tycie

tycie

(162 wyniki)
  • Ile przytyłyscie zaczynając brać pigułki antykoncepcyjne? Czy waga wróciła do normy? Czy brałyście tabletki w celu antykoncepcyjnym, czy leczniczym? (torbiele endometrioza, trądzik) Bardzo zalezy mi na odpowiedziach. dziękuję
  • Kiedyś bralam tabletki antykoncepcyjne Harmonet, bylo to moze przez okres 1,5 roku pożniej przestalam i jakos do dzis nie wrocilam do ich brania. Teraz jednak mam zmiar przy najblizszej wizycie u ginekologa poprosic i recpete. Podczas zazywania Harmonetu jednak strasznie tyłam i bardzo trudno było pozniej zbic te kilogramy - zreszta do dzisiaj sie z tym borykam a minely 2 lata. Teraz jestem na diecie, cwicze, itd, i boje sie ze gdy znowu zaczne zazywac to znou przytyje! Chciala...
  • Zaczęłam przyjmować Logest. Wiadomo, że po hormonach często się tyje, a ja chciałabym tego choć w minimalnym stopniu uniknąć. Ale żeby przeciwdziałać muszę najpierw wiedzieć od czego to. Co takiego wyczyniają te hormony, że przybieramy kilka kg? Spowalniają przemianę materii? - to może powinno się pić jakieś zioła przyspieszające ją. Zwiększają łaknienie? - może powinno się bardziej siebie pilnować. Czy coć innego?
  • Mm miec założona spiralę hormonalną. I tu pojawia się pytanie koleżanka powiedziała ze od takiej hormonalnej wkładki sie tyje ?? ja sądziłam że po tabletkach mozna przytyc ale po spirali hormonalnej???
  • Biore teraz yasmine, ale mam suchą skórę i brzydkie włosy. Chciałabym zmienić tabletki, ale nie mieć problemów z tyciem (zwalczam jeszcze ciążowe kilogramy). Brałam milvane (nie pamiętam, jak to się nazywało dokładnie), ale trochę puchłam. Cilest odpadł już na początku, bo kiepsko się czułam. Może macie doświadczenia pozytywne z innymi tabletkami i doradzicie, o co pytać lekarza?
  • jeśli tak, to jak można schudnąć? Nie łączyć pewnych produktów?
  • Podejrzewam u siebie hirsutyzm, niestety. Tak mi sie wydaje, w nastepnym tygodniu ide do lekarza, porobie wyniki itd... ale z tego co sie naczytalam, to wszystko mi sie zgadza.Mam juz wloski na twarzy w okreslonych miejscach(na szczescie JESZCZE malo widoczne)i na ciele. Tylko to jest jeszcze bardzo wczesna faza.(chyba ze daj Boże sie mylę, ale zaobserwowałam ze od ok miesiąca włoski są coraz bardziej widoczne) i w związku z tym, mam pytanie: Jezeli wyniki badań potwierdzą moją diagnozę...
  • zastanawiam sie jakie tabletki anty mogłabym brać bez wpływu na swoją wagę.Jestem po porodzie,karmię piersią,walczę z kilkoma kilogramami i nie chciałabym znowu przytyć.Poradźcie, czy przytyłyście po tabletkach?
  • Niedlugo ide na wizyte do gin. i pewnie lekarz przepisze mi leki hormonalne. I teraz mam do Was pytanie (bo jestescie w takich sprawach doswiadczone;P) - czy po wszystkich tabletkach hormonalnych sie tyje? Czy zalezy to od organizmu? Najbardziej boje sie, ze utyje jakies 10 kg i bede wygladac jak klocek albo dostane wysypu "syfkow". CZy istnieja jakies tabletki bez skutkow ubovcznych? Oczywiscie jesli lekarz zleci mi jakies to bede je brala bo zdrowie wazniejsze.
  • Dziewczyny, czy któras z was zaobserwowała u sobie taką przypadłośc, iz nieprawidłowa praca hormonow (ich stosunek, nadmiar któregoś) powodował nadmierne tycie, Nie wzbieranie wody w organizmie, ale własnie gromadzenie się tłuszczu na oponce, biodrach, w biuście. Jestem przed badaniami, ale chciałabym wiedzieć czy któraś z Was to może miała. Bardzo dziękuję za jakiekolwiek sugestie lub odpowiedzi. Pozdrawiam. A.
  • tycie :-(

    (8)
    Niewiem poprostu miemam już siły,tyję i tyję...Naprawde mało jem,słodycze mogły by wogule dlamnie nieistnie,a ciągle tyję,to jest okropne w ciągu pół roku przytyłam 10kg i zaóważyłam że mam więcej włosków czrnych na brodzie,próbowałam różnych diet i nic,jeżdżę na rowerze,co jest zemną?
  • I ogólnie jak się czujecie??
  • No właśnie, pytanie jak w tytule. Słyszałam, że lek -oprócz bólu głowy i zmęczenia- pawoduje zaparcia i wzrost wagi. Na razie nie mam kłopotów z przemianą materii i jestem raczej szczupła, ale mam tendencje do zaokrąglania się. Dodam, że bromergon zaczynam przyjmować ze względu na podwyższoną prolaktynę . Macie jakieś doświadczenia?
  • ogolnie mam sklonnosci do tycia po tatusiu. uwazam na to co jem, ale i tak nie jestem szczuplutenka... w czasie okresu troche puchne wlasnie w zwiazku z zatrzymywaniem wody w organizmie. czy moge sie spodziewac, ze po tabletkach przytyje jeszcze troche? czy mozna dobrac tabletki tka aby nie tyc? zalezy mi jeszcze na tym aby mniej widoczne byly u mnie wasiki itd, i chcialabym sie przy okajzi pozbyc czesto pojawiajacych sie krostek ropnych na twarzy. mam ucuzlenie na lateks dlatego wlasn...
  • moze moje pytanie wyda sie niektorym maxymalanie banalne ale dlaczego tyje sie po tabletkach? czego jest to wynikiem? slabszej przemiany materii,wiekszego apetytu ...??
  • Sluchajcie, czy po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych mozna przytyc??? Albo jak biore tez ziolowe tabletki na sen lub uspokojenie? Ostatnio wlasnie mam wrazeenie, ze jem tyle samo a nawet staram sie mniej a przybieram w "pewnych miejscah". Brzuch, uda, pupa itd. W w ciazy nie jestem. Prosze o opinie.
  • Kochane, pomóżcie proszę, już nie wiem co robić. Jem niedużo, śniadanie to dwie kanapki z ciemnym chclebe + serek almette, lub jakaś chuda wędlina + pomidor lub inne warzywa. Potem jem obiad, zazwyczaj bez ziemniaków, dużo warzyw. Mam 25 lat i mimo tego cały czas sysyrmatycznie tyję. Dwa lata temu ważyłam 55 kg, teraz już 61. Nie moge na siebie patrzeć, mam straszny tłuszcz na brzuch, biust mi urósł i wygląda okropnie. Co robić? Dodatkowo za dwa tygodnie biorę ślub i w sukni wygl...
  • Bardzo zalezy mi na tym aby znowu nie przytyc po stosowaniu srodkow antykoncepcyjnych. Dotychczas stosowalam Cilest:-( jakich lekow nie polecacie?
  • Witam Interesuje mnie kwestia zwiazana z tycie w czasie zazywania tabletek antykoncepcyjnych.Czy tayje sie po nich po hormony zwiekszaja apetyt?Czy jest taka mozliwosc,zeby same tabletki jako takie wydzielaly hormon,ktory powoduje tycie i sie tyje jedzac normalnie?Pytam poniewaz jem bardzo malo a od pewnego czasu zaczelam tyc w biodrach i brzuchu.....:(
  • mam pytanie w zwaizku z braniem pigulek do dziewczyn , ktore juz troche je zazywaja.kiedy zaczelam je brac, zauwazylam u siebie objawy opuchniecia, powiekszyl mi sie brzuch( w dolnej czesci,czyli typowo hormonalnie) oraz ramiona i biodra. nie wiem co robic.
WIĘCEJ O ZDROWIU:

Drętwienie rąk i nóg

Jest się czego bać?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.