tuluza

(3 wyniki)
  • Hejka:) od pazdziernika zaczynam czwarty rok romanistyki na uniwerku w Tuluzie!!! prawie nikogo tu nie znam i nie wiem co mnie czeka:( wszelkie porady mile widziane, no i otwarta jestem na nowe kontakty;z gory dzieki!!!!!buzka
  • Witam! Wyjezdzam we wrzesniu do Tuluzy na studia na rok. Zastanawiam sie jaka pogoda tam jest, czy z racji tego ze jest to samo poludnie Francji, to czy jest tam bardzo cieplo czy tez moze wcale nie? Jak wyglada jesien, zima ? Bede bardzo wdzieczna za odpowiedzi Pozdrawiam :)
  • witam.Zastanawiam sie nad wyjazdem do pracy do Francji (region Tuluzy).Chciałbym wiedzieć wcześniej kilka podstawowych rzeczy nt kosztów życia w tym kraju.Prosze mi podać przykładowo ceny podstawowych produktów np chleb,herbata,cukier,ser,szynka,piwo,papierosy,benzyna,buty,bilety na mecze itp. Ile średnio kosztuje wynajem pokoju lub małego mieszkania? jakie są koszty komunikacji (pociągi,autobusy)? czy klimat Tuluzy jest zdominowany bardziej przez Pireneje czy tez zostaje raczej p...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się