jakie to linie lotnicze? Dzieki za Info i pozdrawiam
  • Ktoś się jeszcze wybiera?
  • słyszałem ze to ta sama osoba czy to prawda? czy jedna osoba da rade obsługiwać tyle hoteli?
  • Wybieram sie za dwa tygodnie na Gran Canarie z TUI. Mam pytanko czy są tam jakies biur które organizuja jakieś wycieczki po wyspie albo na sąsiednie wyspy. Czy ktoś korzystał z takich wycieczek, jakie są ceny? Pozdrawiam
  • Witam 19.09.2007 chcemy się z mężem wybrać na 2 tygodnie na Wyspy Kanaryjskie a na oku mamy ClubHotel Riu Gran Canaria (interesuje Nas opcja All) i stąd moje pytanie jaka pogoda, jakie opinie o Hotelu, jak wyżywienie (All), jak baseny, jak daleko jest plaża, co ciekawego można zobaczyć, jakie wycieczki i czego powinniśmy się spodziewać. Liczę na pomoc za którą zgóry dziękuję. Pozdrawiam
  • Witam wszystkich, Na przełomie czerwca i lipca wybieramy się w podróż poslubną. Wybraliśmy Teneryfę. Poepowiedcie proszę z jakiego biura podróży warto jechać, który hotel jest godny polecenia. Generalnie nie intereuje nas wysoki standard bo nastawiamy się na zwiedzanie, a nie siedzenie w pokoju hotelowym, jednakże zależy nam na tym aby mieć z pokoju widok na morze oraz na klimatyzacji. Pozdrawiam
  • własnie wrocilismy z udanych wakacji,służe informacjami jesli ktos potrzebuje:-)
  • Bylam prywatnie na Gran Canarii i 10.10 wracalam do Polski. Wylot byl o 6:10. Oddalam bagaz i wyszlam przed lotnisko zeby zapalic. Nie przypuszczalam ze bede swiadkiem skandalicznego zachowania naszych polskich turystow. I to jakiego zachowania!!!! ok. 3:50 podjechala pod lotnisko rezydentka Tui. Rozmawiala z kims po hiszpansku przez telefon. Podeszlo do niej 2 mlodych ludzi. Jeden byl chyba rezydentem z Neckermana. Stali doslownie obok mnie, a wiec slyszalam o czym mowili. Zeps...
  • Lecę z przyjacielem na Gran Canarie 25.06.2008 z Warszawy może ktoś się jeszcze znajdzie... Czekam na odpowiedzi i rady. Pozdrawiam
  • Na różnych forach pojawia się wiele róznych i sprzecznych informacji o Itace,a ponieważ niedługo mam zamiar wybrać się z tym biurem podróży na Fuerteventurę(z tego co wiem tylko Itaka ma taką ofertę),gdzie łącznie będzie 6 osób,to chciałbym uzyskać informacje od kogoś rozeznanego w temacie o kondycji i pozycji Itaki.Obawiam się,że po wpłaceniu pieniędzy (ok.15 tys.zł) i oczekiwaniu na wylot,może wystąpić problem ładnie nazywanej"utraty płynności finansowej" jak to miało miejsce nie...
  • Podzielcie sie swoimi doswiadczeniami bradzo prosze.
  • Fuerteventura -nawet do 4 tys za osobe ,ma byc wypasiony ,luksusowy ,piekna plaza widoki jaka jest temp wody w lipcu na tej wyspie?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com