Forum Regionalne Podkarpackie Tarnobrzeg
ZMIEŃ
    uczucia religijne

  uczucia religijne

  (3 wyniki)
  • Czy to nie paranoja, że trzeba ustawami chronić uczucia religijne? Czy popadamy w religijny obłęd wydając takie wyroki? www.tokfm.pl/blogi/konrad-szymon-rywacki/2012/06/wyrok_sadu_na_dode__kpina_z_logiki_podtrzymana/1 To już nie jest tylko śmieszne, to zaczyna być tragiczne. Czy pójdziemy dalej i wzorem państw islamskich zaczniemy karać za niewiarę w boga?
  • nie doszło do znieważenia uczuć religijnych przez lidera zespołu BEHEMOTH - uznał Sąd w Gdyni.Przypomnijmy Adam Darski podarł podczas koncertu Biblię i stwierdził że "Kościół katolicki to zbrodnicza sekta" pisały o tym gazety i mówiły rozgłośnie.
  • wiadomosci.dziennik.pl/media/artykuly/421622,zobacz-skecz-ktory-oburzyl-poslow-pis-papiez-pusci-baka.html Skecz kabaretu Limo oburzył posłów PiS. Frywolne żarty z papieża i fanatyków religijnych we wniosku do KRRiT nazwano "projekcją nienawiści". Politycy twierdzą, że TVP2 nadała program antykatolicki, poniżający osoby starsze i niepełnosprawne. Posłowie PiS odnieśli się w liście do programu wyemitowanego w zeszły piątek, w ramach cyklu „Tylko dla dorosłych”. W liście do KRRi...

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się