Forum Regionalne Wielkopolskie Poznań Poznań
ZMIEŃ
    uczucia religijne

  uczucia religijne

  (6 wyników)
  • Gdyby głupota mogła fruwać Tadeusz Pawłowski fruwałby w przestworzach jak orzeł
  • W ciagu ostatnich dwóch dni naruszyłem te dwie wartości GW. A oto jak to zrobiłem. I. [b]Naruszenie powagi[/b] Umówiłem się w mieście z znajomym - w centrum - Cafe Gazeta idealnie położona. Pogoda dzisiaj przepiękna więc wybrałem się rowerem. Redakcja tak propaguje jazdę rowerem i zdrowy styl życia więc jakichkolwiek trudności nie przewidywałem. Zajeżdżam przed siedzibę Redakcji - i pierwszy zgrzyt. Nie ma przed Redakcją żadnych stojaków do przypięcia roweru. Nie ma nawet żadnej rury ...
  • www.repubblica.it/persone/2010/07/14/foto/topolino_nazista_polemiche_su_max_papeschi-5582787/1/?ref=HRESS-1 Czyli wloski Żyd robi sobie jaja z Polaków.
  • Dwa tygodnie przed planowanym terminem białostocka galeria Arsenał zamknęła wystawę "Pies w sztuce polskiej". (...) Artyści zażądali wycofania ich prac po tym, jak, wskutek interwencji radnej LPR, zdjęto jedną z instalacji Piotra Kurki. (...) artyści podkreślają, że nie jest to działanie przeciwko placówce, "którą bardzo cenią", ale gest solidarności z Piotrem Kurką, prorektorem Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. (...) Praca Piotra Kurki pt. "Dostałem pieska" została zdjęta po i...
  • do prokuratury na plakaciarzy wiadomosci.onet.pl/1378812,11,item.html Powinni mu działkę odpalić, bo nie ma lepszej reklamy dla "artysty" niż prześladowanie.
  • Pomocy!!!!! Wiecie gdzie w wydaniu internetowym jest felieton A. Przybylskiej o tym "jej Poznaniu". Chcialem komuś dać namiary na ten tekst i nie mogę go znaleść. Wiecie może gdzie jest? Głowę dam, że go czytałem w tej wersji a teraz mi zniknął. A był taki fajny.:):):)

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się