tui

(8 wyników)
  • Moze ktoś wie jakimi liniami lata TUI do Egiptu? Wybieram sie tam w pażdzierniku a na ich stronie nie ma zadnej wzmianki jakimi liniami latają.
  • Witam serdecznie Chciałabym dowiedzieć sie od osób które w ostatnim czasie leciały z TUI do Egiptu czy leciały liniami Centralwings. Naczytałam się o nich bardzo dużo i nie wiem już co mysleć. Jedni piszą że wszystko OK, inni że mieli kilka godzin opóźnienia o czym dowiadywali się dopiero na lotnisku. Chciałabym wiedziec co mnie czeka żeby odpowiednio sie przygotować bo lecę z małym dzieckiem. Za wszelkie informacje będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam wszystkich bardzo cieplut...
  • Szukam i nie moge trafic na rozkład lotow do Hurghady .Podacie linka gdzie moge tego szukac????Tui nie ma takiej info na stronie lub ja nie potrafie szukac...
  • hey, pierwszy raz lecę z Berlina z niemieckiego TUI. lot liniami TUIFly, może ktoś leciał, jakie wrażenia? szukam też parkingu koło Tegla. znalazłem ofertę w necie, ale może coś mi jeszcze polecicie? no i mam pytanie: czy to prawda, że jak zarezerwuje się chciaż jeden nocleg w hiley Mercure koło Tegla to parking na czas podróży jest darmowy? pzdr
  • w jakich godzinach w zeszły sezonie latali?
  • na stronie Neckermanna, TUI i Scana znikla opcja wylotu z Balic. wie ktos cos wiecej na ten temat?
  • Witam, czy ktoś orientuje się może jak dostać się z Kos do Poznania? Bilety z poznania na kos sprzedają TUI i Neckermann. Niestety na infolini biur nikt nie potrafi mi odpowiedzieć na pytanie czy mogłabym zarezerwować lot czarterowy z kos do poznania i z powrotem, Jeżeli ktoś ma pomysł jak z Grecji dotrzeć na tydzień do polski po w miarę niskich kosztach i bez przesiadek , proszę o pomoc. Pozdrawiam :)
  • Czy HLX to cos podobnego do Expedia? Chcę polecieć z Kolonii do Birmingham i na ten adres mnie skierowała wyszukiwarka. Czy mogę kupić bilet i wiedzieć, że polecę? Prosze o jakieś uwagi na temat tego serwisu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com