tycie

tycie

(75 wyników)
  • qrcze, to co pisałaś, to mi dało do myślenia...
  • jak ja zazdroszczę tym, którzy chudną po lekach? A może powinnam przejśc na ten seronil? Działa na lęki i agorę?
  • Witajcie, od 3 miesięcy leczę się, ale cały czas jestem na etapie poszukiwania leku idealnego. Zaczynałam od doxepin, który zapisała mi internistka i który powodował zbyt dużą senność, potem przeszłam na Coaxil, któr zniosłam przez 3 tygodnie, bo miałam wszystkie możliwe skutki uboczne z listy. Od 4 tyg jestem na Mianserin, który początkowo pomógł, ale terazjuż nie, jest wręcz gorzej. I najważniejsze - od rozpoczęcia Mianserin przytyłam już 10 kilo! Jestem przerażona, co prawda ni...
  • zmarla mi mama 2 lutego na moich oczach dostala krowtoku 10 h pozniej umarla.Postanowilam pojsc do psychologa psychiatry i ten drugi przepisal mi lerivon 10 mg na dobre pol tableki.Mam obawy gdyz pierwszy raz w zyciu bede brac taki lek jakie moga byc skutki uboczne ? Tycie sennosc agresja itd dodam ze choruje na anoreksje jednak na ta chwile jest dobrze
  • CZY KTOŚ MA MOŻE ZŁOTY ŚRODEK NA NIETYCIE PO LEKACH? OCZYWIŚCIE OPRÓCZ DIETY NŻD?
  • czy po innych lekach tez? Wlasnie zaczelam czytac poprzednie watki o tym leku i zrozumialam skad mi sie wzielo dodatkowe 5 kg w ciagu 3 tygodni brania leku...
  • witam.zaczeLam kuracje miesiac temu-Xetanor,Sulpiryd,Miansec na noc przez miesiac przytyłam 5 kg az sie z tym zle czuje.dzis byłam na kontroli i lekarz mi odstawił Sulpiryd i powiedział ze to od niego własnie tyle przytyłam-wyczytałamze ludzie tez tyja po miansecu.miał ktos podobna sytuacje?mam nadzieje ze juz bedzie dobrze tzn.wszystko z waga sie unormuje bo samopoczucie i z moją nerwica jest juz o wiele lepiej.pozdrawiam wszystkich.
  • Łykałam seroxat przez 1,5 miesiąca i nie przytyłam ani grama. Odstawiłam go 2 tygodnie temu i przybyło mi ok 3 kg. Czy po tym leku tyje się samoistnie i jak długo to potrwa? Jem tyle samo jak zawsze więc nie mogę zgonić tego na łakomstwo.
  • Wiem ze sa leki p/depresyjne po których się tyje np.anafranil/przytyłam 12kg bez zwiekszonego apetytu i mało jedząc/.Sa tez leki po których sie chudnie.Jakie sa Wasze spostrzeżenia?
  • co wybrać

    (20)
    tego jeszcze nie brałam choć to też srri. jutro idę do mojej lekarki. zmniejszałam teraz coaxil i stimuloton i wybierzemy nowy lek. zależy mi na takim co zmniejszy masę ciała. czytałam że właśnie seroxat (rexetin, paxtin) powwiedzcie mi który z tych leków jest tańszy i w ogóle czy zauważyliście u siebie zmniejszenie masy ciała przy tym lub innym leku. mam już dosyć tycia... muszę bać rispolept a ten właśnie powoduje tycie i jeszcze hiperprolaktynę to juz mi wystarczy
  • a ja się wzięłam za odchudzanie. schudłam na razie dwa kilo, ale to tak na dobry początek. jest ciężko bo odstawiłam słodycze a ja jestem od nich uzależniona. po tych wszystkich specyfikach ssri przytyłam 20 kg i przestało mi się podobać. już nie biorę tego g... nie wpływa na depresję w żaden sposób, bo jak ją miałam tak mam a tylko sie tyje. niestety nie mogę odstawić doxepiny a od niej też się tyje, ale już trudno. dużo silnej woli po prostu. czy ktoś z was też próbuje się odchudzić?
  • bo takie mnie sluchy doszly
  • Jak wyżej - czy ktoś z obecnych na forum miał do czynienia z lekiem o nazwie Depakina? Mnie po miesiącu leczenia antydepresantem lekarka dodała ten właśnie lek jako "stabilizator nastroju", ale sama nie wiem, czy go brać czy nie. Wśród wymienionych środków ubocznych jest między innymi tycie, a ja ostatnio schudłam tak ok.6 kilo, a teraz znowu miałabym przytyć? Podobno często wystepuje także wypadanie włosów, a mnie i bez tego włosy wypadają ostatnio w dużeych ilościach. Czy ktoś może na...
  • Moja mama od prawie 3 lat zażywa leki przeciw depresji. W tym czasie przytyła ok. 20 kg. Dotąd była szczupła. Stara się ograniczać jedzenie i nie wykraczać poza 1000 kcal dziennie. Mimo tego cały czas tyje. I tu mam pytania: czy może zmienić leki na inne, a jeśli nie, to co może zrobić, by nie tyć? Zaznaczam tylko, że ma 60 lat, jeszcze inne problemy ze zdrowiem, i nie może uprawiać sportu, np. pływanie, bieganie, aerobik itp. Pzdr i proszę o rady Marta
  • Witam Proszę o opinię tych którzy znają ten lek z autopsji:) Czy możliwym jest przybieranie na wadze przy dawce 3;1 ? wcześniej córka brała lucetam 1;1 stosuje dietę bez słodyczy ,zawsze była bardzo szczupła a teraz martwi się że waga się zwiększa po leku ...nie wiem co robiec w necie przeczytałam że leki z grupy trójcyklicznych antydepresantów znane są z tego że przybiera się na wadze ale znów na ulotce nic takiego nie piszą!
  • Wkońcu odważyłam się pójśc do lekarza. Dał mi leki. Poruszałam ten temat wcześniej, ale ogólnie. Teraz pytam o konkretny lek, który mam brać. Czy po seroxat'ie się tyje? Mój lekarz uparcie twierdzi, że nie i że mogę jeszcze schudnąć. A jest tu wiele ludzi którzy mówią, że dużo przytyli. Więc kto ma rację? Powiedzcie, bo zwiększenie wagi ciała byłoby dla mnie conajmniej tragedią.. (to jedna z przyczyn mojej depresji) Aż boję się brać ten lek. Lekarz zapewniał, że nie przytyję..
  • Rispolept?

    (12)
    Wczoraj byłam u mojego psychii. Przyznałam się, że odstawiłam Depakine, bo tyłam i łysiałam. Ze względu na "jazdy" cyklotymiczne jakiś stabilizator jest mi potrzebny, ale tu problem: litu nie mogę (tarczyca), tegretol działa tak sobie, po depakine j.w. (chociaż super działanie stabilizujące), po lamotryginie gorączka i wymioty. Psychia pomyślał i zamiast stabilizatora dał mi rispolept. Zatem teraz jestem na zolofcie, promazinie i rispolepcie. Ktoś ten rispolept brał? Jak się czuliście, ...
  • czy po tych lekach mozna przytyc.Niestety nie ma tego w opisie a ja dziwnie przytyłam.Moze ktos mi odpowie .Z gory dziekuje.
  • Biore od ponad tygodnia Efectin 75 (o przedluzonym dzialaniu)i apetyt mam tak samo duzy jak mialam (na slodycze w szczegolnosci). Dodam, ze cierpie na bulimie bez rzygania, wiec czy po kuracji efectinem bede wygladala jak slon?
  • Zażywam Doxepin (trójpierścieniowy lek antydepresyjny). Tyję. Tyję, a nie chę tyć. Myślę o odstawieniu leku, ale boję sie konsekwencji.Jak myślicie?
WIĘCEJ O ZDROWIU:

Drętwienie rąk i nóg

Jest się czego bać?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.