Z pasją o podróżach, wycieczkach i wyjazdach

tunezja

tunezja

(38 wyników)
  • Witam, Czekając na rozwój sytuacji w Tunezji (choć nie wygląda ona za ciekawie) chyba wybierzemy się do Turcji zaraz po świętach Wielkanocnych. Myslimy o wyjeździe albo 27 lub 29.04 z Katowic i z nastawieniem na 10-11 dni. Może ktos sie wybiera? Pozdrawiam
  • hej, byłem w lipcu w Turcji koło Side w hotelu ARINNA i mam dobre wspomnienia, dobbre jedzonko, przemiła obsługa, w miarę jak na Turcję "piaszczysta" plaża, tylko teren hotelu ciut mały i brak piasku jak nad Bałtykiem lub w Bułgarii - teraz rozważam Tunezję hotel Barcelo (dawniej Miramar) Hammamet - czytałem dobre opinie (podobnie jak przed wyjazdem do Turcji o hotelu Arinna), mam jednak wątpliwości co do jedzenia (jadę z dzieckiem) pod kątem ewentualnych problemów pokarmowych, ...
  • Tunezja czy Turcja z rocznym dzieckiem? Do wyboru mam: Armonia Village od 13 sierpnia lub Paradis palace od 24 września. Nie przeczę, że uwielbiam długie piaszczyste plaże...
  • Mamy dylemat z mężem. Nie wiemy, który kraj wybrać. Jeśli ktoś z Państwa odwiedził juz te 2 kraje i może nam doradzić to będziemy wdzięczni. Chcemy zabrać 3,5 letniego synka.Z natury lubimy się trochę poszwędać,ale wiadomo, że z maluchem niewiele się da zobaczyć. Tak więc chcielibyśmy pojechać w miejsce, gdzie będzie moża zobaczyć coś ciekawego, zabytki etc ale bez konieczności wykupowania wycieczek fakultatywnych. Nie chcemy całych dni spędzać na plaży. Wiele czytałam w necie, ...
  • Czy w terminie 25.06-09.07 w Turcji będzie goręcej niż w Tunezji ? czy też pogoda jest bardzo porónywalna ? Proszę o informację doświadczone osoby będące kilka razy w Turcji jakich temperatur mogę się wtedy spodziewać. Szukałam i znalazłam trochę w necie, ale nie wiem czy są to temp. podawane w cieniu? Bo np. na dziś podają, że jest 34 stopnie. U nas jest teraz 26 na moim termometrze w cieniu, więc chyba te 34 w Turcji to też w cieniu ? Muszę wybrać pomiędzy Tunezją a Turcją i wol...
  • znacie może jakiś hotel w Turcji lub Tunezji gdzie znajdę atrakcje dla 3 letniego dziecka? z jakim biurem najlepiej tam lecieć?
  • Byłam rok temu w Tunezji i było gorąco fakt ale daliśmy rade zwiedzać i ciekawa jestem jak to wygląda w Turcji (wybieram się w lipcu, w tunezji byłam w sierpniu) dziękuję z góry
  • Krótkie pytanko: Tunezja czy Turcja?? Pozdrawiam
  • No własnie...lepiej pojechac do Turcji czy Tunezji?? Napiszcie co was uwiodło, zawiodło w tych krajach, gdzie jest taniej , lepsza kuchnia?? Nie możemy się zdecydować.Pozdrawiam
  • turcja czy tunezja .. proszę o opinie ...
  • Może założymy też forum z opiniami o hotelach w Tunezji szczególnie w Hammamet.Proszę o wypowiedzi.Z góry dzięki.
  • mam taki dylemat, zastanawiam sie nad wyjazdem z ekipa do ktoregos z tych panstw... i tak sie zastanawiamy co wybrac... W sumie Egipt jest stosunkowo drogi w porownaniu z Turcja i Tunezja. Nie mamy strasznie wygorowanych wymagac... W koncu liczy sie atmosfera i dobra zabawa we wspolnym gronie, Jezeli chodzi o warunmki wystarczy hotel 3*, tylko wazne aby mial ladna plaze i dobre jedzenie (w sumie chodzi nam o All Inclusive)... Ale co lepiej wybrac, bylam tylko w Egipcie, wiec tam w...
  • Czy był ktos w obu tych krajach? gdzie jest ładniej? chodzi mi o plaze, hotele , klimat itp. Mam straszny dylemat, nie wiem gdzie pojechac, slyszałam ,ze w Tunezji przy plazy pływaja meduzy ,ktore strasznie parza i nie mozna sie kapać.. jak jest w Turcji, tez sa? pozdrawiam
  • W tym roku pierwszy raz polece do Turcji. Byłam już w Egipcie i Tunezji, wróciłam zadowolona;) Czy w Turcji jest podobnie jak w Egipcie i Tunezji, czy różnią się wczasy w tych krajach? Pozdrawiam:)
  • Mam urlop na początku października i nie do końca potrafię się zdecydować gdzie pojechać ? głownie zależy mi na dobrej pogodzie :)
  • Koniec lipca - dwa tygodnie, Możecie polecić dobre biuro podróży + hotel? Dzięki z góry! Pozdrawiam!
  • Muszę do jutra zdecydować : 25/26 czerwca na 2 tygodnie z 6 letnim dzieckiem : Turcja- Alnya czy Tunezja Sousse. Pytam tylko i wyłącznie pod kątem pogody, a konkretnie odczuwalności upałów (bo wiem oczywiście że takowe będą). W Turcji jest o wiele większa wilgotość. Czy to oznacza, że gorzej się funkcjonuje? Proszę doświadczone mamy ( i nie tylko) o pomoc i ew. dobre rady.
  • fakt, Efez jest imponujący... w tym roku miałem okazję zobaczyć Leptis Magna i Sabrathę w Libii - coś nieporównywalnie większego i piękniejszego.. gorąco polecam (szkoda tylko, że tak ciężko dostać się do tego pięknego kraju)
  • witam planujemy wraz z dziewczyna wakacje na poczatku pazdziernika ale nie wiemy co wybrac tunezje / turcje czy ktos moglby nam doradzic gdzie jest lepiej jaka pogoda ,ludzie ,hotele ,zwyczaje ,itd.... z gory dziekuje i pozdrawiam
  • Witam, mam prośbę do osób znających hotele w tych dwóch krajach, chciałabym pojechać do któregoś z nich z rodziną hotel 4* lub 5*, zależy mi na naprawdę dobrym hotelu bo dzieci są małe. Który kraj jest lepszy jeśli chodzi o wyżywienie (tylko opcja All), temperaturę i ogólny wygląd hoteli (wielkość basenów, standard pokoi). W Turcji nie interesują mnie okolice Alanii raczej coś spokojniejszego z dużą ilością zieleni. Pozdrawiam.
« poprzednie 1 2

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.