Forum Regionalne Śląskie Częstochowa
ZMIEŃ
    uczucia religijne

  uczucia religijne

  (5 wyników)
  • Czy na tym foto to jakieś anioły ,bo są NIEBIESKIE.
  • dramat to jest jak piszecie o plastyce
  • Kolejny dowód na to iż instytucja zwana pospolicie Cenzura jest po prstu niezbedna. Gdyby takowa instytucja istniała nie było by wiele problemów ze to czy tamto poawilo sie tu czy tam i to jest złe. A wydawcy pisemka które sie dopósciło czegoś takiego powinni być surowo i przykładnie ukarani sadze ze tak 5 lat w zawiasach + gruba grzywna + nakaz liwidacji pisemka powinien wystarczyć.
  • oglądając nie tak dawno fragment programu (dla kombatantów?) w TV Trwam w tle była oprawa graficzna przedstawiająca MB Częstochowską z zarzuconym na ramię płaszczem wojskowym - czy TV Trwam ma wyłłączność na fotomontaże z MB?
  • Ogranizuję flash mob przeciwko radiu maryja i nie wiem w którym miejscu go zrobić- może przy skrzyżowaniu gdzie Aleja NMP przecina się z torami tramwajowymi, na części chodnika od strony dworca PKP? Możecie też rzucać propozycje co zrobić czynnością flash mobu. Bo jest propozycja by uczestnicy flash mobu zebrali się gdzies na chwile o określonej godzinie, nałożyli papierowe ryjki, krzyknęli przez nie "Maryja była Żydówka" i położyli na ziemi odręcznie pisane kartki z tekstem "M...

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się