Forum Kobieta Feminizm
ZMIEŃ
      uczucia religijne

uczucia religijne

(5 wyników)
    • "Podpisałam list w obronie Oriany Fallaci, bo jestem za prawem do wolności słowa. Uważam, że nie powinno się go ograniczać argumentem "obrazy uczuć religijnych". Nie widziałam nic złego w opublikowaniu karykatur Mahometa przez "Rz". Za to nie spodobała mi się reakcja premiera, który tę publikację skrytykował jako narażającą na szwank interes narodowy. Uważam, że większym zagrożeniem interesu narodowego jest ograniczanie wolności niż nawet głupie z niej korzystanie. Fallaci, korzystając ...
    • serwisy.gazeta.pl/kultura/1,34169,2048730.html Swoją drogą smiać mi się chciało,gdyż pamiętam z tego wątku takie karkołomne łamańce,jak stwierdzenie: A gdyby sąd zmienił decyzję,to oznaczałoby,że "instalacja" była moralna i nie areligijna? :))))))))))))Coś mi się zdaje,że prognozy się sprawdzaja....
    • Nieznalska

(69)
      Czesc, Widze kilka postow o manifie wiec dolacze swoje 3 grosze. Zastanawia mnie, dlaczego jednym z hasel tegorocznej manify bylo poparcie dla pani Nieznalskiej i jej hmm... sztuki? Dziwi mnie mowiac szczerze, ze feministki daly sie zaprzac do ofensywy obrony Nieznalskiej, ktora (ofensywa, nie Nieznalska) sprawia na mnie wrazenie starannie zaplanowanego skandalu majacego na celu tylko i li wypromowanie owej hmm... artystki. Dziwi mnie, ze feministki tak latwo staly sie narzedzie...
    • Wlasnie przeczytalem stek reakcji na list Borowskiego w obronie artystki - wiadoma sprawa. Ten stek - w wiekszosci nie wiedziec czemu zahaczajacy o judaizm - niewiele wnosi poza informacja, ze ludzie lubia wyladowywac frustracje. Nie trzymama z Borowskim, wrecz przeciwnie. Nie podoba mi sie takze, ze polityk wywiera nacisk na sad - tak czy inaczej wlsnie to Borowski zrobil. Ale takze odstreczaja mnie wulgarne reakcje. Moze porozmawiamy na forum Feminizm o tym samym. Co mysli...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się