Forum Regionalne Dolnośląskie Jelcz - Laskowice
ZMIEŃ
    uczucia religijne

  uczucia religijne

  (3 wyniki)
  • Sąd Rejonowy w Gdyni uniewinnił w czwartek lidera zespołu "Behemoth" Adama Darskiego - od zarzutu znieważenia uczuć religijnych.Przypomnę jaką zbrodnię popełnił ten artysta - spalił katolską książkę na swoim koncercie. Brawo, to super informacja w tym dziwnym zacofanym kraju. Więcej... wyborcza.pl/1,75248,10131943,_Nergal__uniewinniony.html#ixzz1VRs8k0wB
  • "Gdyńska prokuratura rejonowa postawiła liderowi zespołu Behemoth zarzut obrazy uczuć religijnych. Zarzut związany jest z koncertem z września 2007 roku, na którym muzyk m.in. podarł biblię." Za podarcie książki może grozić 2 lata więzienia. Za molestowanie dzieci przeniesienie do innej parafii. Gdzie my żyjemy? Kiedy się skończy średniowiecze w tym kraju?
  • .. bo jak poślę dziecko do szkoły i znajdzie się ktoś, kto stwierdzi, że powietrze razi jego uczucia religijne i z wyrokiem sadu zacznie tworzyć próżnię w klasie, to się reszta dzieciaków podusi .. ja zrozumiem i uszanuję jego uczucia religijne, ale w końcu jest w kraju, gdzie jest bardzo nikły procent osób wierzących w próżnię .. -------------------------------------------------------------- Jedyna szara komórka u djmixerka to szara Nokia ..

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się