Forum Nauka i edukacja Języki forum włoskie
ZMIEŃ
      uniwersytety

uniwersytety

(7 wyników)
    • ktos studiuje?
    • Czy ktoś był na kursie włoskiego w Perugii ? Jeśli tak, to jakie macie wrazen ia? Zastanawiam się nad kursem tam, chciałabym poznać opinie tych, którzy tam byli
    • Czy egzamin wstępny na filologię włoską na uniwersytet bądź do NKJO to egzamin z języka włoskiego pisemnego i ustnego? Czy można na przykład zdawać egzamin z innego języka? Gdzie znajdę testy z egzaminów wstępnych?
    • czy ktoś umiałby mi wytłumaczyć w jaki sposób uczelnie włoskie porównują oceny z matury zdanej w polsce z maturą włoską? (tam o ile mi wiadomo jest system punktowy od 1 - 100) na kierunek, na który chce sie dostac jest 900 miejsc i rekrutacja odbywa sie na podstawie ocen z matury :< a tu poki co z pisemnych 5 (wloski) i... 3 z polskiego :((( buu.. jakbym zdawala na umiwerek w polsce gdzie licza sie tylko egzaminy wstepne to bym sie cieszyla ;( wogóle uwazam za niesprawiedliwe,...
    • mam prośbe szukam pracy w włoskiej firmie, ma ten ten tekst i chciałbym go dokładnie rozumiec dzięki :o) oto on: strutture sanitarie pubbliche e private case farmaceutiche pubblica amministrazione università aziende operanti nel mondo della salute e del benessere Posizione: collaboratore informatore medico scientifico Profilo cercato: Consorzio ricerca in tutt'Italia venditori di prodotti farmaceutici e/o altri articoli sanitari, introdotti presso struttu...
    • Nie znam jeszcze wloskiego, wiec siedze i tlumacze sobie ze slownikiem, ale tego nie moglam znalezc wiec pytam:) co znaczy: Caparra 2 mesi?
    • W dzisiejszej Kawie czy herbacie,na ten temat wypowiadała się pani Danuta Czarnecka. Powiedziała,że w tej sprawie trzeba będzie składać wniosek do"odpowiedniego ośrodka informacji"we Włoszech. Czy ktoś wie o jaki ośrodek chodzi? Nie chodzi mi tu o nostryfikację dyplomu. Pani ta mówiła również,że uznanie dyplomu zależeć będzie od pracodawcy. Mojego pracodawcę nie interesuje mój dyplom. Interesuje MNIE. Muszę móc przedstawić go w Ufficio di colocamento. Co wiecie na ten temat?AS

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się